Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
У Білозорині відновили та освятили пам'ятні могили воякам УПА

6 червня 2017 року в селі Білозорина за участі голови районної ради Івана Гурмака відбулось освячення символічних могил місцевим воїнам УПА та пам’ятний концерт присвячений національно-визвольній боротьбі українського народу.

Біля пам’ятного знаку воякам ОУН-УПА, декан Пнівський о. мітрат Богдан Михайлина настоятель УГКЦ «Вознесіння Господа Ісуса Христа» відслужив панахиду за загиблими.

Після заходи продовжилися святковим концертом на території Білозоринської ЗОШ І-ІІ ст..

Як зазначила директор школи Галина Гугляк саме з ініціативи учнів та вчителів Білозоринської ЗОШ І-ІІ ст.. символічні могили воякам-борцям за волю України вдалося відновити, а коштами допомогли меценати. Підтримавши учнівський проект «Пам’ятай героїв!", педагогічний колектив та учні Білозоринської ЗОШ І-ІІ ст. провели роботу зі встановлення архівних даних та опитування старожилів села щодо встановлення осіб, похованих у занедбаних могилах. Учнями було встановлено особи трьох воїнів ОУН-УПА: Миколи Сіщука псевдо «Цегляр», Романа Калівошко, Богдана з Любіжної (прізвище та псевдо встановити не вдалося).

На урочистий захід завітали керівники районної влади, ветерани ОУН-УПА, бійці московсько-української війни, громадськість та представники засобів масової інформації.

Звертаючись до присутніх, голова районної ради Іван Гурмак зазначив, що вшановуючи та зберігаючи пам’ять про українських Героїв, що поколіннями боролися і продовжують боротись за незалежну й вільну Українську державу ми утверджуємося як єдина й могутня нація, котра відстоює право мирно жити й працювати на Своїй Богом Даній Землі.

Очільник району подякував учням та педагогічному колективу школи за проявлений патріотизм і шану до Героїв України та побажав радісних літніх канікул під мирним українським небом.

У виконанні вчителів та учнів Білозоринської ЗОШ І-ІІ ст.. прозвучала низка повстанських пісень, а також найменші учасники заходи продемонстрували глядачам патріотичний танок.

 

Анонси

Оголошується перший конкурс з визначення проектів (програм), розроблен

Конкурсні пропозиції приймаються за адресою:м.Івано-Франківськ, вул. Грушевського 21, каб. ...

Детальніше

Конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2017 році від Мінр

Мінрегіон оголошує проведення конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у ...

Детальніше

Оголошено 8 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядува

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 23.03.2017 № ...

Детальніше

Опитування

Чи користуєтесь Ви інформацією з нашого веб-сайту?

(Всього проголосувало 1172)

24.6%   (288)
75.4%   (884)
Loading...

Голосувати


Напишіть нам

Адреса
майдан Т.Шевченка 33
місто Надвірна,
Надвірнянський район
Івано-Франківська обл.
Телефон
(03475) 2-24-52
Факс
(03475) 2-24-29
E-mail
rada.nadvirna@ukr.net rada.nadvirna@ukrpost.ua