Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Стартував VI чемпіонат світу з футболу серед діаспори

25 червня в Надвірні та Богородчанах відбулось урочисте відкриття VI чемпіонату світу з футболу серед діаспорних команд, приурочений до Дня Конституції України.

Попередні 5 років чемпіонат світу серед діаспор проводився на Тернопільщині. Цьогоріч змагання змінили локацію і вперше відбуваються на Франківщині. Участь взяли рекордна кількість команд з Молдови, Білорусі, Іспанії, Польщі, Румунії, Ізраїлю, Естонії, Латвії, а також збірна Австрії та Німеччини (українська Європа).

У Надвірні урочисте відкриття чемпіонату розпочалось виконанням Державного Гімну України. Честь підняти Державний Прапор України випала капітанам команд з Іспанії, Румунії, Білорусі та збірної Австрії і Німеччини (українська Європа).  Учасників, організаторів та вболівальників поблагословив Декан Надвірнянський УГКЦ отець Андрій Бакота.

Присутніх привітали заступник голови Надвірнянської районної ради Ігор Писклинець, заступник голови Івано-Франківської ОДА Ярослав Паранюк, голова Надвірнянської РДА Олександр Кеніз, Надвірнянський міський горлова Зіновій Андрійович, засновник чемпіонату Ігор Бокій, начальник відділу фізичного виховання різних верств населення Міністерства молоді і спорту України Олег Карась, голова відділення НОК України в Івано-Франківській області Мирослав Карабін, голова Івано-Франківської федерації футболу Тарас Клим і начальник обласного управління спорту Орест Оклієвич.

Ігор Писклинець наголосив на важливості проведення даного футбольного турніру адже, спорт є одним із вагомих чинників, який об’єднує і зближує українців по всьому світу. Висловив слова подяки засновникам, учасникам змагань, а також всім, хто долучився до організації чемпіонату.

Після урочистої частини в Надвірній розпочала матчева зустріч між командами Білорусі та Іспанії, яка завершилась з рахунком 1:0 на користь іспанської команди. Змагання проходитимуть ще два дні. Фінал та нагородження переможців і учасників відбудуться у Надвірній  28 червня. Тож  запрошуємо мешканців та гостей міста, любителів футболу завітати на чемпіонат, повболівати за улюблену команду та просто насолодитись цим спортивним дійством.

 

Анонси

Скликається двадцята сесія районної ради

Згідно розпорядження голови районної ради від 27.04.2018 №25-р скликається ...

Детальніше

Оголошується перший конкурс з визначення проектів (програм), розроблен

Конкурсні пропозиції приймаються за адресою:м.Івано-Франківськ, вул. Грушевського 21, каб. ...

Детальніше

Конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2017 році від Мінр

Мінрегіон оголошує проведення конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у ...

Детальніше

Оголошено 8 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядува

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 23.03.2017 № ...

Детальніше

Опитування

Чи користуєтесь Ви інформацією з нашого веб-сайту?

(Всього проголосувало 1168)

24.7%   (288)
75.3%   (880)
Loading...

Голосувати


Напишіть нам

Адреса
майдан Т.Шевченка 33
місто Надвірна,
Надвірнянський район
Івано-Франківська обл.
Телефон
(03475) 2-24-52
Факс
(03475) 2-24-29
E-mail
rada.nadvirna@ukr.net rada.nadvirna@ukrpost.ua