Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Засідання президії районної ради

14 березня 2017 року під головуванням голови районної ради Івана Гурмака відбулося засідання президії районної ради по підготовці до чергової одинадцятої сесії Надвірнянської районної ради сьомого скликання.

Також участь у засіданні взяли голова районної державної адміністрації Олександр Кеніз, перший заступник голови РДА Іван Тодорук, заступник голови РДА Богдан Зеленчук і начальник управління  фінансів РДА Михайло Обідняк.

Президія розглянула 32 питання, які виносяться на порядок денний чергової одинадцятої сесії Надвірнянської районної ради сьомого скликання. Детально президія обговорила питання «Про інформацію районної державної адміністрації про стан пасажирських перевезень в районі». Зважаючи на ситуацію, яка склалася з пасажирськими перевезеннями в районі, президія підтримала пропозицію профільної постійної комісії з питань промисловості, торгівлі, будівництва, транспорту та житлово-комунального господарства, визнати роботу районної державної адміністрації щодо організації пасажирських перевезень в районі незадовільною.

На президії заслухали начальника філії «Надвірнянський райавтодор» Романа Кулика, який доповів про роботу філії "Надвірнянський райавтодор" у 2016 році та план роботи на 2017 рік. Присутні цікавилися якісним освоєнням коштів на ремонт доріг в Надвірнянському районі. Зокрема голова районної ради Іван Гурмак зазначив, що є ряд питань до виконання як ямкового ремонту доріг в населених пунктах, так і інших робіт, що входять до функцій райавтодору. Детальніше про них доповідатиме представник  облавтодору на черговій сесії.

Крім основних матеріалів одинадцятої сесії, були розглянуті та узагальнені зміни і доповнення до проектів рішень, запропоновані постійними комісіями районної ради, пропозиції щодо додаткового включення питань до порядку денного сесії та проекти рішень із зазначених питань, додаткова інформація.

Президія погодила порядок денний сесії, а також члени президії запропонували додатково включити до порядку денного сесії ряд питань.

 

Анонси

Скликається двадцята сесія районної ради

Згідно розпорядження голови районної ради від 27.04.2018 №25-р скликається ...

Детальніше

Оголошується перший конкурс з визначення проектів (програм), розроблен

Конкурсні пропозиції приймаються за адресою:м.Івано-Франківськ, вул. Грушевського 21, каб. ...

Детальніше

Конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2017 році від Мінр

Мінрегіон оголошує проведення конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у ...

Детальніше

Оголошено 8 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядува

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 23.03.2017 № ...

Детальніше

Опитування

Чи користуєтесь Ви інформацією з нашого веб-сайту?

(Всього проголосувало 1168)

24.7%   (288)
75.3%   (880)
Loading...

Голосувати


Напишіть нам

Адреса
майдан Т.Шевченка 33
місто Надвірна,
Надвірнянський район
Івано-Франківська обл.
Телефон
(03475) 2-24-52
Факс
(03475) 2-24-29
E-mail
rada.nadvirna@ukr.net rada.nadvirna@ukrpost.ua