Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Благодійна толока «Вареники для фронту» у Надвірнянській ЗОШ №2

Вже третій рік поспіль волонтери, господині, небайдужі жителі Надвірнянщини готують для українських військових Східного фронту запашні смаколики, насамперед традиційні домашні вареники. Бійці на передовій російсько-української  війни завжди зустрічають їх з радістю, адже серед холодних бойових буднів так бракує тепла рідної домівки.


Добру традицію «Зліпи вареник для бійця АТО» започаткував депутат Івано-Франківської обласної ради Василь Сенатович, а благодійну акцію підтримали у всьому районі і навіть за його межами. Естафету перейняла Надвірнянська ЗОШ №2, де за участі голови районної ради Івана Гурмака, депутата обласної ради Василя Сенатовича, міського голови Зіновія Андрійовича, отця Ігоря Шліхутки, директора школи Миколи Возного, бійців російсько-української війни, вчителів, учнів та батьків відбулася благодійна толока «Вареники для фронту».

Захід розпочався зі спільного виконання Державного Гімну України. Учні школи поклали квіти до шкільного кутка пам’яті Героїв Небесної Сотні та всі присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих Героїв на Майдані та в зоні проведення бойових дій. Настоятель церкви Воздвиження Чесного Хреста отець Ігор Шліхутка провів спільну молитву за мир та спокій в Українській державі і поблагословив всіх присутніх на добру справу.

Голова Надвірнянської районної ради Іван Гурмак привітав організаторів та учасників дійства і наголосив, що кожний українець від малого до великого повинен робити свій внесок задля перемоги українського війська у боротьбі з московським агресором. Голова районної ради відзначив патріотизм школярів, їх небайдужість та бажання допомогти бійцям. Також Іван Гурмак подякував директору школи Миколі Возному, вчителям, учням та їх батькам за організацію благодійної толоки.

Захід супроводжувався виконанням учнями школи українських патріотичних пісень і танців. Щирі слова підтримки та подяки учасникам російсько-української війни, школярі написали у листівках для наших воїнів. Також всі присутні мали змогу ознайомитися з виставкою військової атрибутики, залишків зброї, яку організував голова ГО «Надвірнянське районне об’єднання воїнів АТО» Олег Туєшин.

Невдовзі вареники доставлять на позиції наших бійців на фронті, тож часточка тепла кожного небайдужого серця даруватиме віру та підтримку українським захисникам. Попри чималу відстань нас єднатиме сила віри у перемогу та мирне небо над всією Україною.

 

Анонси

Скликається двадцята сесія районної ради

Згідно розпорядження голови районної ради від 27.04.2018 №25-р скликається ...

Детальніше

Оголошується перший конкурс з визначення проектів (програм), розроблен

Конкурсні пропозиції приймаються за адресою:м.Івано-Франківськ, вул. Грушевського 21, каб. ...

Детальніше

Конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2017 році від Мінр

Мінрегіон оголошує проведення конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у ...

Детальніше

Оголошено 8 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядува

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 23.03.2017 № ...

Детальніше

Опитування

Чи користуєтесь Ви інформацією з нашого веб-сайту?

(Всього проголосувало 1168)

24.7%   (288)
75.3%   (880)
Loading...

Голосувати


Напишіть нам

Адреса
майдан Т.Шевченка 33
місто Надвірна,
Надвірнянський район
Івано-Франківська обл.
Телефон
(03475) 2-24-52
Факс
(03475) 2-24-29
E-mail
rada.nadvirna@ukr.net rada.nadvirna@ukrpost.ua