Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На Надвірнянщині відзначили День захисту дітей

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та надії. 28 травня 2017 року з нагоди Міжнародного дня захисту дітей в місті Надвірна у міській зоні відпочинку ім. Назарія Яремчука відбулися урочисті заходи.

Пісні, танці, різноманітні конкурси та змагання були направлені на те, щоб діти максимально були задіяні в святкових заходах, відчули турботу дорослих про них та мали чудовий настрій.

Це не тільки веселе свято для самих дітей, це і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб усі діти росли щасливими, вчилися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.

Свято розпочалось з урочистої ходи від майдану Шевченка до зони відпочинку у супроводі духового оркестру районного будинку культури за участі представників районної та місцевої влади, дітей, молоді, батьків та громадськості.

На захід завітав заступник голови районної ради Ігор Писклинець, який, звертаючись до всіх присутніх дітей, побажав їм щасливого,  безхмарного та мирного дитинства.

«Саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань, тому від наполегливості батьків часто залежить майбутнє дитини. Щиро бажаю, щоб діти росли здоровими та радісними, оточені батьківською турботою та ласкою, сумлінно вчилися, займалися улюбленою справою та стали гідними громадянами Української держави.» - наголосив Ігор Писклинець.

Урочистості продовжились святковим концертом, який підготували викладачі та вихованці  районного центру дитячої творчості та національно-патріотичного виховання. Крім того, учасники свята мали змогу приймати участь у конкурсах, виставках, майстер-класах з декоративно-ужиткового мистецтва, повправлятись зі стрільби з лука тощо. Під час заходу всіх дітей частували морозивом.

Варто зазначити, що свято відбулось за спільної організації Надвірнянської районної ради, Надвірнянської РДА, Надвірнянської міської ради, структурних підрозділів РДА, позашкільних освітніх закладів м. Надвірна таких, як Надвірняський  районний центр дитячої творчості та національно-патріотичного виховання, Станції юних техніків, художньої школи, НСОУ Пласт станиця Надвірна та ін.

 

Анонси

Оголошується перший конкурс з визначення проектів (програм), розроблен

Конкурсні пропозиції приймаються за адресою:м.Івано-Франківськ, вул. Грушевського 21, каб. ...

Детальніше

Конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2017 році від Мінр

Мінрегіон оголошує проведення конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у ...

Детальніше

Оголошено 8 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядува

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 23.03.2017 № ...

Детальніше

Опитування

Чи користуєтесь Ви інформацією з нашого веб-сайту?

(Всього проголосувало 1172)

24.6%   (288)
75.4%   (884)
Loading...

Голосувати


Напишіть нам

Адреса
майдан Т.Шевченка 33
місто Надвірна,
Надвірнянський район
Івано-Франківська обл.
Телефон
(03475) 2-24-52
Факс
(03475) 2-24-29
E-mail
rada.nadvirna@ukr.net rada.nadvirna@ukrpost.ua