Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Районна рада сприятиме покращенню умов творчого та спортивного розвитку дітей і молоді району

1 березня 2017 року голова районної ради Іван Гурмак, заступник голови районної ради Ігор Писклинець, заступник керівника виконавчого апарату районної ради Василь Андрейчук і начальник відділу освіти РДА Степан Северилов відвідали Надвірнянський районний Центр дитячої творчості та національно-патріотичного виховання молоді для облаштування в центрі приміщення для діяльності в районі скаутської організації Пласт НСОУ.

З метою виховання патріотичних почуттів у дітей та молоді, формування національних цінностей, активної життєвої позиції, осмислення власної ролі у суспільстві ще в 2016 році на черговій сесії депутатським корпусом районної ради було прийнято рішення про зміну назви Центр дитячої творчості та національно-патріотичного виховання молоді. Крім назви зміни вже ближчим часом з’являться і в самому закладі, а саме організація Пласт НСОУ проводитиме вишкіл молоді району. Пласт організовуватиме табори, акції різного спрямування — спортивні змагання спартакіади, змагання з пішого мандрівництва «Стежками героїв», інтелектуальні змагання та інші.

Голова районної ради наголосив на важливості даного питання тому ремонтні роботи розпочнуться вже незабаром, на них з районного бюджету передбачено кошти в сумі 50 тис. гривень.

Також депутати районної ради зустрілися з тренерами ДЮСШ м.Надвірна і окреслили перспективу добудови приміщення додаткової роздягальні для вихованців спортивної школи. На будівельні роботи в районному бюджеті передбачено кошти в сумі 70 тис. гривень.

«Надвірнящина є районом із хорошим показником спортивних і різного роду мистецьких досягнень, тому необхідно підтримувати та вдосконалювати потенціал району, а для цього першочергове завдання районної влади створити всі необхідні умови для розвитку дітей та молоді. Дані заклади покликані розвивати у школярів прагнення до здорового способу життя, виявлення творчих здібностей у дитини, і головне - виховувати майбутнє покоління в дусі патріотизму, бо Україні потрібна фізично та морально здорова нація.» - відзначив Іван Гурмак.

 

Анонси

Програма заходів з нагоди Дня українського козацтва, Дня захисника Укр

News image

14 жовтня під Покровом Пресвятої Богородиці українці відзначають низку ...

Детальніше

Скликається шістнадцята сесія районної ради

Згідно розпорядження голови районної ради від 04.10.2017 №81-р скликається ...

Детальніше

Оголошується перший конкурс з визначення проектів (програм), розроблен

Конкурсні пропозиції приймаються за адресою:м.Івано-Франківськ, вул. Грушевського 21, каб. ...

Детальніше

Конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2017 році від Мінр

Мінрегіон оголошує проведення конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у ...

Детальніше

Оголошено 8 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядува

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 23.03.2017 № ...

Детальніше

Опитування

Чи користуєтесь Ви інформацією з нашого веб-сайту?

(Всього проголосувало 1140)

24.8%   (283)
75.2%   (857)
Loading...

Голосувати


Напишіть нам

Адреса
майдан Т.Шевченка 33
місто Надвірна,
Надвірнянський район
Івано-Франківська обл.
Телефон
(03475) 2-24-52
Факс
(03475) 2-24-29
E-mail
rada.nadvirna@ukr.net rada.nadvirna@ukrpost.ua