Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Школярі Надвірнянщини зустрілися з бійцем-добровольцем Юрієм Черкашиним псевдо «Чорнота»

Цьогоріч  в Україні вперше 14 березня відзначали День українського добровольця. За підтримки голови районної ради Івана Гурмака у навчальних закладах району провели тематичний захід, а саме зустріч учнів старших класів із українським добровольцем, уродженцем м. Ужгород Закарпатської області Юрієм Черкашиним псевдо «Чорнота».

Зустрічі проводилися задля вшанування подвигу українських добровольців, з метою інформування учнів навчальних закладів району про участь добровольчих формувань у московсько-українській війні, які після закінчення подій Революції Гідності першими прийняли удар московської навали на Східних кордонах Української держави

Сьогодні, 17 березня 2017 року Юрій Черкашин побував у Надвірнянській ЗОШ №1. Крім учнів Надвірнянських шкіл №1 та №2, участь взяли голова районної ради Іван Гурмак, депутат Івано-Франківської обласної ради Василь Сенатович та депутат районної ради Ігор Голіней.

З перших днів війни, червня 2014 року, Юрій з побратимами-добровольцями в складі добровольчого батальйону спецпризначення «Карпатська Січ», тримав лінію оборони в селищі Піски, пізніше позиції біля Донецького аеропорту, де його бійця-добровольця 93-ї ОМБр, важко поранили в огруддя з крупнокаліберного кулемета. Після тяжкого поранення «Чорнота», він же голова всеукраїнської молодіжної організації «Сокіл», активно навчає українську молодь захисту рідної країни.

Юрій розповів про бойові будні, діяльність організації «Сокіл», яка цього року відзначила 122 річницю з дня створення, поділився поглядами щодо московсько-української війни на Східній Україні, показав та проінформував учнів про спорядження українського добровольця, особливості індивідуальної аптечки бійця. Також Юрій «Чорнота» поділився найболючішим – втратою побратима Мирослава Мисли «Мисливця». Присутні мали можливість переглянути короткі інформаційні фільми про діяльність ВГО «Сокіл» та про героїчного офіцера, сокільця «Мисливця».

Голова районної ради Іван Гурмак подякував бійцю-добровольцю московсько-української війни та наголосив, що пріоритетним завданням районної ради є виховання молоді Надвірнянщини в національно-патріотичному дусі і ВГО «Сокіл» є однією з небагатьох організацій, які в цьому напрямку виховують цілі покоління відданих захисників України вже більше ніж сто років.

Юрій Черкашин псевдо «Чорнота» відвідав навчальні заклади в селищах Ланчин, Делятин та Битьків, селах Пнів і Гвізд, а також провів зустрічі із школярами у Надвірнянській ЗОШ №1 та №3.

 

Анонси

Оголошується перший конкурс з визначення проектів (програм), розроблен

Конкурсні пропозиції приймаються за адресою:м.Івано-Франківськ, вул. Грушевського 21, каб. ...

Детальніше

Конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2017 році від Мінр

Мінрегіон оголошує проведення конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у ...

Детальніше

Оголошено 8 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядува

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 23.03.2017 № ...

Детальніше

Опитування

Чи користуєтесь Ви інформацією з нашого веб-сайту?

(Всього проголосувало 1156)

24.9%   (288)
75.1%   (868)
Loading...

Голосувати


Напишіть нам

Адреса
майдан Т.Шевченка 33
місто Надвірна,
Надвірнянський район
Івано-Франківська обл.
Телефон
(03475) 2-24-52
Факс
(03475) 2-24-29
E-mail
rada.nadvirna@ukr.net rada.nadvirna@ukrpost.ua