Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Районні обранці вимагають скасувати абонплату за підключення до системи газопостачання

6 квітня 2017 року під головуванням голови районної ради Івана Гурмака відбулася 12 позачергова сесія Надвірнянської районної ради сьомого скликання.

Для роботи в сесії зареєструвалося 26 депутатів. Участь у сесії взяли депутат Івано-Франківської обласної ради Василь Сенатович, заступник голови райдержадміністрації Богдан Зеленчук, працівники виконавчого апарату районної ради, начальники відділів та управлінь райдержадміністрації та представники засобів масової інформації.

На порядок денний виносилося питання про звернення районної ради до Президента України, Кабінету Міністрів України, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) щодо скасування абонплати за підключення до системи газопостачання». По даному питанні доповідав заступник голови районної ради Ігор Писклинець.

На переконання депутатів районної ради, рішення НКРЕКП, ухвалене 28 березня 2017 року, є необґрунтованим та незаконним, оскільки не відповідає нормам чинного законодавства.

«Абонплата за газопостачання це чергове знущання над українцями.» - зауважив голова районної ради Іван Гурмак і відзначив важливість прийняття даного звернення.

З приводу даного питання свої думки висловили депутати районної ради М. Мельник, В. Черленюк, Т. Пришляк, Д. Гуменяк. Насамперед наголошували на тому, що люди в різні часи прокладали газопроводи за власні кошти та передавали їх безоплатно на баланс «Облгазу». Було запропоновано направити дане звернення до Генеральної Прокуратури на Національного Антикорупційного Бюро України, з вимогою розслідувати злочинну діяльність голови нацкомісії Д. Вовка, який діє в інтересах українських олігархів.

Звернення Надвірнянської районної ради щодо скасування абонплати за користування газовими мережами з урахуванням вищевказаної пропозиції депутати підтримали одноголосно.

З текстом звернення можна ознайомитися за посиланням

 

Анонси

Скликається двадцята сесія районної ради

Згідно розпорядження голови районної ради від 27.04.2018 №25-р скликається ...

Детальніше

Оголошується перший конкурс з визначення проектів (програм), розроблен

Конкурсні пропозиції приймаються за адресою:м.Івано-Франківськ, вул. Грушевського 21, каб. ...

Детальніше

Конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2017 році від Мінр

Мінрегіон оголошує проведення конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у ...

Детальніше

Оголошено 8 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядува

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 23.03.2017 № ...

Детальніше

Опитування

Чи користуєтесь Ви інформацією з нашого веб-сайту?

(Всього проголосувало 1170)

24.6%   (288)
75.4%   (882)
Loading...

Голосувати


Напишіть нам

Адреса
майдан Т.Шевченка 33
місто Надвірна,
Надвірнянський район
Івано-Франківська обл.
Телефон
(03475) 2-24-52
Факс
(03475) 2-24-29
E-mail
rada.nadvirna@ukr.net rada.nadvirna@ukrpost.ua