Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
«Зійшов сніг – зійшов асфальт» - про роботу райавтодору

16 березня 2017 року на черговій одинадцятій сесії районної ради депутати заслухали начальника філії «Надвірнянський райавтодор» Романа Кулика, який доповів про роботу філії "Надвірнянський райавтодор" у 2016 році та план роботи на 2017 рік.

Щодо якісного виконання робіт по ремонту дорожнього покриття доріг в районі та інших функцій райавтодору, а також відповідного освоєння коштів, районні обранці мали можливість поставити низку актуальних питань заступнику начальника Служби автодоріг в Івано-Франківській області Михайлу Новосільському.

За показниками стану доріг в області Надвірнянський район посідає чи не останнє місце. Чому така тенденція цікавилися депутати районної ради, адже через Надвірнянщину проходять дороги і державного значення. За словами Михайла Новосільського на ремонт доріг в районі на 2017 рік виділено кошти в сумі 3 млн. гривень. На питання голови районної ради, на які проблемні дороги в районі розподілять дані кошти, Михайло Новосільський не дав конкретної відповіді.

Депутати районної ради обговорили ремонт доріг у закріплених за ними населених пунктів, зокрема Надвірна-Ланчин, Надвірна-Білозорина, та вул.. Кармелюка, яка на сьогодні з виконаними минулорічними роботами по ремонту дорожнього покриття знову без асфальту.

Щодо об’їзної дороги в м. Надвірна, ремонт якої здійснювався приватною фірмою в мороз та заметілі, за словами заступника начальника Служби автодоріг в Івано-Франківській області, гарантійний термін якості дорожнього покриття - 10 років.

 

Анонси

Оголошується перший конкурс з визначення проектів (програм), розроблен

Конкурсні пропозиції приймаються за адресою:м.Івано-Франківськ, вул. Грушевського 21, каб. ...

Детальніше

Конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2017 році від Мінр

Мінрегіон оголошує проведення конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у ...

Детальніше

Оголошено 8 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядува

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 23.03.2017 № ...

Детальніше

Опитування

Чи користуєтесь Ви інформацією з нашого веб-сайту?

(Всього проголосувало 1156)

24.9%   (288)
75.1%   (868)
Loading...

Голосувати


Напишіть нам

Адреса
майдан Т.Шевченка 33
місто Надвірна,
Надвірнянський район
Івано-Франківська обл.
Телефон
(03475) 2-24-52
Факс
(03475) 2-24-29
E-mail
rada.nadvirna@ukr.net rada.nadvirna@ukrpost.ua