Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Меморіальний комплекс воїнам ОУН-УПА в Цуцилові потребує реставрації

14 червня 2017 року голова районної ради Іван Гурмак, депутати районної ради заступник керівника виконавчого апарату районної ради Василь Андрейчук та Микола Андрейчук побували в меморіальному комплексі воїнів ОУН-УПА в селі Цуцилів та оглянули необхідність проведення реставрації меморіалу з нагоди відзначення в районі 75-ї річниці створення Української Повстанської Армії.

На черговій 13 сесії районної ради районні обранці Василь Андрейчук та Микола Андрейчук у депутатському запиті звернулись з проханням до районної ради передбачити на реставраційні роботи Меморіального комплексу воякам УПА у Цуцилові передбачити 190 тис. гривень. Василь Андрейчук наголосив на необхідності реставрації Меморіального комплексу воякам УПА у Цуцилові, що доцільно виконати  напередодні цьогорічного відзначення 75-річного ювілею героїчної Української Повстанської Армії. Даний Меморіальний комплекс засновано в  1992 році одним із перших в області. Наразі тут 47 могил, частина з яких є символічними.

«Згадуючи події на Майдані, ми  часто чуємо запевнення в тому, що Небесна сотня не буде забута, але в той же час ми в жодному разі не повинні забувати тих, хто  був попередником героїв Майдану, хто виборов для нас незалежну Україну. Пам’ять про покоління славних героїв нашого краю невмируща, вона тісно переплітається з нинішніми подіями в державі та бойовими подвигами героїв сьогодення.» - відзначив Іван Гурмак.

Посадовці оглянули комплекс та визначили необхідність його реставрації.

Нагадаємо, що згідно розпорядження голови районної ради про відзначення в районі 75-річчя створення Української повстанської армії в пункті №3 прописано:

- сільським, селищним, міському головам впорядкувати місця поховань, пам’ятних місць загибелі вояків ОУН-УПА, символічних могил та пам’ятних хрестів на території населених пунктів району.

 

Анонси

Оголошується перший конкурс з визначення проектів (програм), розроблен

Конкурсні пропозиції приймаються за адресою:м.Івано-Франківськ, вул. Грушевського 21, каб. ...

Детальніше

Конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2017 році від Мінр

Мінрегіон оголошує проведення конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у ...

Детальніше

Оголошено 8 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядува

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 23.03.2017 № ...

Детальніше

Опитування

Чи користуєтесь Ви інформацією з нашого веб-сайту?

(Всього проголосувало 1172)

24.6%   (288)
75.4%   (884)
Loading...

Голосувати


Напишіть нам

Адреса
майдан Т.Шевченка 33
місто Надвірна,
Надвірнянський район
Івано-Франківська обл.
Телефон
(03475) 2-24-52
Факс
(03475) 2-24-29
E-mail
rada.nadvirna@ukr.net rada.nadvirna@ukrpost.ua