Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
В навчальних закладах району пролунав Останній дзвінок!

26  травня 2017 року в усіх навчальних закладах району відбулося Свято останнього дзвоника. Мелодія шкільного вальсу, схвильовані обличчя вчителів, батьків та учнів і багато квітів - так традиційно проходить це радісне, урочисте і водночас хвилююче свято. В населених пунктах району цього дня випускників вітали представники районної влади, директори, благословили на добру путь батьки і духовенство.


Голова районної ради Іван Гурмак привітав із закінченням навчального 2016-2017 року учнів, випускників, вчителів та батьків нашого району. Сердечні слова вітань очільник району висловив на святковому шикуванні з нагоди свята у Надвірнянській ЗОШ І-ІІІ ст. №2 м. Надвірна та у Прикарпатському військово-спортивному ліцею. Особливу подяку адресував вчителям, які віддають себе нелегкій роботі та батькам, що теплотою і увагою сприяли учням успішно завершити навчальний рік.

«Всіх вітаю зі святом Останнього дзвоника. Випускникам, перш за все бажаю доброї життєвої дороги. Ви – майбутнє України, нехай кожен з вас реалізує себе, як особистість в рідній державі і прикладеться до її розбудови. Зі своєї сторони влада району завжди підтримуватиме вас. Щиро дякую вчителям за ту науку, яка стане початком звершень та досягнень випускників, пам’ятайте настанови вчителів і будьте гідними громадянами Української держави. Слава Україні!».

На шкільній лінійці кращі учні школи були відзначені грамотами та похвальними листами. В подарунок від керівництва району Надвірнянська ЗОШ №2 отримала 2 персональних комп’ютери, що в майбутньому покращать успіхи школярів у навчанні. Особливими гостями урочистої шкільної лінійки були випускники школи 1967 року, які привітали цьогорічних випускників і вручили подарунок для шкільної родини.

Також Іван Гурмак спільно з міським головою Зіновієм Андрійовичем відвідали свято останнього дзвінка  у Прикарпатському військово-спортивному ліцею.

Своєрідні урочистості та військові почесті неабияк вражають своєю ідентичністю. Бути випускником-військовим є честю для молодих юнаків. Присутні хвилиною мовчання вшанували полеглих випускників-військових та всіх борців за Волю України, що віддали свої життя у боротьбі за незалежність та територіальну цілісність держави.

Голова районної ради, звертаючись до присутніх, наголосив, що випускники ліцею є нащадками славних українських воїнів, лицарів Київської Русі, козаків Запорізької Січі, воїнів УПА і новітніх бійців московсько-української війни, котрі стоятимуть на варті національних інтересів до останнього подиху.

«Неоголошена війна з московським окупантом змусила нас переосмислити роль українського військового, котрий зараз є оберегом мирного неба над нашою державою. Бажаю вам майбутні захисники бути вірними синами Своєї Богом Даної Землі, Божої опіки вам і вашим родинам. Слава Україні! Героям Слава!» - відзначив Іван Гурмак.

Окрім того, керівництво району, працівники виконавчого апарату районної ради та депутати завітали в  інші загальноосвітні заклади Надвірнянщини. Із шкільним святом учнів та педагогів Надвірнянського фізико-математичного ліцею та Верхньомайданської ЗОШ І-ІІІ ст.. привітав заступник голови районної ради Ігор Писклинець та депутат районної ради Андрій Карманський, урочисту лінійку Парищенської ЗОШ І-ІІІ ст. відвідав заступник керуючого справами-начальник відділу правового забезпечення, депутат районної ради Ігор Білоган, Зарічанську ЗОШ І-ІІІ ст. із завершенням навчального року вітав начальник загального відділу районної ради Богдан Клим'юк, головний спеціаліст відділу обліку, звітності та соціально-економічного розвитку Василь Дмитрук виступив на шкільній лінійці Фитківської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник відділу організаційного забезпечення виконавчого апарату районної ради Андрій Крицький відвідав урочистості з нагоди останнього дзвінка у Битьківській ЗОШ І-ІІІ ст..

 

Анонси

Оголошується перший конкурс з визначення проектів (програм), розроблен

Конкурсні пропозиції приймаються за адресою:м.Івано-Франківськ, вул. Грушевського 21, каб. ...

Детальніше

Конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2017 році від Мінр

Мінрегіон оголошує проведення конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у ...

Детальніше

Оголошено 8 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядува

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 23.03.2017 № ...

Детальніше

Опитування

Чи користуєтесь Ви інформацією з нашого веб-сайту?

(Всього проголосувало 1172)

24.6%   (288)
75.4%   (884)
Loading...

Голосувати


Напишіть нам

Адреса
майдан Т.Шевченка 33
місто Надвірна,
Надвірнянський район
Івано-Франківська обл.
Телефон
(03475) 2-24-52
Факс
(03475) 2-24-29
E-mail
rada.nadvirna@ukr.net rada.nadvirna@ukrpost.ua