Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Лауреати премії імені Надії Попович

Лауреати премії імені Надії Попович

2002 рік

“Література”:

Ірина Яцура - поетеса, член літстудії “Бистрінь” (м. Надвірна) - за поетичну збірку “Передновок”.

“Культура”:

Народний фольклорно-етнографічний колектив “Перевесло” Фитьківського клубу - керівник Ольга Багрійчук (с. Фитьків) - за концертну діяльність 2000-2002 рр.

“Образотворче і народне мистецтво”:

Ярослав Лозинський - художник, вчитель образотворчого мистецтва (с. В. Майдан) - за твори живопису 2000-2002 рр., участь та організацію виставок творчих робіт.

2003 рік

“Література”:

Галина Христан - новелістка, член літстудії “Бистрінь” (с. Саджавка) - за збірки новел “Старий і кіт” (2001 р.), “Я вернуся” (2002 р.)

“Культура”:

Олена Здольник - керівник Народного аматорського хореографічного колективу “Горянка” РБК (м. Надвірна) - за вагомий внесок у розвиток національної культури в районі, високий художній рівень хореографічних колективів “Горянка” та “Горяночка”.

Ганна Макось - вчитель Надвірнянської музичної школи, Заслужений працівник культури України (м. Надвірна) - за активну популяризацію українського музичного мистецтва.

“Образотворче і народне мистецтво”:

Василь Стефурак - іконописець, іконограф (с. Фитьків) - за вагомий внесок у розвиток сакрального мистецтва на Україні, створення оригінальної школи іконографії.

2004 рік

“Література”:

Ярослав Яковишин - поет, член літстудії “Бистрінь” (м. Івано-Франківськ) - за добірки в альманахові “Купальська злива”(2002 р.), в журналі “Дзвін” (№11-12 2002 р.), газеті “Галичина” (2002-2003 рр.)

“Культура”:

Ольга Молодій - Заслужена артистка України (м. Надвірна) - за популяризацію української народної пісні та активну концертну діяльність.

Народний аматорський танцювальний колектив “Водограй” палацу культури і відпочинку Надвірнянського коледжу (керівник І. Микитюк) - за заслуги в розвитку хореографічного мистецтва регіону.

“Образотворче і народне мистецтво” :

Ольга Писарук - вишивальниця (м. Надвірна) - за досягнення в майстерності художньої вишивки.

2005рік

“Література”:

Степан Писуляк - поет, член літстудії “Бистрінь”, журналіст (м. Надвірна) - за журналістський доробок 2003-2005 рр. та поетичну творчість.

Михайло Михальчук - поет, член літстудії “Бистрінь” (смт. Делятин) - за підготовлену до друку поетичну збірку “Лісові серпанки”.

“Культура”:

Василь Павлик - отець-декан, керівник хору “Духовність” Середньомайданського сільського клубу - за активну концертну діяльність хору 2003-2005 рр.

“Образотворче і народне мистецтво”:

Микола Гаврилюк - художник-аматор (м. Надвірна) - за досягнення в галузі образотворчого мистецтва та виставку живописних робіт в будинку “Просвіта” (березень 2005 р.)

2006 рік

“Література”:

Оксана Андрухович - член літстудії “Бистрінь” (с. Микуличин) - за публікації поетичних творів в журналах “Перевал” (№1, 2006 р.), “Січеслав” (за квітень-травень 2006 р.), “Ятрань” (№6, 2006 р.)

Культура”:

Народний аматорський вокальний ансамбль “Черлені пацьорки” Делятинського народного дому (керівник В. Черленюк) - за популяризацію української народної пісні та активну концертну діяльність.

“Образотворче і народне мистецтво”:

Роман Глодан - фотомитець - за творчий доробок в жанрі фотомистецтва та фотовиставку, представлену на ХУ Гуцульському фестивалі в м. Рахів (2005 р.)

2007 рік

“Література”:

Любов Василик - член НСПУ (м. Надвірна) - за поетичну збірку “Межень” (2006 р.)

“Культура”:

Микола Павук - трембітар (смт. Делятин) - за унікальне володіння грою на трембіті. популяризацію гуцульського мистецтва.

“Образотворче і народне мистецтво”:

Степан Герелишин - художник-аматор (с. Стримба) - за виставку живописних творів в обласному науково-методичному центрі культури і туризму Прикарпаття у 2006-2007 рр., організацію постійно діючої картинної галереї своїх робіт в рідному селі.

2008 рік

“Література”:

Геннадій Бурнашов - член НСПУ (м. Івано-Франківськ) - за книги “Лицар українського духу” (2006 р.), “Страдницьке служіння Всевишньому (2008 р.).

