Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Голова Івано-Франківської обласної ради Олександр Сич відвідав з робочим візитом Надвірнянський район

Зустріч з керівництвом області розпочалася розширеною нарадою за участю голів районної ради Івана Гурмака і райдержадміністрації Олександра Кеніза, сільських, селищних голів, депутатів обласної та районної ради, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників підприємств, організацій та установ району.

У своєму виступі голова обласної ради Олександр Сич зазначив, що Надвірнянський район займає лідируючу позицію в області по підготовці та реалізації проектів.

Керівництво обласної ради спільно з головою районної ради Іваном Гурмаком, головою райдержадміністрації Олександром Кенізом, депутатами обласної ради Михайлом Іваночком та Юрієм Голінеєм, міським головою Зіновієм Андрійовичем, депутатами районної ради відвідали об’єкти в районі соціально-культурного призначення, на розвиток яких виділялися кошти з обласного бюджету та ті, які потребують фінансування.

Насамперед керівники обласної та районної ради оглянули об’єкти, проекти яких реалізовувалися міською радою: будівництво скверу ім.. Марти і Мирона Свідрук, облаштування парку ім.. Івана Франка, а саме реставрація пам’ятника Івана Франка, встановлення баскетбольного і спортивного майданчика, а також реставрація символічної могили «Борцям за волю України».

В ході візиту керівники області та району побували в селі Верхній Майдан, де ознайомилися з ситуацією щодо газифікації села, яка найбільш турбує його жителів і розглянули шляхи її вирішення. Також серед пріоритетних об’єктів стала добудова Краснянської ЗОШ І-ІІІ ст.. Керівники області і району оглянули корпус школи, який необхідно добудувати та визначилися з першочерговими кроками, насамперед встановлення вікон, дверей і підлоги. Голова районної ради Іван Гурмак наголосив, що з районного бюджету також передбачені кошти на завершення будівництва корпусу Краснянської ЗОШ І-ІІІ ст.., однак їх замало тому необхідне співфінасування з обласного бюджету, оскільки є приріст школярів і діти не повинні навчатися у дві зміни.

В рамках поїздки керівники обласної ради відвідали селище Ланчин, де коштом районного та обласного бюджету проведено ремонтні роботи фасаду дошкільного навчального закладу "Ромашка". На даний час заклад потребує встановлення системи опалення та заміни покрівлі. Депутат обласної ради Михайло Іваночко взяв на контроль дані проблеми закладу і сприятиме у їх вирішенні, через залучення коштів з обласного бюджету.

Також Олександр Сич оглянув Ланчинську «Червону школу», де розміщується селищна рада і заплановано музей ім.. Юрія Шкрумеляка. Голова обласної ради був приємно вражений рядом робіт, які вдалося зробити для відновлення закладу і зазначив, що створення музею є доброю справою задля збереження пам’яті і національних надбань українського народу. Крім того посадовці відвідали Ланчинську ЗОШ І-ІІІ ст.. ім.. Ю. Шкрумеляка, де за кошти з обласного бюджету вдалося встановити санвузли в школі.

Підсумовуючи огляд об’єктів соціально-культурного призначення, очільник облради відзначив, що такі поїздки дають можливість ознайомитися із використанням коштів, які виділяються з обласного бюджету, процесом реалізації проектів та програм обласних конкурсів розвитку місцевого самоврядування, ознайомитися з господаркою району  та визначити проблеми, які потребують першочергового вирішення.

"Обласна рада намагається допомагати районам у вирішенні різного роду соціально-економічних питань. Зокрема, приємно бачити те, що кошти використані за призначенням і вдалося спільно з районною радою відновити необхідні для суспільного життя міста чи села об’єкти. Сьогодні залишається потреба у тісній співпраці, тому будемо шукати можливості, аби допомогти місцевим бюджетам і тим закладам, які належать до підпорядкування обласної ради", - підкреслив Олександр Сич.

В свою чергу голова районної ради Іван Гурмак подякував керівництву області за візит і зазначив, що в районі велика кількість об’єктів, які потребують значних коштів для повноцінного функціонування і районний бюджет не в змозі профінансувати їх без підтримки та допомоги обласної ради.

«Розраховуємо і надалі на взаєморозуміння і співпрацю, заради добробуту і покращення життя жителів краю.» - відзначив Іван Гурмак.

 

Анонси

Скликається двадцята сесія районної ради

Згідно розпорядження голови районної ради від 27.04.2018 №25-р скликається ...

Детальніше

Оголошується перший конкурс з визначення проектів (програм), розроблен

Конкурсні пропозиції приймаються за адресою:м.Івано-Франківськ, вул. Грушевського 21, каб. ...

Детальніше

Конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2017 році від Мінр

Мінрегіон оголошує проведення конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у ...

Детальніше

Оголошено 8 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядува

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 23.03.2017 № ...

Детальніше

Опитування

Чи користуєтесь Ви інформацією з нашого веб-сайту?

(Всього проголосувало 1168)

24.7%   (288)
75.3%   (880)
Loading...

Голосувати


Напишіть нам

Адреса
майдан Т.Шевченка 33
місто Надвірна,
Надвірнянський район
Івано-Франківська обл.
Телефон
(03475) 2-24-52
Факс
(03475) 2-24-29
E-mail
rada.nadvirna@ukr.net rada.nadvirna@ukrpost.ua