Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Нарада щодо ремонту дороги Н-09 Мукачеве – Львів

5 травня 2017 року за участі голови районної ради Івана Гурмака відбулася нарада щодо ремонту дороги Н-09 Мукачеве – Львів на ділянках, які проходять населеними пунктами Надвірнянського району.

Серед присутніх депутат обласної ради Василь Сенатович, міський голова Зіновій Андрійович, перший заступник голови райдержадміністрації Іван Тодорук, заступник голови райдержадміністрації Богдан Зеленчук, заступник начальника служби автомобільних доріг в області Михайло Новосільський, начальник відділу фінансів РДА Михайло Обідняк, начальник управління економічного розвитку і торгівлі РДА Василь Уніят, начальник філії «Надвірнянський райавтодор» Роман Кулик, сільські та селищні голови населених пунктів району, через які проходить дорога Н-09 Мукачеве – Львів.

Під час засідання йшлося про потребу співфінансування ремонтних робіт з місцевих бюджетів та організацію громадського контролю за цим процесом.

Як розповів заступник начальника служби автомобільних доріг в області Михайло Новосільський, ремонт вказаної ділянки дороги відбуватиметься методом ресайклінгу, якість котрого можна побачити після виконаних робіт по ремонту дорожнього покриття в селі Стримба. Також у вартість поточно-середнього ремонту дороги входять встановлення бордюр, поребрика та відновлення тротуарів.

В ході наради було порушено питання ремонту об’їзної дороги навколо села Пнів та вулиці Кармелюка адже, соціальна напруга з боку мешканців прилеглих до «горе-дороги» територій зростає з кожним днем.

Також депутат Івано-Франківської обласної ради Василь Сенатович звернув увагу на важливість ремонту дороги в селі Молодків, яка перебуває в аварійному стані.

В підсумку сільським та селищним головам дано доручення винайти кошти з місцевих бюджетів для співфінансування ремонту дороги Н-09 Мукачеве – Львів.

 

Анонси

Скликається двадцята сесія районної ради

Згідно розпорядження голови районної ради від 27.04.2018 №25-р скликається ...

Детальніше

Оголошується перший конкурс з визначення проектів (програм), розроблен

Конкурсні пропозиції приймаються за адресою:м.Івано-Франківськ, вул. Грушевського 21, каб. ...

Детальніше

Конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2017 році від Мінр

Мінрегіон оголошує проведення конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у ...

Детальніше

Оголошено 8 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядува

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 23.03.2017 № ...

Детальніше

Опитування

Чи користуєтесь Ви інформацією з нашого веб-сайту?

(Всього проголосувало 1170)

24.6%   (288)
75.4%   (882)
Loading...

Голосувати


Напишіть нам

Адреса
майдан Т.Шевченка 33
місто Надвірна,
Надвірнянський район
Івано-Франківська обл.
Телефон
(03475) 2-24-52
Факс
(03475) 2-24-29
E-mail
rada.nadvirna@ukr.net rada.nadvirna@ukrpost.ua