Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
2017 рік у Надвірнянському районі проголошено роком генерал-хорунжого УПА Героя України Романа Шухевича

Перед початком 12 позачергової сесії районної ради сьомого скликання, 6 квітня 2017 року відбулося засідання президії районної ради, на якій члени президії узгодили загальний перелік питань і включили 5 додаткових питань, які розглянули на позачерговій 12 сесії районної ради.

Про проголошення 2017 року на Надвірнянщині роком головного командира УПА Романа Шухевича доповідав начальник організаційного відділу виконавчого апарату районної ради Андрій Крицький, який зазначив що постать Романа Шухевича відіграє важливу роль у національно-визвольній боротьбі української нації за незалежність та свободу України Також Андрій Крицький зачитав звернення районної ради до Президента України щодо видання Указу про заходи з відзначення 75-річчя від створення Української повстанської армії. Адже, відважний образ українських повстанців  надихає новітніх воїнів московсько-української війни на подвиги в ім’я рідної держави. Районні обранці підтримали дані звернення одноголосно.

Заступник голови районної ради Ігор Писклинець озвучив звернення районної ради Президенту України П. Порошенку, Голові Верховної Ради України А. Парубію, Прем’єр-міністру України В. Гройсману, Народному депутату України  Ю. Дерев'янку, щодо якнайшвидшого прийняття у другому читанні проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування з управління земельними ресурсами та посилення державного контролю за використання і охороною земель».

Районні обранці розглянули питання, які виносилися на позачергову сесію. Зокрема «Про підтримку резолюції учасників акції протесту, організованої первинною профспілковою організацією Прикарпатського управління бурових робіт».

У питанні різному заслухали депутата Івано-Франківської обласної ради, волонтера ВО БФ "Свобода Гідність Перемога", який звернувся до присутніх з проханням долучитися до благодійної акції "Збери великодній кошик воїну московсько-української війни" та допомогти у зібранні волонтерської допомоги для поїздки на передову до бійців.

 

 

 

Анонси

Скликається двадцята сесія районної ради

Згідно розпорядження голови районної ради від 27.04.2018 №25-р скликається ...

Детальніше

Оголошується перший конкурс з визначення проектів (програм), розроблен

Конкурсні пропозиції приймаються за адресою:м.Івано-Франківськ, вул. Грушевського 21, каб. ...

Детальніше

Конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2017 році від Мінр

Мінрегіон оголошує проведення конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у ...

Детальніше

Оголошено 8 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядува

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 23.03.2017 № ...

Детальніше

Опитування

Чи користуєтесь Ви інформацією з нашого веб-сайту?

(Всього проголосувало 1170)

24.6%   (288)
75.4%   (882)
Loading...

Голосувати


Напишіть нам

Адреса
майдан Т.Шевченка 33
місто Надвірна,
Надвірнянський район
Івано-Франківська обл.
Телефон
(03475) 2-24-52
Факс
(03475) 2-24-29
E-mail
rada.nadvirna@ukr.net rada.nadvirna@ukrpost.ua