Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Літературно-акустична зустріч «Бійці та митці»

З нагоди Дня Героїв України 19 травня  у залі засідань Надвірнянської районної ради за підтримки голови районної ради Івана Гурмака відбулась патріотична літературно-акустична зустріч «Бійці та митці», з учасником літературно-дискусійного проекту «Дух нації» Ігорем Бойчуком та музикантом Андрієм Мавриком.

Послухати націоналістичну поезію, повстанських та патріотичних пісень і у великому дружньому колі віддати шану усім борцям за волю України зібралися всі охочі мешканці району, зокрема бійці московсько-української війни, представники влади району та міста, молодь та представники засобів масової інформації.

Розпочався захід з хвилини мовчання за всіма полеглими Героями України, що віддали свої життя в боротьбі  за незалежність і свободу рідної землі. Учениця 7-го класу Делятинської ЗОШ №1 Тетяна Римарук прочитала вірш-присвяту  пам’яті юного героя Надвірнянщини Анатолія Гаркавенка.

В рамках дійства поет-націоналіст з Івано-Франківщини, учасник літературно-дискусійного проекту «Дух нації, автор двох збірок націоналістичної поезії «Сила слів» та «Характерник»  Ігор Бойчук зачитав низку власних віршованих творів, в яких він віддає шану борцям за волю України, описує велич українських Героїв ти ницість ворогів. Націоналістична тематика неабияк припала слухачам до душі адже, інформаційна війна в Україні ведеться в кожному домі і перемога в ній залежить від кожного з нас, від того, що ми слухаємо і читаємо.

Акустичний супровід презентував музикант, бард, учасник літературних вечорів та фестивалів франківець Андрій Маврик. Учасники зустрічі мали можливість послухати повстанських та патріотичних пісень, а також музичні композиції сучасних авторів. «Не кохай москаля…» таку жартівливу пісню Ореста Лютого на завершення виконав Андрій Маврик.

Зустріч пройшла в патріотично-націоналістичній атмосфері. Голова районної ради Іван Гурмак та міський голова Зіновій Андрійович подякували митцям за виступ та привітали присутніх бійців з Днем Героїв України. Іван Гурмак наголосив, що в час неоголошеної війни саме українську націоналістичну творчість необхідно поширювати в Україні, яка єднає народ в спільній боротьбі проти московського окупанта.

«Щоденно йде суха та монотонна інформація та й не завжди правдива про те, що відбувається на Східному фронті та й загалом в Україні, писати про ці події необхідно і якомога більше, щоб наші діти навчаючись в школі, мали можливість читати якісну літературу.» - відзначив голова районної ради.

Насамкінець на згадку про зустріч митці подарували учасникам московсько-української війни свої книги з автографами, обмінялися контактами, а також Іван Гурмак запевнив, що такі зустрічі проводитимуться частіше.

Слава Україні! Героям Слава!

 

Анонси

Програма заходів з нагоди Дня українського козацтва, Дня захисника Укр

News image

14 жовтня під Покровом Пресвятої Богородиці українці відзначають низку ...

Детальніше

Скликається шістнадцята сесія районної ради

Згідно розпорядження голови районної ради від 04.10.2017 №81-р скликається ...

Детальніше

Оголошується перший конкурс з визначення проектів (програм), розроблен

Конкурсні пропозиції приймаються за адресою:м.Івано-Франківськ, вул. Грушевського 21, каб. ...

Детальніше

Конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2017 році від Мінр

Мінрегіон оголошує проведення конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у ...

Детальніше

Оголошено 8 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядува

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 23.03.2017 № ...

Детальніше

Опитування

Чи користуєтесь Ви інформацією з нашого веб-сайту?

(Всього проголосувало 1140)

24.8%   (283)
75.2%   (857)
Loading...

Голосувати


Напишіть нам

Адреса
майдан Т.Шевченка 33
місто Надвірна,
Надвірнянський район
Івано-Франківська обл.
Телефон
(03475) 2-24-52
Факс
(03475) 2-24-29
E-mail
rada.nadvirna@ukr.net rada.nadvirna@ukrpost.ua