Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Лауреати премії імені Надії Попович

Лауреати премії імені Надії Попович

2002 рік

“Література”:

Ірина Яцура - поетеса, член літстудії “Бистрінь” (м. Надвірна) - за поетичну збірку “Передновок”.

“Культура”:

Народний фольклорно-етнографічний колектив “Перевесло” Фитьківського клубу - керівник Ольга Багрійчук (с. Фитьків) - за концертну діяльність 2000-2002 рр.

“Образотворче і народне мистецтво”:

Ярослав Лозинський - художник, вчитель образотворчого мистецтва (с. В. Майдан) - за твори живопису 2000-2002 рр., участь та організацію виставок творчих робіт.

2003 рік

“Література”:

Галина Христан - новелістка, член літстудії “Бистрінь” (с. Саджавка) - за збірки новел “Старий і кіт” (2001 р.), “Я вернуся” (2002 р.)

“Культура”:

Олена Здольник - керівник Народного аматорського хореографічного колективу “Горянка” РБК (м. Надвірна) - за вагомий внесок у розвиток національної культури в районі, високий художній рівень хореографічних колективів “Горянка” та “Горяночка”.

Ганна Макось - вчитель Надвірнянської музичної школи, Заслужений працівник культури України (м. Надвірна) - за активну популяризацію українського музичного мистецтва.

“Образотворче і народне мистецтво”:

Василь Стефурак - іконописець, іконограф (с. Фитьків) - за вагомий внесок у розвиток сакрального мистецтва на Україні, створення оригінальної школи іконографії.

2004 рік

“Література”:

Ярослав Яковишин - поет, член літстудії “Бистрінь” (м. Івано-Франківськ) - за добірки в альманахові “Купальська злива”(2002 р.), в журналі “Дзвін” (№11-12 2002 р.), газеті “Галичина” (2002-2003 рр.)

“Культура”:

Ольга Молодій - Заслужена артистка України (м. Надвірна) - за популяризацію української народної пісні та активну концертну діяльність.

Народний аматорський танцювальний колектив “Водограй” палацу культури і відпочинку Надвірнянського коледжу (керівник І. Микитюк) - за заслуги в розвитку хореографічного мистецтва регіону.

“Образотворче і народне мистецтво” :

Ольга Писарук - вишивальниця (м. Надвірна) - за досягнення в майстерності художньої вишивки.

2005рік

“Література”:

Степан Писуляк - поет, член літстудії “Бистрінь”, журналіст (м. Надвірна) - за журналістський доробок 2003-2005 рр. та поетичну творчість.

Михайло Михальчук - поет, член літстудії “Бистрінь” (смт. Делятин) - за підготовлену до друку поетичну збірку “Лісові серпанки”.

“Культура”:

Василь Павлик - отець-декан, керівник хору “Духовність” Середньомайданського сільського клубу - за активну концертну діяльність хору 2003-2005 рр.

“Образотворче і народне мистецтво”:

Микола Гаврилюк - художник-аматор (м. Надвірна) - за досягнення в галузі образотворчого мистецтва та виставку живописних робіт в будинку “Просвіта” (березень 2005 р.)

2006 рік

“Література”:

Оксана Андрухович - член літстудії “Бистрінь” (с. Микуличин) - за публікації поетичних творів в журналах “Перевал” (№1, 2006 р.), “Січеслав” (за квітень-травень 2006 р.), “Ятрань” (№6, 2006 р.)

Культура”:

Народний аматорський вокальний ансамбль “Черлені пацьорки” Делятинського народного дому (керівник В. Черленюк) - за популяризацію української народної пісні та активну концертну діяльність.

“Образотворче і народне мистецтво”:

Роман Глодан - фотомитець - за творчий доробок в жанрі фотомистецтва та фотовиставку, представлену на ХУ Гуцульському фестивалі в м. Рахів (2005 р.)

2007 рік

“Література”:

Любов Василик - член НСПУ (м. Надвірна) - за поетичну збірку “Межень” (2006 р.)

“Культура”:

Микола Павук - трембітар (смт. Делятин) - за унікальне володіння грою на трембіті. популяризацію гуцульського мистецтва.

“Образотворче і народне мистецтво”:

Степан Герелишин - художник-аматор (с. Стримба) - за виставку живописних творів в обласному науково-методичному центрі культури і туризму Прикарпаття у 2006-2007 рр., організацію постійно діючої картинної галереї своїх робіт в рідному селі.

2008 рік

“Література”:

Геннадій Бурнашов - член НСПУ (м. Івано-Франківськ) - за книги “Лицар українського духу” (2006 р.), “Страдницьке служіння Всевишньому (2008 р.).

“Культура”:

Віктор Чудновський - соліст-вокаліст БК “Нафтовик” (м. Надвірна) - за вагомий внесок у розвиток культури краю, активну концертну діяльність.

