Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Урочисті заходи з нагоди відзначення Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення.

Сьогодні, 17 березня 2017 року в Надвірнянській міській раді відбулись урочисті заходи з нагоди відзначення Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення,  за участі представників міської і районної влади та працівників комунальних підприємств м. Надвірна.

Від імені голови та депутатського корпусу районної ради привітав присутніх заступник голови районної ради Ігор Писклинець:

«Комунальні блага стали настільки звичними, що ми інколи не замислюємось, якою важкою працею забезпечується стабільна робота комунального господарства. Сьогодні важко уявити життя району без цілодобової роботи цих  служб. Прийміть слова подяки за Вашу щоденну клопітку працю, міцного здоров’я Вам та мирного українського неба».

Заступник Надвірнянської районної ради Ігор Писклинець та голова Надвірнянської РДА Олександр Кеніз вручили грамоти Надвірнянської районної ради та райдержадміністрації за високий професіоналізм, значний внесок у розвиток житлово-комунального господарства м.Надвірна Демчук Марії, Шкірко Івану, Ганко Федору, Максимцю Степану, Готру Івану, Юрчук Любові, Литвинюку Юрію, Шуляку Василю, Корнелюк Євгену, Куртянику Володимиру та Капущаку Михайлу.

Шановні працівники житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення! В переддень Вашого професійного свята прийміть слова щирої вдячності за Вашу працю.  Щиро бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя і успіхів в нелегкій, але такій потрібній людям справі! Мирного неба та ясного сонця. Нехай слова вдячності від людей лунають для Вас якомога частіше.

 

Анонси

Оголошується перший конкурс з визначення проектів (програм), розроблен

Конкурсні пропозиції приймаються за адресою:м.Івано-Франківськ, вул. Грушевського 21, каб. ...

Детальніше

Конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2017 році від Мінр

Мінрегіон оголошує проведення конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у ...

Детальніше

Оголошено 8 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядува

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 23.03.2017 № ...

Детальніше

Опитування

Чи користуєтесь Ви інформацією з нашого веб-сайту?

(Всього проголосувало 1156)

24.9%   (288)
75.1%   (868)
Loading...

Голосувати


Напишіть нам

Адреса
майдан Т.Шевченка 33
місто Надвірна,
Надвірнянський район
Івано-Франківська обл.
Телефон
(03475) 2-24-52
Факс
(03475) 2-24-29
E-mail
rada.nadvirna@ukr.net rada.nadvirna@ukrpost.ua