Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Іван Гурмак: «День Героїв — свято величі духу українських вояків»

23 травня 2017 року в місті Надвірна в сквері Марти та Мирона Свідруків відбулися урочистості, присвячені Дню Героїв України.

В заходах взяли участь голова районної ради Іван Гурмак, голова районної державної адміністрації Олександр Кеніз, міський голова Зіновій Андрійович, духовенство, ветерани ОУН-УПА, командири батальйонів та учасники АТО, волонтери, представники громадських організацій, політичних партій, депутати, трудові колективи підприємств, установ, організацій та громадськість.

Урочистості з нагоди Дня Героїв розпочалися з державного Гімну та покладання квітів, вінків до пам'ятника борцям за волю України. Духовенство УГКЦ та УПЦ КП відслужило панахиду та у спільній молитві разом з присутніми пом’янули душі загиблих Героїв, котрі віддали своє життя за незалежність і цілісність Української держави.

Голова районного Братства ОУН-УПА ім. генерала Романа Шухевича Михайло Юркевич  закликав берегти пам’ять про героїчні чини краян на їх прикладі служіння Україні виховувати майбутні покоління українців. В пам'ять про своїх побратимів гурт вояків ОУН-УПА "Заграва" під керівництвом Михайла Юркевича виконали повстанські пісні "Черемшина" та "Пісня про Коновальця".

З нагоди Дня Героїв України до присутніх звернувся голова районної ради Іван Гурмак зазначивши, що слава України не можлива без слави її Героїв.

"День Героїв — свято величі духу українських вояків — борців за волю України, символ незборимості української нації започаткований націоналістами в минулому столітті, коли Україна перебувала у боротьбі з двома ворожими таборами. Зараз ми розуміємо, що крім матеріального українцям необхідно гартувати дух, що тіло рве до бою. Як і в роки минувшини так і зараз, наші воїни захищають не тільки Українську державу, а й всю Європу вкотре від московської орди»– наголосив Іван Гурмак.

Під час заходу бійцям московсько-української війни та воякам ОУН-УПА Іван Гурмак  вручив медалі "За заслуги перед Надвірнянщиною", від керівництва обласної ради та обласної державної адміністрації керівники району вручили посвідчення та медаль "За бойову звитягу", також бійців нагородили медалями міського голови Івано-Франківська "За честь і звитягу" і спільними грамотами Надвірнянської районної ради та райдержадміністрації.

Низку патріотичних музичних композицій виконали вихованці районного будинку культури.

Завершився захід спільним виконанням Державного Гімну України.

 

Анонси

Оголошується перший конкурс з визначення проектів (програм), розроблен

Конкурсні пропозиції приймаються за адресою:м.Івано-Франківськ, вул. Грушевського 21, каб. ...

Детальніше

Конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2017 році від Мінр

Мінрегіон оголошує проведення конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у ...

Детальніше

Оголошено 8 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядува

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 23.03.2017 № ...

Детальніше

Опитування

Чи користуєтесь Ви інформацією з нашого веб-сайту?

(Всього проголосувало 1172)

24.6%   (288)
75.4%   (884)
Loading...

Голосувати


Напишіть нам

Адреса
майдан Т.Шевченка 33
місто Надвірна,
Надвірнянський район
Івано-Франківська обл.
Телефон
(03475) 2-24-52
Факс
(03475) 2-24-29
E-mail
rada.nadvirna@ukr.net rada.nadvirna@ukrpost.ua