Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Районна рада сприятиме покращенню умов творчого та спортивного розвитку дітей і молоді району

1 березня 2017 року голова районної ради Іван Гурмак, заступник голови районної ради Ігор Писклинець, заступник керівника виконавчого апарату районної ради Василь Андрейчук і начальник відділу освіти РДА Степан Северилов відвідали Надвірнянський районний Центр дитячої творчості та національно-патріотичного виховання молоді для облаштування в центрі приміщення для діяльності в районі скаутської організації Пласт НСОУ.

З метою виховання патріотичних почуттів у дітей та молоді, формування національних цінностей, активної життєвої позиції, осмислення власної ролі у суспільстві ще в 2016 році на черговій сесії депутатським корпусом районної ради було прийнято рішення про зміну назви Центр дитячої творчості та національно-патріотичного виховання молоді. Крім назви зміни вже ближчим часом з’являться і в самому закладі, а саме організація Пласт НСОУ проводитиме вишкіл молоді району. Пласт організовуватиме табори, акції різного спрямування — спортивні змагання спартакіади, змагання з пішого мандрівництва «Стежками героїв», інтелектуальні змагання та інші.

Голова районної ради наголосив на важливості даного питання тому ремонтні роботи розпочнуться вже незабаром, на них з районного бюджету передбачено кошти в сумі 50 тис. гривень.

Також депутати районної ради зустрілися з тренерами ДЮСШ м.Надвірна і окреслили перспективу добудови приміщення додаткової роздягальні для вихованців спортивної школи. На будівельні роботи в районному бюджеті передбачено кошти в сумі 70 тис. гривень.

«Надвірнящина є районом із хорошим показником спортивних і різного роду мистецьких досягнень, тому необхідно підтримувати та вдосконалювати потенціал району, а для цього першочергове завдання районної влади створити всі необхідні умови для розвитку дітей та молоді. Дані заклади покликані розвивати у школярів прагнення до здорового способу життя, виявлення творчих здібностей у дитини, і головне - виховувати майбутнє покоління в дусі патріотизму, бо Україні потрібна фізично та морально здорова нація.» - відзначив Іван Гурмак.

 

Анонси

Скликається двадцята сесія районної ради

Згідно розпорядження голови районної ради від 27.04.2018 №25-р скликається ...

Детальніше

Оголошується перший конкурс з визначення проектів (програм), розроблен

Конкурсні пропозиції приймаються за адресою:м.Івано-Франківськ, вул. Грушевського 21, каб. ...

Детальніше

Конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2017 році від Мінр

Мінрегіон оголошує проведення конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у ...

Детальніше

Оголошено 8 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядува

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 23.03.2017 № ...

Детальніше

Опитування

Чи користуєтесь Ви інформацією з нашого веб-сайту?

(Всього проголосувало 1168)

24.7%   (288)
75.3%   (880)
Loading...

Голосувати


Напишіть нам

Адреса
майдан Т.Шевченка 33
місто Надвірна,
Надвірнянський район
Івано-Франківська обл.
Телефон
(03475) 2-24-52
Факс
(03475) 2-24-29
E-mail
rada.nadvirna@ukr.net rada.nadvirna@ukrpost.ua