Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На черговій сесії районної ради заслухали звіт голови районної ради Івана Гурмака

16 березня 2017 року відбулася чергова одинадцята сесія Надвірнянської районної ради сьомого скликання. Вів засідання голова районної ради Іван Гурмак. Для роботи в сесії зареєструвалося 35 районних обранців.

Участь взяли голова районної державної адміністрації Олександр Кеніз, перший заступник голови РДА Іван Тодорук, заступник голови РДА Богдан Зеленчук, депутат Івано-Франківської обласної ради Михайло Іваночко, керівники управлінь та відділів райдержадміністрації, , міський, селищні та сільські голови, керівники підприємств та організацій району, працівники виконавчого апарату районної ради та представники ЗМІ.

На початку сесії голова районної ради Іван Гурмак привітав добровольців Надвірнянщини з відзначенням в державі Дня українського добровольця та хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять полеглих захисників району, котрі віддали свої життя у боротьбі за територіальну цілісність і незалежність України. Також депутат Чорноославської сільської ради, майстер народного мистецтва – вишивки, Ярослав Садов’як подарував районній раді власноруч вишиту хрестиком на полотні картину - текст Державного Гімну України, розміром майже в один метр.

Порядок денний сесії був доволі насиченим – депутати розглянули 34 питання. Традиційно на початку розгляду порядку денного районні обранці зачитали депутатські звернення та запити різного характеру.

Першим питанням порядку денного заслухали голову районної ради Івана Гурмака, який прозвітував про роботу районної ради за період 2015-2016 р.р. Іван Гурмак коротко зупинився на основних аспектах діяльності депутатського корпусу районної ради, відзначив роботу депутатів районної ради, які  зуміли спрацювати так, щоб отримати позитивні результати у вирішення багатьох соціально-економічних, культурних та суспільних проблем району з часу їх обрання.

«Звітуючи про свою діяльність, я водночас хочу подякувати депутатам районної та обласної ради, міському, селищним та сільським головам, виконавчому апарату районної ради, районній державній адміністрації, керівникам комунальних підприємств, установ, організацій за те, що ми працювали в цих непростих умовах однією командою, знаходили спільну мову у вирішенні важливих економічних і соціальних питань, реалізації як загальнодержавних, так і прийнятих нами районних програм. Завдання кожного з нас – працювати злагоджено, обдумано, сповідуючи, у першу чергу, інтереси жителів району, на благо рідної України.» - наголосив Іван Гурмак.

 

Анонси

Оголошується перший конкурс з визначення проектів (програм), розроблен

Конкурсні пропозиції приймаються за адресою:м.Івано-Франківськ, вул. Грушевського 21, каб. ...

Детальніше

Конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2017 році від Мінр

Мінрегіон оголошує проведення конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у ...

Детальніше

Оголошено 8 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядува

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 23.03.2017 № ...

Детальніше

Опитування

Чи користуєтесь Ви інформацією з нашого веб-сайту?

(Всього проголосувало 1156)

24.9%   (288)
75.1%   (868)
Loading...

Голосувати


Напишіть нам

Адреса
майдан Т.Шевченка 33
місто Надвірна,
Надвірнянський район
Івано-Франківська обл.
Телефон
(03475) 2-24-52
Факс
(03475) 2-24-29
E-mail
rada.nadvirna@ukr.net rada.nadvirna@ukrpost.ua