Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Список стипендіатів

Стипендіати стипендії районної ради імені Володимира Луціва

 

№ пор. Дата, № рішення Прізвище Досягнення
1. 06.09.2001 №222-16/2001 Білавич Дмитро Миколайович випускник 2001 року Ланчинської ЗОШ І-ІІІ ст., неодноразовий переможець районної, призер обласної та Всеукраїнської олімпіад з історії
2. 30.07.2002 №28-2/2002 Пушкар Тетяна Ігорівна призер IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії, учениця 11 класу Парищенської ЗОШ І-ІІІ ст.
3. Мохнач Микола Іванович призер Всеукраїнського конкурсу захисту учнівських наукових робіт, учень Надвірнянського ліцею
4. Тацяк Роман Михайлович призер ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики (І місце) та інформатики (ІІІ місце), випускник Надвірнянського ліцею
5. 28.01.2003  № 75-4/2003 Бойко Ольга Михайлівна студентка  І курсу  театрального відділення  інституту культури і мистецтв  Прикарпатського університету  імені Василя Стефаника, призер  обласних та районних конкурсів на краще виконання  українських пісень
6. 30.10.2003  № 145-7/2003 Клапчук Михайло Володимирович випускник 2003 року Делятинської СЗОШ І-ІІІ ст. №1, студент І курсу географічного факультету Львівського університету, призер 2003 року ІІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої Академії Наук України
7. Косован Олександр Анатолійович випускник 2003 року Надвірнянського ліцею, студенту І курсу факультету інформаційних технологій Київського політехнічного університету, призер 2003 року ІІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої Академії Наук України
8. 25.11.2004  № 275-13/2004 Бойчук Іванна Василівна випускниця 2004 року Пнівської СЗОШ І-ІІІ ст., студентка І курсу театрального відділення інституту культури і мистецтв Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, лауреат обласного огляду-конкурсу читців, присвяченого 190-ій річниці від дня народження Тараса Шевченка
9. Пушкар Віталій Ігорович випускник 2004 року Надвірнянського ліцею, студент І курсу Івано-Франківського Національного технічного університету нафти і газу, призер ІV етапу Всеукраїнської олімпіади з географії 2004 року
10. 03.11.2005  № 415-18/2005 Іроденко Юлія Мирославівна випускниця 2005 року Надвірнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, переможець ІІІ етапу захисту учнівських наукових робіт МАН України з біології, студентка І курсу Буковинського державного медичного університету
11. 28.11.2006 № 74-3/2006 Василишин Тарас Васильович випускник 2006 року Чорнопотоківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, переможцю ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з основ економіки, студент І курсу Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника
12. Лозинський Ігор Іванович випускник 2006 року Надвірнянського ліцею, переможець ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики, переможець ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, студент І курсу Національного університету "Києво-Могилянська Академія
13. Жирак Володимир Петрович випускник 2006 року Надвірнянського ліцею, переможець ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, студент І курсу Львівського національного університету  імені Івана Франка
14. Головчук Ольга Василівна випускниця 2006 року Надвірнянського ліцею, переможець ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, студентка І курсу Київського національного економічного університету
15. Жупник Оксана Іванівна випускниця 2006 року Ланчинської  ЗОШ І-ІІІ ступенів, переможець 14-го Міжнародного гуцульського фестивалю в естрадному жанрі, студентка І курсу студії при Національному академічному хорі імені Григорія Верьовки
16. 23.11.2007 № 228-10/2007 Кравців Володимир Миколайович студент Косівського інституту декоративно-прикладного мистецтва Львівської національної академії мистецтв
17. 04.04.2008 № 288-12/2008 Бошко Олег Ігорович випускник 2007 року Надвірнянського ліцею, студент І курсу Київського національного університету ім.Тараса Шевченка, переможець ІІІ етапу захисту учнівських науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої Академії Наук України
18. 24.09.2009 № 520-20/2009 Паска Богдан Валерійович випускник 2009 року Саджавської ЗОШ І-ІІІ ступенів, студент І курсу інституту історії і політології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, переможець ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії
19. 19.10.2010 № 650-26/2010 Бідочко Вікторія Ігорівна випускниця 2010 року Надвірнянського ліцею, студентка І курсу філософського факультету Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, призер ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України
20. 24.11.2011 № 174-9/2011 Бондаренко Сергій Сергійович випускник 2007 року Надвірнянської дитячої художньої школи, студент І курсу Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу факультету архітектури туристичних комплексів
21. Здомський Іван Володимирович випускник 2011 року Чорнопотоківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, студент І курсу Київського національного університету імені Тараса Шевченка, переможець IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики
22. Космірак Володимир Тарасович випускник 2011 року Надвірнянського ліцею, студент І курсу Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, переможець IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії
23. Андрусяк Наталія Романівна випускниця 2011 року Гвіздської ЗОШ І-ІІІ ступенів, студентка І курсу Івано-Франківської медичної академії, переможець IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології
