Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
“Герої не вмирають!”

Події 18-20 лютого 2014 року вже третій рік повертають нас у дні кривавих розстрілів на Майдані. Та зима назавжди змінила не тільки хід історії, а й хід думок кожного свідомого громадянина. «Гідність» і «свобода» стали не просто словами – це ті цінності, які до останнього подиху відстоювали Герої Небесної Сотні. Майдан навчив нас бути незламними та рішучими, довів що в єдності українців – їх сила та перемога.

20 лютого 2017 року в місті Надвірна біля стели Героям Небесної сотні вшанувати  пам’ять полеглих героїв Майдану, патріотизм і мужність громадян, які стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів України та її європейського вибору зібралися всі небайдужі жителі краю. Участь у пам’ятних заходах взяли представники районної та місцевої влад, священнослужителі Надвірнянського декнату УГКЦ та Надвірнянського деканату УПЦ КП, учасники Революції Гідності, учасники російсько-української війни, курсанти Прикарпатського військово-спортивного ліцею, студенти та викладачі Надвірнянського коледжу НТУ, представники громадських організацій і політичних партій, жителі району.

Голова Надвірнянської районної ради Іван Гурмак, заступник Надвірнянської РДА Богдан Зеленчук, міський голова Зіновій Андрійович та заступник  міського голови Олег Йосипенко поклали квіти та лампадки до стели Героям Небесної Сотні і спільно з присутніми вшанували пам'ять загиблих на Майдані та захисників України російсько-української війни хвилиною мовчання.

Панахиду за загиблими Героями України відправили всечесні отці на чолі з Архієреєм Коломийсько-Чернівецької єпархії Владикою Кир Василієм Івасюком. Звертаючись до присутніх, Владика Кир Василій процитував слова Т.Г.Шевченка «Борітеся — поборете! Вам Бог помагає! За вас правда, за вас слава. І воля святая!» і наголосив, що за нашу волю ми заплатили і продовжуємо платити найвищу ціну, але як писав Митрополит Андрій Шептицький у своєму Заповіті до українського народу: «Тільки той, хто усвідомить ціну життя і власної свободи, може збудувати рідний дім…»

У молитві представники духовенства просили у Пресвятої Богородиці заступництва та благословення на мирне майбутнє соборної і незалежної України.

Біля стели Героїв Небесної Сотні учасники пам’ятного заходу запалювали свічки пам’яті, в скорботі і молитві дякували Героям України за їх відвагу і жертовність. Звучали патріотичні пісні і всі присутні мали можливість переглянути документальний фільм про те, як розгортались події Революції Гідності в Надвірнянському районі, а також послухати розповіді краян-очевидців столичного Майдану.

 

На завершення зворушлива композиція «Гей, плине кача…» пролунала Надвірнянщиною, нагадавши кожному дому про Воїнів світла, котрі продовжують стояти на варті інтересів української нації вже в Небесному війську.

Герої не вмирають!

Слава Україні!

 

Анонси

Оголошується перший конкурс з визначення проектів (програм), розроблен

Конкурсні пропозиції приймаються за адресою:м.Івано-Франківськ, вул. Грушевського 21, каб. ...

Детальніше

Конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2017 році від Мінр

Мінрегіон оголошує проведення конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у ...

Детальніше

Оголошено 8 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядува

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 23.03.2017 № ...

Детальніше

Опитування

Чи користуєтесь Ви інформацією з нашого веб-сайту?

(Всього проголосувало 1156)

24.9%   (288)
75.1%   (868)
Loading...

Голосувати


Напишіть нам

Адреса
майдан Т.Шевченка 33
місто Надвірна,
Надвірнянський район
Івано-Франківська обл.
Телефон
(03475) 2-24-52
Факс
(03475) 2-24-29
E-mail
rada.nadvirna@ukr.net rada.nadvirna@ukrpost.ua