Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Чергова нарада щодо розвитку скаутської організації «Пласт» на Надвірнянщині

4 квітня 2017 року в кабінеті голови районної ради Івана Гурмака відбулась чергова нарада щодо розвитку та діяльності на теренах Надвірнянщини скаутської організації «Пласт».

Участь в засіданні взяли заступник голови районної ради  Ігор Писклинець, заступник керівника виконавчого апарату Василь Андрейчук, начальник відділу освіти райдержадміністрації Степан Северилов, начальник відділу молоді та спорту райдержадміністрації Христина Богославець, директор Надвірнянського районного центру дитячої творчості та національно-патріотичного виховання молоді Руслана Калин і референт УПН, ст.. пластун Івано-Франківської округи Пласту НСОУ Оксана Василик.

Варто зазначити, що організація «Пласт» в районі діятиме на базі позашкільного закладу, а саме Надвірнянського Центру дитячої творчості та національно-патріотичного виховання молоді, і проводитиме вишкіл молоді Надвірнянщини: таборування, спортивні змагання, спартакіади, змагання з пішого мандрівництва «Стежками героїв», інтелектуальні змагання та інші. Для роботи з вихованцями гуртка районної організації «Пласт» запропонували виховника Саджавської станиці «Пласт» Ірину Півторак. За освітою Ірина релігієзнавець, у 2016 році пройшла пластовий вишкіл і на разі на волонтерських засадах є виховником пластунів у селі Саджавка.

Серед важливих питань говорили про патріотичне виховання молоді; про розвиток організації «Пласт» на Надвірнянщині; про ремонтні роботи в приміщення в РЦДТ для потреб організації «Пласт».

Голова районної ради Іван Гурмак відзначив, що крок за кроком, спільними діями вдасться досягти позитивних результатів у відновленні діяльності організації «Пласт» в районі, яка спрямована виховувати майбутні покоління в дусі патріотизму та любові до рідної держави.

Присутні висловили власні погляди і думки та визначили послідовність дій щодо подальшого розвитку організації «Пласт» в Надвірнянському районі.

 

Анонси

Скликається двадцята сесія районної ради

Згідно розпорядження голови районної ради від 27.04.2018 №25-р скликається ...

Детальніше

Оголошується перший конкурс з визначення проектів (програм), розроблен

Конкурсні пропозиції приймаються за адресою:м.Івано-Франківськ, вул. Грушевського 21, каб. ...

Детальніше

Конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2017 році від Мінр

Мінрегіон оголошує проведення конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у ...

Детальніше

Оголошено 8 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядува

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 23.03.2017 № ...

Детальніше

Опитування

Чи користуєтесь Ви інформацією з нашого веб-сайту?

(Всього проголосувало 1170)

24.6%   (288)
75.4%   (882)
Loading...

Голосувати


Напишіть нам

Адреса
майдан Т.Шевченка 33
місто Надвірна,
Надвірнянський район
Івано-Франківська обл.
Телефон
(03475) 2-24-52
Факс
(03475) 2-24-29
E-mail
rada.nadvirna@ukr.net rada.nadvirna@ukrpost.ua