Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Всеукраїнський проект «Лідери єднаймо Україну»

6 квітня 2017 року, у рамках патріотичної Всеукраїнської акції "Лідери, єднаймо Україну!" лідери Богородчанського району урочисто передали естафету представникам районної ради старшокласників Надвірнянщини, яка працює при Районному центрі дитячої творчості та національно-патріотичного виховання молоді.

Урочиста зустріч молодих патріотів відбулася в місті Надвірна на майдані Шевченка. Участь в ній взяли представники районної та міської влади, зокрема голова Надвірнянської районної ради Іван Гурмак, заступник голови районної ради Ігор Писклинець, заступник голови райдержадміністрації Богдан Зеленчук, директор Надвірнянського районного центру дитячої творчості та національно-патріотичного виховання молоді Руслана Калин та представники учнівського самоврядування Надвірнянського району.

Біля стели Героїв Небесної Сотні о. Роман Григораш відправив панахиду за Героями України, котрі віддали свої життя за незалежність та свободу рідної держави. Присутні помолилися за єдність Українських земель та перемогу над московським окупантом.

Теплий і привітний прийом підготували вихованці Надвірнянського районного центру дитячої творчості та національно-патріотичного виховання молоді.

Привітав присутніх голова районної ради Іван Гурмак, який зазначив, що даний проект покликаний гуртувати молодь задля розбудови єдиної, процвітаючої Української держави. Лідерські якості, виражена громадська активність та національний дух це ті риси, якими багата сучасна молодь.

Гостей з Богородчанського району ознайомили з історією та культурою нашого краю, провівши захоплюючу екскурсію залами музею історії Надвірнянщини. Основна частина зустрічі пройшла у Районному центрі дитячої творчості та національно-патріотичного виховання молоді, де старшокласники в теплій, дружній атмосфері обмінялися досвідом роботи та планами на майбутнє.

Проект «Лідери, єднаймо Україну!» передбачає поетапну передачу великого полотнища у формі географічної карти Івано-Франківської області, де школярі у межах своїх районів та міст вишивають символіку свого регіону, свого учнівського самоврядування. Кінцевим результатом цього проекту стане карта єдності лідерів учнівського самоврядування. Наступними естафету приймуть лідери учнівського самоврядування Верховинського району.

 

Анонси

Скликається двадцята сесія районної ради

Згідно розпорядження голови районної ради від 27.04.2018 №25-р скликається ...

Детальніше

Оголошується перший конкурс з визначення проектів (програм), розроблен

Конкурсні пропозиції приймаються за адресою:м.Івано-Франківськ, вул. Грушевського 21, каб. ...

Детальніше

Конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2017 році від Мінр

Мінрегіон оголошує проведення конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у ...

Детальніше

Оголошено 8 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядува

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 23.03.2017 № ...

Детальніше

Опитування

Чи користуєтесь Ви інформацією з нашого веб-сайту?

(Всього проголосувало 1170)

24.6%   (288)
75.4%   (882)
Loading...

Голосувати


Напишіть нам

Адреса
майдан Т.Шевченка 33
місто Надвірна,
Надвірнянський район
Івано-Франківська обл.
Телефон
(03475) 2-24-52
Факс
(03475) 2-24-29
E-mail
rada.nadvirna@ukr.net rada.nadvirna@ukrpost.ua