Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Відбулась чергова 13 сесія районної ради

8 червня 2017 року відбулася чергова тринадцята сесія Надвірнянської районної ради сьомого скликання. Вів засідання голова районної ради Іван Гурмак. Для роботи в сесії зареєструвалося 31 районний обранець.

Участь взяли заступник голови райдержадміністрації Богдан Зеленчук, керівники управлінь та відділів райдержадміністрації, міський, селищні та сільські голови, керівники підприємств та організацій району, працівники виконавчого апарату районної ради та представники засобів масової інформації.

Чергову сесію районної ради розпочали із хвилини мовчання, вшанувавши пам’ять кардинала Католицької церкви Блаженнійшого Любомира Гузара, який 31 травня, на 85-му році свого життя, відійшов у вічність. Єпископ-емерит УГКЦ, кардинал Католицької церкви Блаженнійший Любомир Гузар був Українцем з великої букви, що мав авторитет одного з найшановніших моральних лідерів суспільної думки в Україні.

Також голова районної ради Іван Гурмак вручив відзнаки районної ради «За Заслуги перед Надвірнянщиною» обласному військовому комісару полковнику Володимиру Ярмощуку, котрий у період Революції Гідності займав посаду військового комісара Надвірнянського району і підтримав воєвиявлення громадян, тим самим, зробивши вагомий внесок у спільну боротьбу українців за європейське майбутнє та бійцю московсько-української війни Андрію Дерешу за патріотизм та жертовність проявлену у боротьбі за територіальну цілісність і незалежність України.

Подякою голови районної ради нагородили легендарну медичну команду швидкого реагування «Вітерець» на чолі з її керівником, волонтером-парамедиком Галиною Алмазовою. Нагадаємо, що медики вже вдруге завітали на Надвірнянщину щоб поділитись з мешканцями навичками надання першої медичної допомоги потерпілим. За розвиток декоративно-ужиткового мистецтва краю та активну життєву позицію подяку голови районної ради очільник району вручив депутату Чорноославської сільської ради, майстру народного мистецтва – вишивки, Ярославу Садов’яку.

Порядок денний сесії був доволі насиченим – депутати розглянули 34 питання, включаючи додаткові. Традиційно на початку розгляду порядку денного районні обранці зачитали депутатські звернення та запити різного характеру.

Депутати районної ради прийняли рішення про затвердження звіту про виконання районного бюджету за І квартал 2017 року згідно інформації, яку надав начальник управління фінансів РДА Михайло Обідняк.

Заступник голови районної ради Ігор Писклинець доповів по зверненні адміністрації та профспілкового комітету НГВУ «Надвірнанафтогаз» ПАТ «Укрнафта» до Президента України П. Порошенка, Прем’єр-міністра України В. Гройсмана, Голови Верховної Ради України А. Парубія щодо протиправної діяльності  Державної служби геології та надр України. Ігор Писклинець проінформував депутатський корпус, що напередодні він відвідав колективні збори працівників і керівництва комітету НГВУ «Надвірнанафтогаз» ПАТ «Укрнафта» де поспілкувався з колективом підприємства і запевнив, що районна рада на їхньому боці.

Районні обранці одноголосно підтримали дане звернення. Очільник району Іван Гурмак наголосив, що як говорить народне прислів’я: «Вода камінь точить», то ж у випадку із ситуацією  НГВУ «Надвірнанафтогаз» ПАТ «Укрнафта» районна рада черговий раз звертається до вищої гілки державної влади і діятиме в інтересах мешканців Надвірнянщини, котрі працюють на підприємстві і відстоюють свої права.

Вже вкотре жвавого обговорення набуло питання про затвердження програми поводження з твердими побутовими відходами в Надвірнянському районі до 2020 року, доповідав начальник управління будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства РДА Тарас Угринчук, який зазначив що 18 населених пунктів району уклали договори по вивозу сміття з КП "СІЛЬЕКОБУД", про те, яка ситуація з поводженням з твердими побутовими відходами в інших населених пунктах району невідомо. Сільські та селищні голови скаржилися на відсутність транспорту по вивозу сміття. Вдалим вирішенням проблеми з вивозом сміття поділився сільський голова села Заріччя Богдан Клим’юк. За підсумками заслуханої інформації депутат районної ради Ігор Білоган наголосив, що дане питання неопрацьоване. Однак програму все таки підтримали.

Іван Гурмак  зауважив, що необхідна конкретна інформація по стану поводження з ТПВ у населених пунктах району і дав доручення райдержадміністрації зібрати і надати об'єктивні дані.

Депутати районної ради схвалили звернення районної ради до Президента України П. Порошенка, Прем’єр-міністра України В. Гройсмана, Голови Верховної Ради України А. Парубія щодо продовження мораторію на продаж землі сільськогосподарського призначення. Адже, українська земля є всенародним ресурсом, а не олігархічною власністю.

В результаті своєї роботи депутати районної ради ухвалили проекти рішень з усіх питань порядку денного з внесеними змінами та доповненнями.

Завершуючи пленарне засідання, голова районної ради Іван Гурмак подякував депутатам за конструктивну роботу та апарату районної ради за підготовку матеріалів.

 

 

Анонси

Оголошується перший конкурс з визначення проектів (програм), розроблен

Конкурсні пропозиції приймаються за адресою:м.Івано-Франківськ, вул. Грушевського 21, каб. ...

Детальніше

Конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2017 році від Мінр

Мінрегіон оголошує проведення конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у ...

Детальніше

Оголошено 8 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядува

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 23.03.2017 № ...

Детальніше

Опитування

Чи користуєтесь Ви інформацією з нашого веб-сайту?

(Всього проголосувало 1172)

24.6%   (288)
75.4%   (884)
Loading...

Голосувати


Напишіть нам

Адреса
майдан Т.Шевченка 33
місто Надвірна,
Надвірнянський район
Івано-Франківська обл.
Телефон
(03475) 2-24-52
Факс
(03475) 2-24-29
E-mail
rada.nadvirna@ukr.net rada.nadvirna@ukrpost.ua