Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Районні обранці визнали роботу РДА щодо пасажирських перевезень в районі незадовільною

16 березня 2017 року на черговій одинадцятій сесії районної ради «Про стан пасажирських перевезень в районі» доповідав перший заступник голови районної державної адміністрації Іван Тодорук.

На запитання голови районної ради як формувався тариф на пасажирські перевезення, Іван Тодорук відповів, що тариф формувався на основі поданих перевізниками економічно-обгрунтованих розрахунків та з врахуванням середнього тарифу в області, тобто, 0,60 грн./1 пас./1 км. Однак, варто зазначити, що частина перевізників все ж не подали розрахунки на тарифи, а також подані економічні розрахунки не були перевірені незалежною аудиторською компанією. Іван Гурмак пропонував за кошти з районного бюджету провести незалежну аудиторську оцінку тарифів на пасажирські перевезення, але спираючись на власні кваліфіковані кадри райдержадміністрація проігнорувала дану пропозицію.

Дане питання набуло жвавого обговорення серед депутатів. Адже, крім тарифів на пасажирські перевезення невирішеними залишаються ще низка актуальних питань, це і стан автомобільного транспорту і головне - етична поведінка водіїв. Досі райдержадміністрація не зобов’язала водіїв встановити у транспорті графік руху пасажирських перевезень, а щодо питання видачі проїзного квитка пасажирам навіть частково не виконано.

Зважаючи на ситуацію, яка склалася з пасажирськими перевезеннями в районі, депутати районної ради більшістю підтримали рекомендацію профільної постійної комісії з питань промисловості, торгівлі, будівництва, транспорту та житлово-комунального господарства: визнати роботу районної державної адміністрації щодо організації пасажирських перевезень в районі незадовільною.

 

Анонси

Оголошується перший конкурс з визначення проектів (програм), розроблен

Конкурсні пропозиції приймаються за адресою:м.Івано-Франківськ, вул. Грушевського 21, каб. ...

Детальніше

Конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2017 році від Мінр

Мінрегіон оголошує проведення конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у ...

Детальніше

Оголошено 8 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядува

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 23.03.2017 № ...

Детальніше

Опитування

Чи користуєтесь Ви інформацією з нашого веб-сайту?

(Всього проголосувало 1156)

24.9%   (288)
75.1%   (868)
Loading...

Голосувати


Напишіть нам

Адреса
майдан Т.Шевченка 33
місто Надвірна,
Надвірнянський район
Івано-Франківська обл.
Телефон
(03475) 2-24-52
Факс
(03475) 2-24-29
E-mail
rada.nadvirna@ukr.net rada.nadvirna@ukrpost.ua