Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Звернення Івана Гурмака з нагоди Дня Чорнобильської трагедії

Шановні жителі Надвірнянщини!

Двадцять шостого квітня минає 33 роки від часу коли вогонь аварії на Чорнобильській атомній електростанції обпалив українську землю та душі мільйонів громадян.

Одна з найбільших в історії людства соціально-екологічна атомна катастрофа змусила тисячі мешканців Прип’яті та сотні тисяч жителів прилеглих до зловісної станції територій покинути свої домівки, втікаючи від нищівної дії радіації. Багато було втрачено людських життів, спустошено рідної землі та й до цього часу Чорнобильське лихо продовжує забирати здоров’я майже в кожного українця.

Аварія на ЧАЕС — найбільша техногенна катастрофа за всю історію ядерної енергетики у світі, яка змінила радіаційну ситуацію, екологію, долі людей не тільки на європейському континенті, а й на всій планеті.

Час не загоїв чорнобильських ран, не стер у пам’яті важкі й героїчні події, імена мужніх добровольців — пожежників, експлуатаційного персоналу ЧАЕС, військовослужбовців, будівельників, учених, медиків, які тієї квітучої весни відправились на зустріч невідомій небезпеці, проявивши жертовність, високий патріотизм, зупиняючи ядерну катастрофу. Чорнобильська катастрофа могла б обернутись значно більшою бідою, якби на шляху невидимого ворога не стали люди – мужні, рішучі, здатні на самопожертву. Весь світ схиляє голову перед самовідданістю ліквідаторів, що рятували планету від радіоактивного пекла. Низько вклоняємось усім ліквідаторам аварії на ЧАЕС нашого району, які не тільки в час атомного вибуху, а роками, не шкодуючи свого здоров’я і життя, працювали в зоні радіаційного лиха аби якомога швидше повернути спокій на рідну землю.

Вшановуючи кожного, хто ризикував життям в зоні лиха, висловлюю вдячність за вашу мужність, стійкість, відданість громадянському обов’язку. Щиро вірю, що нашим дітям ніколи не доведеться пережити тих страждань, які принесла на Українську землю Чорнобильська катастрофа. Багато з ліквідаторів, на жаль, передчасно пішли з життя, однак пам’ять про них вічно житиме в наших серцях.

В скорботі і шані схиляємо голови перед ліквідаторами Чорнобильської катастрофи, сердечно дякуємо за мужність і відвагу, за порятовані життя та долі. Нехай Господь береже Україну від подібного лиха, а героям-ліквідаторам хочу побажати  здоров’я, достатку і злагоди в родинах, Божої ласки та опіки!

 

 

 

 

 

Голова районної ради            І.М. Гурмак

 

Анонси

Оголошено 10 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядув

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 27.03.2019 № ...

Детальніше

Оголошується третій конкурс з визначення проектів (програм), розроблен

Відповідно до розпорядження першого заступника голови обласної ради від ...

Детальніше

Скликається двадцять шоста сесія районної ради

Згідно розпорядження голови районної ради від 03.04.2019 № 28-р ...

Детальніше

Оголошено 8 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядува

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 23.03.2017 № ...

Детальніше

Опитування

Чи користуєтесь Ви інформацією з нашого веб-сайту?

(Всього проголосувало 1213)

25.2%   (306)
74.8%   (907)
Loading...

Голосувати


Напишіть нам

Адреса
майдан Т.Шевченка 33
місто Надвірна,
Надвірнянський район
Івано-Франківська обл.
Телефон
(03475) 2-24-52
Факс
(03475) 2-24-29
E-mail
rada.nadvirna@ukr.net rada.nadvirna@ukrpost.ua