24. 15.11.2012 № 360-16/2012 Рудейчук Дмитро Михайлович випускник 2012 року Битківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, студент І курсу Івано-Франківського національного медичного університету, переможець ІV етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Шевченка у 2012 році
25. Чіх Володимир Іванович випускник 2012 року Парищенської ЗОШ І-ІІІ ступенів, студент І курсу Львівського національного університету ім. І.Франка, переможець ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики у 2012 році та переможець ХІV Всеукраїнського турніру юних математиків імені професора М.Ядренка
26. 14.11.2013    № 604-21/2013 Андрусяк Вікторія Володимирівна випускниця 2013 року Надвірнянської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, студентка І курсу Київського національного університету імені Тараса Шевченка, переможець ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН, переможець фінального етапу Всеукраїнського турніру юних біологів
27. Андрусяк Павло Васильович випускникі 2013 року Надвірнянського ліцею, студент І курсу Національного технічного університету  України "Київський політехнічний інститут", переможець фінального етапу Всеукраїнського турніру юних економістів, переможець ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій
28. Костик Ігор Васильович випускник 2013 року Парищенської ЗОШ І-ІІІ ст., студент І курсу Київського національного університету імені Тараса Шевченка, переможець IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки
29. Плитус Вікторія Михайлівна випускниця 2013 року Надвірнянського ліцею, студентка І курсу Київського національного університету імені Тараса Шевченка, переможець ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки, переможець фінального етапу Всеукраїнського турніру юних економістів, переможець ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН
30. 11.12.2014 № 824-30/2014 Вирстюк Анна Андріївна студентка І курсу Львівської національної академії мистецтв, переможець VII Міжнародного молодіжного гончарського фестивалю "Опішне-2013"
31. 05.03.2015 № 866-32/2015 Стрипа Василь Михайлович студент Київського національного університету імені Тараса Шевченка, випускник 2014 року Надвірнянського ліцею, переможець фінального етапу Всеукраїнського турніру юних економістів у м. Миколаїв (2 місце), переможець ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН (2 місце)
32. 05.11.2015 № 986-35/2015 Огерук Христина Дмитрівна студентка Київського національного університету імені Тараса Шевченка, випускниця 2015 року Надвірнянського ліцею, переможець (1 місце) ІІ етапу та (1 місце) ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН з економіки (1 місце), переможець (1 місце)  обласного етапу та (3 місце) фінального етапу  Всеукраїнського турніру юних економістів (м. Суми), переможець (1 місце) ІІІ етапу (обласного) та IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з основ економіки
33. 05.11.2015 № 986-35/2015 Гуменюк Тетяна Миколаївна студентка Львівського національного університету імені Івана Франка, випускниця 2015 року Надвірнянського ліцею, переможець (1 місце)  обласного етапу та (3 місце) фінального етапу  Всеукраїнського турніру юних економістів (м. Суми), переможець (1 місце) ІІ етапу та дипломант ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН з економіки, переможець (1 місце) ІІ етапу та дипломант ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН з географії
34. 05.01.2017 № 312-10/2017 Лахва Роксолана Степанівна студентка Київського національного університету імені Тараса Шевченка, переможець (1 місце) ІІ етапу  (обласного) та переможець (3 місце) ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН з історії (м.Київ), дипломант фінального етапу Всеукраїнського турніру юних економістів (м. Рівне)
35. 05.01.2017 № 312-10/2017 Генюк Богдана Іванівна студентка Київського національного університету імені Тараса Шевченка, переможець (1 місце) фінального етапу Інтернет-олімпіади з економіки (м. Одеса), переможець (1 місце) II етапу (обласного) та дипломант III етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН з економіки (м.Київ), дипломант фінального етапу Всеукраїнського турніру юних економістів (м. Рівне), переможець (3 місце) III етапу (обласного) та дипломант IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з основ економіки (м.Житомир)
36. 05.01.2017 № 312-10/2017 Сєрова Мирослава-Олександра Олегівна студентка Національного університету «Львівська політехніка», переможець (1 місце) II етапу (обласного) та переможець (2 місце) III етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН з фізики (м. Київ),  переможець (1 місце) III етапу (обласного) та дипломант IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики (м. Івано-Франківськ), дипломант фінального етапу Інтернет-олімпіади з фізики (м. Одеса)
 

Анонси

Скликається сімнадцята сесія районної ради

Згідно розпорядження голови районної ради від 11.12.2017 №97-р скликається ...

Детальніше

Оголошується перший конкурс з визначення проектів (програм), розроблен

Конкурсні пропозиції приймаються за адресою:м.Івано-Франківськ, вул. Грушевського 21, каб. ...

Детальніше

Конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2017 році від Мінр

Мінрегіон оголошує проведення конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у ...

Детальніше

Оголошено 8 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядува

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 23.03.2017 № ...

Детальніше

Опитування

Чи користуєтесь Ви інформацією з нашого веб-сайту?

(Всього проголосувало 1146)

25%   (286)
75%   (860)
Loading...

Голосувати


Напишіть нам





Адреса
майдан Т.Шевченка 33
місто Надвірна,
Надвірнянський район
Івано-Франківська обл.
Телефон
(03475) 2-24-52
Факс
(03475) 2-24-29
E-mail
rada.nadvirna@ukr.net rada.nadvirna@ukrpost.ua