Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Іван Гурмак взяв участь у виїзному засіданні Консультативної ради з питань місцевого самоврядування

2 березня 2017 року на базі Івано-Франківського обласного госпіталю ветеранів війни в Коломиї відбулося виїзне засідання Консультативної ради з питань місцевого самоврядування під керівництвом голови обласної ради Олександра Сича, за участі голови Надвірнянської районної ради Івана Гурмака.

Ключовим питанням порядку денного засідання Консультативної ради стало обговорення перспектив розвитку обласного військового госпіталю. Як розповів головний лікар закладу Володимир Федоришин, протягом 2016 року в установі проліковано більше трьох сотень ветеранів війни, з них 208 – учасники московсько-української війни. За кошти обласного бюджету, меценатів та волонтерів в госпіталі відремонтували реабілітаційний зал, терапевтичне відділення, придбали функціональні ліжка тощо. Зараз тут розпочинають ремонт фізіотерапевтичного відділення. У планах керівництва закладу на 2017 рік - виготовлення проектно-кошторисної документації на ремонт напівпідвального приміщення та харчоблоку.

Як відзначив Олександр Сич, даний медичний заклад визначений пріоритетним з-поміж інших лікувальних установ у 2017 році в частині фінансування і закликав керівників районів та міст обласного значення фінансово долучитися до розвитку обласного госпіталю.

Дану пропозицію підтримав голова районної ради Іван Гурмак. За його словами створення та функціонування сучасного військового госпіталю на території області є необхідним, адже тільки на Надвірнянщині більше 300 бійців потребують якщо не фізичної то психологічної допомоги і завдання влади і жителів Прикарпаття потурбуватися про майбутню реабілітацію ветеранів війни. Також Іван Гурмак зазначив, що кожний населений пункт Івано-Франківської області повинен долучитися до реалізації даного проекту, щоб вже ближчим часом захисники України мали змогу повноцінно пройти курс лікування та післявоєнної реабілітації.

 

Анонси

Скликається двадцята сесія районної ради

Згідно розпорядження голови районної ради від 27.04.2018 №25-р скликається ...

Детальніше

Оголошується перший конкурс з визначення проектів (програм), розроблен

Конкурсні пропозиції приймаються за адресою:м.Івано-Франківськ, вул. Грушевського 21, каб. ...

Детальніше

Конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2017 році від Мінр

Мінрегіон оголошує проведення конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у ...

Детальніше

Оголошено 8 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядува

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 23.03.2017 № ...

Детальніше

Опитування

Чи користуєтесь Ви інформацією з нашого веб-сайту?

(Всього проголосувало 1168)

24.7%   (288)
75.3%   (880)
Loading...

Голосувати


Напишіть нам

Адреса
майдан Т.Шевченка 33
місто Надвірна,
Надвірнянський район
Івано-Франківська обл.
Телефон
(03475) 2-24-52
Факс
(03475) 2-24-29
E-mail
rada.nadvirna@ukr.net rada.nadvirna@ukrpost.ua