Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Районна премія ім. Надії Попович

На виконання рішення ХІУ сесії районної ради третього демократичного скликання від 16.02.01 р № 178-14/2001 "Про заснування районної премії ім. Надії Попович в галузі літератури, культури, образотворчого і народного мистецтва. Надвірнянською районною державною адміністрацією прийнятою розпорядженням № 93 від 27.03.2001р" Про утворення комісії з районної премії ім. Н.Попович", згідно якого утворено комісію та затверджено "Положення про комісію"


Лауреати премії

2001 рік

В галузі літератури

Чир Нестор Іванович (Надвірна) - поет, керівник літературної студії "Бистрінь" при редакції газети "Народна воля" за поетичну збірку "Долоні в крапельках дощу" (2001)

В галузі культури

Народний муніципальний оркестр народної музики "Аркан" (керівник Заслужений артист України Сергій Орел) за концертну програму під час проведення ІХ Міжнародного Гуцульського фестивалю в м. Надвірна в 1999 р.

В галузі образотворчого і народного мистецтва

Оленюк Ярема Васильович (Ланчин) - член Національної спілки художників України за ілюстрації до поетичних збірок І.Яцури "Байки", "Передновок" та Н.Чира "Долоні в крапельках дощу"


2002 рік

В галузі літератури

Яцура Ірина Василівна (Надвірна) - поетеса, член літературної студії "Бистрінь" за поетичну збірку "Передновок" (2000)

В галузі культури

Народний фольклорно-етнографічний колектив "Перевесло" Фитьківського клубу (керівник Ольга Багрійчук) за концертну діяльність 2000-2002 рр.

В галузі образотворчого і народного мистецтва

Лозинський Ярослав Михайлович (с.В.Майдан) - художник, за твори з живопису 2000-2002 рр. Участь та організацію виставок художніх робіт.


2003 рік

В галузі літератури

Христан Галина Петрівна (с.Чсаджавка) - член літературної студії "Бистрінь" за збірки новел "Старий і кіт" (2001), "Я вернуся" (2002)

В галузі культури

Здольник Олена Іванівна (Надвірна) керівник народного аматорського колективу "Горянка" районного будинку культури за вагомий внесок у розвиток національної культури в районі, високий художній рівень хореографічних колективів "Горянка" та "Горяночка" та Макось Ганна Дмитрівна (Надвірна), вчитель музичної школи, Заслужений працівник культури України за активну популяризацію українського музичного мистецтва.

В галузі образотворчого мистецтва

Стефурак Василь Васильович (с.Фитьків) - іконописець, іконограф за вагомий внесок у розвиток сакрального мистецтва на Україні, створення оригінальної школи іконографії.


2004 рік

В галузі літератури

Яковишин Ярослав Васильович (м.Івано-Франківськ) - член літературної студії "Бистрінь" за добірки в альманахові "Купалська злива" (2002), в журналі "Дзвін" (№11-12 2002), газеті "Галичина" (2002, 2003)

В галузі культури

Молодій Ольга Романівна (м.Надвірна) Заслужена артистка України, доцент Прикарпатського університету за популяризацію української народної пісні та активну концертну діяльність. та Народний аматорський танцювальний ансамбль "Водограй" палацу культури і відпочинку Надвірнянського коледжу (керівник Іванна Микитюк) за заслуги в розвитку хореографічного мистецтва регіону.

В галузі образотворчого і народного мистецтва

Писарчук Ольга Василівна (м.Надвірна) - вишивальниця за досягнення в майстерності художньої вишивки.

 

Анонси

Оголошено 10 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядув

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 27.03.2019 № ...

Детальніше

Оголошується третій конкурс з визначення проектів (програм), розроблен

Відповідно до розпорядження першого заступника голови обласної ради від ...

Детальніше

Оголошено 8 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядува

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 23.03.2017 № ...

Детальніше

Опитування

Чи користуєтесь Ви інформацією з нашого веб-сайту?

(Всього проголосувало 1215)

25.3%   (307)
74.7%   (908)
Loading...

Голосувати


Напишіть нам

Адреса
майдан Т.Шевченка 33
місто Надвірна,
Надвірнянський район
Івано-Франківська обл.
Телефон
(03475) 2-24-52
Факс
(03475) 2-24-29
E-mail
rada.nadvirna@ukr.net rada.nadvirna@ukrpost.ua