Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Фестиваль особливих дітей «Ти – не один»

Щороку з метою сприяння творчому розвитку обдарованих дітей з обмеженими фізичними можливостями, примноження та збереження славних мистецьких традицій Надвірнянщини проходить фестиваль творчості дітей з особливими потребами «Ти – не один».

24 травня 2017 року в районному будинку культури творчий захід відбувся за участі особливих вихованців навчальних закладів району, які співали пісні, декламували вірші, читали власну поезію, танцювали.


Послухати талановитих хлопців і дівчат зібралось чимало глядачів. Привітати учасників на фестиваль завітали керівники району та міста, зокрема голова районної Іван Гурмак.

Звертаючись до присутніх, Іван Гурмак зазначив, що сьогоднішні учасники фестивалю по справжньому особливі адже, не зважаючи, на нелегкі випробування, долаючи труднощі, вони проявляють виняткову силу духу і непохитну віру в життя. Їх мужність та оптимізм – взірець для інших. Очільник району подякував батькам дітей з особливими потребами за їх терпіння і виховання юних талантів. Побажав міцного здоров’я та Божої опіки їх родинам.

Відповідно до програми розвитку місцевого самоврядування, 10 дітей з особливими потребами отримали матеріальну допомогу на лікування ( по 1000 грн. для кожного).

Цікавою та вражаючою була виставка творчих робіт учнів з обмеженими можливостями. Юні обдарування представили свої творчі роботи з бісеру, вироби з дерева, паперу, вишивки, малюнки.

Глядачі фестивалю були вражені глибоким змістом виступів та талановитістю особливих діток. Учасники концерту та виставки отримали подарунки, грамоти та грошову винагороду.

 

 

Анонси

Оголошується перший конкурс з визначення проектів (програм), розроблен

Конкурсні пропозиції приймаються за адресою:м.Івано-Франківськ, вул. Грушевського 21, каб. ...

Детальніше

Конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2017 році від Мінр

Мінрегіон оголошує проведення конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у ...

Детальніше

Оголошено 8 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядува

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 23.03.2017 № ...

Детальніше

Опитування

Чи користуєтесь Ви інформацією з нашого веб-сайту?

(Всього проголосувало 1172)

24.6%   (288)
75.4%   (884)
Loading...

Голосувати


Напишіть нам

Адреса
майдан Т.Шевченка 33
місто Надвірна,
Надвірнянський район
Івано-Франківська обл.
Телефон
(03475) 2-24-52
Факс
(03475) 2-24-29
E-mail
rada.nadvirna@ukr.net rada.nadvirna@ukrpost.ua