Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
В навчальних закладах району пролунав Останній дзвінок!

26  травня 2017 року в усіх навчальних закладах району відбулося Свято останнього дзвоника. Мелодія шкільного вальсу, схвильовані обличчя вчителів, батьків та учнів і багато квітів - так традиційно проходить це радісне, урочисте і водночас хвилююче свято. В населених пунктах району цього дня випускників вітали представники районної влади, директори, благословили на добру путь батьки і духовенство.


Голова районної ради Іван Гурмак привітав із закінченням навчального 2016-2017 року учнів, випускників, вчителів та батьків нашого району. Сердечні слова вітань очільник району висловив на святковому шикуванні з нагоди свята у Надвірнянській ЗОШ І-ІІІ ст. №2 м. Надвірна та у Прикарпатському військово-спортивному ліцею. Особливу подяку адресував вчителям, які віддають себе нелегкій роботі та батькам, що теплотою і увагою сприяли учням успішно завершити навчальний рік.

«Всіх вітаю зі святом Останнього дзвоника. Випускникам, перш за все бажаю доброї життєвої дороги. Ви – майбутнє України, нехай кожен з вас реалізує себе, як особистість в рідній державі і прикладеться до її розбудови. Зі своєї сторони влада району завжди підтримуватиме вас. Щиро дякую вчителям за ту науку, яка стане початком звершень та досягнень випускників, пам’ятайте настанови вчителів і будьте гідними громадянами Української держави. Слава Україні!».

На шкільній лінійці кращі учні школи були відзначені грамотами та похвальними листами. В подарунок від керівництва району Надвірнянська ЗОШ №2 отримала 2 персональних комп’ютери, що в майбутньому покращать успіхи школярів у навчанні. Особливими гостями урочистої шкільної лінійки були випускники школи 1967 року, які привітали цьогорічних випускників і вручили подарунок для шкільної родини.

Також Іван Гурмак спільно з міським головою Зіновієм Андрійовичем відвідали свято останнього дзвінка  у Прикарпатському військово-спортивному ліцею.

Своєрідні урочистості та військові почесті неабияк вражають своєю ідентичністю. Бути випускником-військовим є честю для молодих юнаків. Присутні хвилиною мовчання вшанували полеглих випускників-військових та всіх борців за Волю України, що віддали свої життя у боротьбі за незалежність та територіальну цілісність держави.

Голова районної ради, звертаючись до присутніх, наголосив, що випускники ліцею є нащадками славних українських воїнів, лицарів Київської Русі, козаків Запорізької Січі, воїнів УПА і новітніх бійців московсько-української війни, котрі стоятимуть на варті національних інтересів до останнього подиху.

«Неоголошена війна з московським окупантом змусила нас переосмислити роль українського військового, котрий зараз є оберегом мирного неба над нашою державою. Бажаю вам майбутні захисники бути вірними синами Своєї Богом Даної Землі, Божої опіки вам і вашим родинам. Слава Україні! Героям Слава!» - відзначив Іван Гурмак.

Окрім того, керівництво району, працівники виконавчого апарату районної ради та депутати завітали в  інші загальноосвітні заклади Надвірнянщини. Із шкільним святом учнів та педагогів Надвірнянського фізико-математичного ліцею та Верхньомайданської ЗОШ І-ІІІ ст.. привітав заступник голови районної ради Ігор Писклинець та депутат районної ради Андрій Карманський, урочисту лінійку Парищенської ЗОШ І-ІІІ ст. відвідав заступник керуючого справами-начальник відділу правового забезпечення, депутат районної ради Ігор Білоган, Зарічанську ЗОШ І-ІІІ ст. із завершенням навчального року вітав начальник загального відділу районної ради Богдан Клим'юк, головний спеціаліст відділу обліку, звітності та соціально-економічного розвитку Василь Дмитрук виступив на шкільній лінійці Фитківської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник відділу організаційного забезпечення виконавчого апарату районної ради Андрій Крицький відвідав урочистості з нагоди останнього дзвінка у Битьківській ЗОШ І-ІІІ ст..

 

Анонси

Програма заходів з нагоди Дня українського козацтва, Дня захисника Укр

News image

14 жовтня під Покровом Пресвятої Богородиці українці відзначають низку ...

Детальніше

Скликається шістнадцята сесія районної ради

Згідно розпорядження голови районної ради від 04.10.2017 №81-р скликається ...

Детальніше

Оголошується перший конкурс з визначення проектів (програм), розроблен

Конкурсні пропозиції приймаються за адресою:м.Івано-Франківськ, вул. Грушевського 21, каб. ...

Детальніше

Конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2017 році від Мінр

Мінрегіон оголошує проведення конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у ...

Детальніше

Оголошено 8 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядува

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 23.03.2017 № ...

Детальніше

Опитування

Чи користуєтесь Ви інформацією з нашого веб-сайту?

(Всього проголосувало 1140)

24.8%   (283)
75.2%   (857)
Loading...

Голосувати


Напишіть нам

Адреса
майдан Т.Шевченка 33
місто Надвірна,
Надвірнянський район
Івано-Франківська обл.
Телефон
(03475) 2-24-52
Факс
(03475) 2-24-29
E-mail
rada.nadvirna@ukr.net rada.nadvirna@ukrpost.ua