Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Відбувся День депутата

10 березня 2017 року під головуванням голови районної ради Івана Гурмака в Надвірнянській районній раді відбувся День депутата за участю заступника голови районної ради Ігоря Писклинця. Нагадаємо, що 16 січня 2017 року відбудеться 11 сесія районної ради сьомого демократичного скликання.


Перед початком засідання відзначили головного спеціаліста відділу Держгеокадастру у Надвірнянському районі Марію Яцентюк подякою голови районної ради з нагоди Дня землевпорядника. Також були вручені грамоти районної ради та райдержадміністрації головним спеціалістам відділу Олександрі Капущак, Оксані Приймак та Надії Шушкевич.

З нагоди дня народження Тараса Шевченка учні Надвірнянської ЗОШ №1 читали поезію Великого Кобзаря.

Районні обранці обговорили проекти рішень, які пропонуються на розгляд сесії та заслухали доповідачів по ключових питаннях, що рекомендуються для розгляду на одинадцятій сесії районної ради

Про інформацію районної державної адміністрації про стан пасажирських перевезень в районі доповідав начальник управління економічного розвитку і торгівлі РДА Василь Уніят. Нагадаємо, що питання тарифу на пасажирські перевезення в районі вже третій місяць є болючим, як для жителів, так і керівництва району. На черговій зустрічі з перевізниками 7 лютого 2017 року, голова районної ради Іван Гурмак запропонував райдержадміністрації вивчити всі пропозиції, а це пільговий проїзд, розташування зупинок громадського транспорту, перевезення у вечірній час доби, наявність у водіїв проїзних квитків і контроль за їх видачею і доповісти про результати роботи на черговій сесії районної ради 16 березня 2017 року. На даний час вартість проїзду все ж піднялася, однак не всі перевізники надали економічно-обгрунтовані тарифи. Депутати жваво обговорили проблеми пасажирських перевезень і пропонували шляхи їх подолання в районі.

Присутні заслухали начальника відділу містобудування та архітектури РДА Тараса Угринчука, який доповідав по питаннях районної державної адміністрації про поводження з твердими побутовими відходами в районі та про інформацію районної державної адміністрації про переведення Надвірнянських ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 та № 2, районного центру дитячої творчості та національно-патріотичного виховання молоді на альтернативне теплопостачання доповідав В районі гостро стоїть проблема поводження з твердими побутовими відходами тому за словами Івана Гурмака необхідно визначити довготривалі шляхи подолання даної проблеми. Щодо переходу вищевказаних установ на альтернативне опалення, беручи до уваги минулорічну ситуацію з теплопостачання недобросовісним підприємцем, який методом шантажу продовжив умови оренди котельні, Іван Гурмак зазначив, що альтернативні теплоносії для даних бюджетних установ повинні бути реалізовані вже з поточного опалювального сезону адже, діюче теплозабезпечення не є ефективним та не відповідає необхідному температурному режиму.

Також заслухали доповідачів по таких питаннях:

• Про інформацію районної державної адміністрації про виконання заходів Програми підтримки дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, на 2011-2015 роки в частині придбання житла дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, особам з їх числа, у яких відсутнє житло, які перебувають на квартирному обліку, потребують поліпшення житлових умов.

• Про звіт голови районної державної адміністрації про виконання районного бюджету за 2016 рік.

• Про звіт голови районної державної адміністрації про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку району за 2016 рік.

• Про звіт голови районної державної адміністрації про виконання делегованих районною радою повноважень.

• Про звіт районної державної адміністрації про виконання у 2016 році районних цільових програм, затверджених районною радою.

• Про звіт комунального підприємства "Теплокомуненерго" про виконання річного фінансового плану за 2016 рік та затвердження річного фінансового плану комунального підприємства "Теплокомуненерго" на 2017 рік.

• Про звіт комунального підприємства "Архітектурно-планувальне бюро" Надвірнянської районної ради про виконання річного фінансового плану за 2016 рік та затвердження річного фінансового плану комунального підприємства "Архітектурно-планувальне бюро" Надвірнянської районної ради на 2017 рік.

• Про звіт комунального підприємства "Аптека № 100" про виконання річного фінансового плану за 2016 рік та затвердження річного фінансового плану комунального підприємства "Аптека №100" на 2017 рік.

• Про Програму соціально-економічного та культурного розвитку району на 2017 рік.

• Про роботу філії "Надвірнянський райавтодор" у 2016 році та план роботи на 2017 рік.

• Про внесення змін до рішення районної ради від 05.01.2017 № 287-10/2017 "Про затвердження списку присяжних Надвірнянського районного суду".

Після закінчення засідання, всі проекти рішень були додатково розглянуті депутатами на профільних комісіях та погоджені і рекомендовані до розгляду на сесії районної ради.

 

Анонси

Оголошується перший конкурс з визначення проектів (програм), розроблен

Конкурсні пропозиції приймаються за адресою:м.Івано-Франківськ, вул. Грушевського 21, каб. ...

Детальніше

Конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2017 році від Мінр

Мінрегіон оголошує проведення конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у ...

Детальніше

Оголошено 8 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядува

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 23.03.2017 № ...

Детальніше

Опитування

Чи користуєтесь Ви інформацією з нашого веб-сайту?

(Всього проголосувало 1156)

24.9%   (288)
75.1%   (868)
Loading...

Голосувати


Напишіть нам

Адреса
майдан Т.Шевченка 33
місто Надвірна,
Надвірнянський район
Івано-Франківська обл.
Телефон
(03475) 2-24-52
Факс
(03475) 2-24-29
E-mail
rada.nadvirna@ukr.net rada.nadvirna@ukrpost.ua