Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
В районній раді відбувся День депутата

30 травня 2017 року під головуванням голови районної ради Івана Гурмака в Надвірнянській районній раді відбувся День депутата. Мета його – попередній розгляд матеріалів 13 сесії районної ради сьомого скликання, яка відбудеться 8 червня.

День депутата, як завжди, насичений, дискусійний і конструктивний. Районні обранці обговорили проекти рішень, які пропонуються на розгляд сесії та заслухали доповідачів по ключових питаннях.

Заслухали начальника управління фінансів РДА Михайла Обідняка про затвердження звіту про виконання районного бюджету  за перший квартал 2017 року. Головну увагу зосередили на спрямуванні головним розпорядникам коштів у сфері освіти, культури, соціального захисту та ін.

Про хід виконання депутатських запитів і звернень доповідав заступник голови райдержадміністрації Богдан Зеленчук, який зазначив що більшу частину депутатських запитів і звернень минулого року вдалося реалізувати, однак частина і досі невиконана через брак коштів. Депутати районної ради спільно вирішили вважати депутатське звернення чи запит виконаним після погодження з депутатом, що його подав.

Чи не найболючіша проблема у районі з полігоном твердих побутових відходів. Про потенційні шляхи вирішення даної проблеми депутати дискутували з начальником управління будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства РДА Тарасом Угринчуком, який зазначив, що на даний час розглядається два варіанти щодо поводження з твердими побутовими відходами, один з яких залучення інвесторів для будівництва сучасного сміттєпереробного заводу в урочищі «Чобіток», котрий дасть можливість заробляти додаткові кошти в бюджет району.

Іван Гурмак  відзначив, що необхідно діяти за конкретним планом поводження з твердими побутовими відходами, який буде актуальним та дієвим, відповідатиме всім стандартам та не становитиме загрози в майбутньому, а навпаки приноситиме користь.

Заступник голови райдержадміністрації Богдан Зеленчук проінформував присутніх щодо внесення змін до рішення районної ради від 18.02.2016 № 133 4/2016 "Про програму фінансування мобілізаційних і оборонних заходів та призову громадян на строкову військову службу та службу по контракту в Надвірнянському районі на 2016-2020 роки". Співдоповідачем виступив начальник відділу з питань запобігання та виявлення корупції, оборонної і мобілізаційної роботи апарату РДА Іван Бурій.

Голова районної ради Іван Гурмак наголосив, що оборона всієї держави починається з оборони сіл та міст, тому кожний громадянин повинен володіти навиками захисту своєї сім’ї та країни в цілому і головне завдання даної програми повинне полягати в ознайомленні та підготовці всіх бажаючих до територіальної оборони району.

Депутати обговорили й ряд інших питань, які виносяться на чергову сесію. Обговорення матеріалів сесії продовжили на засіданнях постійних депутатських комісій районної ради.

 

 

Анонси

Оголошується перший конкурс з визначення проектів (програм), розроблен

Конкурсні пропозиції приймаються за адресою:м.Івано-Франківськ, вул. Грушевського 21, каб. ...

Детальніше

Конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2017 році від Мінр

Мінрегіон оголошує проведення конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у ...

Детальніше

Оголошено 8 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядува

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 23.03.2017 № ...

Детальніше

Опитування

Чи користуєтесь Ви інформацією з нашого веб-сайту?

(Всього проголосувало 1172)

24.6%   (288)
75.4%   (884)
Loading...

Голосувати


Напишіть нам

Адреса
майдан Т.Шевченка 33
місто Надвірна,
Надвірнянський район
Івано-Франківська обл.
Телефон
(03475) 2-24-52
Факс
(03475) 2-24-29
E-mail
rada.nadvirna@ukr.net rada.nadvirna@ukrpost.ua