“Культура”:

Віктор Чудновський - соліст-вокаліст БК “Нафтовик” (м. Надвірна) - за вагомий внесок у розвиток культури краю, активну концертну діяльність.

“Образотворче і народне мистецтво”:

Остап Мальгівський - художник-аматор (м. Надвірна) - за доробок творів живопису, виставку полотен живопису в Музеї історії Надвірнянщини в 2007-2008 рр.

2009 рік

“Література”:

Михайло Максим’юк - краєзнавець (с. Битків) - за книгу “Пнівська твердиня” (2008 р.).

“Культура”:

Колектив телерадіокомпанії "Надвірна" - за художньо-телевізійний нарис про життєвий і творчий шлях Надії Попович (з циклу "Визначні надвірнянці") - Богдан Климковецький, Мар’яна Цимбалюк, Олена Нічвідова, Світлана Гаєвська, Василь Томич.

2010 рік

"Культура":

Фольклорно-музичний гурт "Рушничок" Делятинського Народного дому (керівник Андрій Івасюк) - за високі творчі здобутки та пропаганду народної музики.

"Образотворче і народне мистецтво":

Володимир Гринішак - за досягнуті успіхи в галузі фотомистецтва та фотовиставки "Спогади про зиму" (м.Івано-Франківськ, 2010р.), "Карпати. Мрії про вільну подорож" (м.Надвірна, 2010р.)

2011 рік

"Література":

Іван Гриджук - редактор районної газети "Народна воля" - за упорядкування та літературне редагування книги Василя Левицького "Великий день. Пізнє літо. Новели та оповідання." (2010 р.), автор нарису-передмови.

"Культура":

Народний фольклорно-етнографічний колектив "Шовкова Косиця" Надвірнянського районного будинку культури (керівник Олена Яченко) - за багаторічну працю, високу виконавську майстерність, залучення дітей і молоді до народно-мистецьких надбань краю.

"Образотворче і народне мистецтво":

Дмитро Угринюк - художник Надвірнянського районного будинку культури - за багаторічну працю, значний доробок творів пейзажного, портретного та сакрального мистецтва.

2012 рік

"Література":

Василь Левицький - за дослідження про життя і творчість Марійки Підгірянки 2010-2012 рр., опубліковані в різних часописах

"Образотворче і народне мистецтво":

Сніжанна Нікольська- студентка 2 курсу факультету образотворчого мистецтва інституту мистецтв ім. В.Стефаника - за виставку робіт графіки в Івано-Франківському краєзнавчому музеї (2010 р., жовтень), участь в різних конкурсах, в т.ч. міжнародних.

2013 рік

"Література":

Світлана Ткачук - вчитель української мови та літератури, член літературної студії «Бистрінь», с.Тисменичани - за збірку поезій "Осіння партитура", 2012 рік.

"Культура":

Народний аматорський гурт "Червона калина" Зарічанського будинку культури (керівник Любомир Вацик) - за багаторічну працю, високу виконавську майстерність в галузі музичного мистецтва.

"Образотворче і народне мистецтво":

Наталія Пак - викладач Надвірнянської дитячої художньої школи - за активну участь у творчому звіті Надвірнянського району 2013 року, різних конкурсах, виставках, вагомий внесок в розвиток культури краю.

2014 рік

"Література":

Євген Луців - (м. Надвірна) - за книгу «Бойове мистецтво гуцулів» (2014 р.)

Микола Сіщук - (м. Надвірна) - за книгу «Неначе писанка, село Зелена» (2014 р.)

"Культура":

Народний аматорський гурт «Скарбниця» (керівник Любомир Боднарук) - за активну популяризацію української народної пісні.

"Образотворче і народне мистецтво":

Надвірнянська дитяча художня школа - (директор Надія Бондаренко) за вагомі творчі успіхи та внесок в розвиток культури краю.

 

Анонси

Оголошено 10 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядув

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 27.03.2019 № ...

Детальніше

Оголошується третій конкурс з визначення проектів (програм), розроблен

Відповідно до розпорядження першого заступника голови обласної ради від ...

Детальніше

Оголошено 8 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядува

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 23.03.2017 № ...

Детальніше

Опитування

Чи користуєтесь Ви інформацією з нашого веб-сайту?

(Всього проголосувало 1215)

25.3%   (307)
74.7%   (908)
Loading...

Голосувати


Напишіть нам

Адреса
майдан Т.Шевченка 33
місто Надвірна,
Надвірнянський район
Івано-Франківська обл.
Телефон
(03475) 2-24-52
Факс
(03475) 2-24-29
E-mail
rada.nadvirna@ukr.net rada.nadvirna@ukrpost.ua