Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Надвірнянський коледж НТУ відзначив 55-літній ювілей

18 травня 2017 року , в приміщенні Центру студентської творчості та дозвілля відбулись урочистості з нагоди 55-літнього ювілею Надвірнянського коледжу Національного транспортного університету.


Надвірнянський коледж НТУ є одним з провідних вищих навчальних закладів, який проводить підготовку фахівців транспортно-дорожнього комплексу України. Історія навчального закладу  починається з 19 травня 1952 року, коли в Надвірній була створена лісотехнічна школа механізації. У 1962 році був створений Івано-Франківський індустріальний технікум. 1999 рік став в історії навчального закладу визначальним: Івано-Франківський автотранспортний технікум та Івано-Франківська лісотехнічна школа об’єднались в Надвірнянський коледж. Сьогодні Надвірнянський коледж є державним вищим навчальним закладом, структурним підрозділом Національного транспортного університету (із 2004 року) і функціонує згідно з чинним законодавством України. Протягом усіх цих років, утверджувався незаперечний авторитет закладу, який випустив не одне покоління висококваліфікованих спеціалістів.

Привітати ювілярів сьогодні завітали представники Міністерства освіти та науки України, обласної державної адміністрації, керівництво міста та району, ректор Національного транспортного університету та випускники навчального закладу.

Урочистості розпочались з благословення та молитви духовного наставника, отця мітрата Богдана Михайлини. У вітальній промові директор Надвірнянського коледжу НТУ, Заслужений працівник освіти України, Відмінник освіти України, Почесний автотранспортник України, голова ради директорів ВНЗ І-ІІ р.а. Івано-Франківської області Нагорний Ростислав Васильович зазначив, що за 55 років своєї діяльності Надвірнянський коледж НТУ сформувався як навчальний заклад нової генерації активних, вільних, високопрофесійних і компетентних педагогів та мислячих студентів.

З вітальним словом до присутніх звернувся голова районної ради випускник юридичного відділення Надвірнянського коледжу НТУ Іван Гурмак, який наголосив, що в стінах рідного навчального закладу відчувається родинний затишок і тепло, частиною якого є кожен викладач, студент і випускник.

«Приємно зазначити, що сьогодні наш коледж є не просто закладом освіти, а центром культури, оберегом національної духовності, живою криницею натхнення для багатьох поколінь студентів. Активна участь студентів в суспільно-політичній сфері Української держави говорить про те, що в коледжі навчаються справжні патріоти рідної землі, громадські активісти та волонтери. Хочеться побажати невичерпної енергії та наснаги у подальших професійних здобутках, мирного майбуття і довгих років діяльності на благо і на славу України! Слава Україні!» - відзначив Іван Гурмак.

З нагоди ювілею Іван Гурмак та Олександр Кеніз вручили цінний подарунок та нагородили спільними грамотами районної ради та райдержадміністрації кращих працівників Надвірнянського коледжу.

З 55-літтям вітали поважні гості, а саме ректор Національного транспортного університету Микола Дмитриченко, директор департаменту кадрового забезпечення МОН України Наталія Фурлет, яка нагородила Ростислава Нагорного нагрудним знаком «Василь Сухомлинський» за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, особистий внесок у розвиток науки та освіти України. Кращим викладачам коледжу також було вручено відзнаку «Відмінник освіти України».

Урочистості продовжились святковим концертом за участі колективів художньої самодіяльності серед студентів та випускників закладу. Всі присутні також мали можливість оглянути виставку досягнень науково-технічної творчості і декоративно-ужиткового мистецтва.

 

 

Анонси

Оголошується перший конкурс з визначення проектів (програм), розроблен

Конкурсні пропозиції приймаються за адресою:м.Івано-Франківськ, вул. Грушевського 21, каб. ...

Детальніше

Конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2017 році від Мінр

Мінрегіон оголошує проведення конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у ...

Детальніше

Оголошено 8 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядува

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 23.03.2017 № ...

Детальніше

Опитування

Чи користуєтесь Ви інформацією з нашого веб-сайту?

(Всього проголосувало 1172)

24.6%   (288)
75.4%   (884)
Loading...

Голосувати


Напишіть нам

Адреса
майдан Т.Шевченка 33
місто Надвірна,
Надвірнянський район
Івано-Франківська обл.
Телефон
(03475) 2-24-52
Факс
(03475) 2-24-29
E-mail
rada.nadvirna@ukr.net rada.nadvirna@ukrpost.ua