“Образотворче і народне мистецтво”:

Остап Мальгівський - художник-аматор (м. Надвірна) - за доробок творів живопису, виставку полотен живопису в Музеї історії Надвірнянщини в 2007-2008 рр.

2009 рік

“Література”:

Михайло Максим’юк - краєзнавець (с. Битків) - за книгу “Пнівська твердиня” (2008 р.).

“Культура”:

Колектив телерадіокомпанії "Надвірна" - за художньо-телевізійний нарис про життєвий і творчий шлях Надії Попович (з циклу "Визначні надвірнянці") - Богдан Климковецький, Мар’яна Цимбалюк, Олена Нічвідова, Світлана Гаєвська, Василь Томич.

2010 рік

"Культура":

Фольклорно-музичний гурт "Рушничок" Делятинського Народного дому (керівник Андрій Івасюк) - за високі творчі здобутки та пропаганду народної музики.

"Образотворче і народне мистецтво":

Володимир Гринішак - за досягнуті успіхи в галузі фотомистецтва та фотовиставки "Спогади про зиму" (м.Івано-Франківськ, 2010р.), "Карпати. Мрії про вільну подорож" (м.Надвірна, 2010р.)

2011 рік

"Література":

Іван Гриджук - редактор районної газети "Народна воля" - за упорядкування та літературне редагування книги Василя Левицького "Великий день. Пізнє літо. Новели та оповідання." (2010 р.), автор нарису-передмови.

"Культура":

Народний фольклорно-етнографічний колектив "Шовкова Косиця" Надвірнянського районного будинку культури (керівник Олена Яченко) - за багаторічну працю, високу виконавську майстерність, залучення дітей і молоді до народно-мистецьких надбань краю.

"Образотворче і народне мистецтво":

Дмитро Угринюк - художник Надвірнянського районного будинку культури - за багаторічну працю, значний доробок творів пейзажного, портретного та сакрального мистецтва.

2012 рік

"Література":

Василь Левицький - за дослідження про життя і творчість Марійки Підгірянки 2010-2012 рр., опубліковані в різних часописах

"Образотворче і народне мистецтво":

Сніжанна Нікольська- студентка 2 курсу факультету образотворчого мистецтва інституту мистецтв ім. В.Стефаника - за виставку робіт графіки в Івано-Франківському краєзнавчому музеї (2010 р., жовтень), участь в різних конкурсах, в т.ч. міжнародних.

2013 рік

"Література":

Світлана Ткачук - вчитель української мови та літератури, член літературної студії «Бистрінь», с.Тисменичани - за збірку поезій "Осіння партитура", 2012 рік.

"Культура":

Народний аматорський гурт "Червона калина" Зарічанського будинку культури (керівник Любомир Вацик) - за багаторічну працю, високу виконавську майстерність в галузі музичного мистецтва.

"Образотворче і народне мистецтво":

Наталія Пак - викладач Надвірнянської дитячої художньої школи - за активну участь у творчому звіті Надвірнянського району 2013 року, різних конкурсах, виставках, вагомий внесок в розвиток культури краю.

2014 рік

"Література":

Євген Луців - (м. Надвірна) - за книгу «Бойове мистецтво гуцулів» (2014 р.)

Микола Сіщук - (м. Надвірна) - за книгу «Неначе писанка, село Зелена» (2014 р.)

"Культура":

Народний аматорський гурт «Скарбниця» (керівник Любомир Боднарук) - за активну популяризацію української народної пісні.

"Образотворче і народне мистецтво":

Надвірнянська дитяча художня школа - (директор Надія Бондаренко) за вагомі творчі успіхи та внесок в розвиток культури краю.

 

Анонси

Програма заходів з нагоди Дня українського козацтва, Дня захисника Укр

News image

14 жовтня під Покровом Пресвятої Богородиці українці відзначають низку ...

Детальніше

Скликається шістнадцята сесія районної ради

Згідно розпорядження голови районної ради від 04.10.2017 №81-р скликається ...

Детальніше

Оголошується перший конкурс з визначення проектів (програм), розроблен

Конкурсні пропозиції приймаються за адресою:м.Івано-Франківськ, вул. Грушевського 21, каб. ...

Детальніше

Конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2017 році від Мінр

Мінрегіон оголошує проведення конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у ...

Детальніше

Оголошено 8 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядува

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 23.03.2017 № ...

Детальніше

Опитування

Чи користуєтесь Ви інформацією з нашого веб-сайту?

(Всього проголосувало 1140)

24.8%   (283)
75.2%   (857)
Loading...

Голосувати


Напишіть нам

Адреса
майдан Т.Шевченка 33
місто Надвірна,
Надвірнянський район
Івано-Франківська обл.
Телефон
(03475) 2-24-52
Факс
(03475) 2-24-29
E-mail
rada.nadvirna@ukr.net rada.nadvirna@ukrpost.ua