Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Стартував VI чемпіонат світу з футболу серед діаспори

25 червня в Надвірні та Богородчанах відбулось урочисте відкриття VI чемпіонату світу з футболу серед діаспорних команд, приурочений до Дня Конституції України.

Попередні 5 років чемпіонат світу серед діаспор проводився на Тернопільщині. Цьогоріч змагання змінили локацію і вперше відбуваються на Франківщині. Участь взяли рекордна кількість команд з Молдови, Білорусі, Іспанії, Польщі, Румунії, Ізраїлю, Естонії, Латвії, а також збірна Австрії та Німеччини (українська Європа).

У Надвірні урочисте відкриття чемпіонату розпочалось виконанням Державного Гімну України. Честь підняти Державний Прапор України випала капітанам команд з Іспанії, Румунії, Білорусі та збірної Австрії і Німеччини (українська Європа).  Учасників, організаторів та вболівальників поблагословив Декан Надвірнянський УГКЦ отець Андрій Бакота.

Присутніх привітали заступник голови Надвірнянської районної ради Ігор Писклинець, заступник голови Івано-Франківської ОДА Ярослав Паранюк, голова Надвірнянської РДА Олександр Кеніз, Надвірнянський міський горлова Зіновій Андрійович, засновник чемпіонату Ігор Бокій, начальник відділу фізичного виховання різних верств населення Міністерства молоді і спорту України Олег Карась, голова відділення НОК України в Івано-Франківській області Мирослав Карабін, голова Івано-Франківської федерації футболу Тарас Клим і начальник обласного управління спорту Орест Оклієвич.

Ігор Писклинець наголосив на важливості проведення даного футбольного турніру адже, спорт є одним із вагомих чинників, який об’єднує і зближує українців по всьому світу. Висловив слова подяки засновникам, учасникам змагань, а також всім, хто долучився до організації чемпіонату.

Після урочистої частини в Надвірній розпочала матчева зустріч між командами Білорусі та Іспанії, яка завершилась з рахунком 1:0 на користь іспанської команди. Змагання проходитимуть ще два дні. Фінал та нагородження переможців і учасників відбудуться у Надвірній  28 червня. Тож  запрошуємо мешканців та гостей міста, любителів футболу завітати на чемпіонат, повболівати за улюблену команду та просто насолодитись цим спортивним дійством.

 

Анонси

Оголошується перший конкурс з визначення проектів (програм), розроблен

Конкурсні пропозиції приймаються за адресою:м.Івано-Франківськ, вул. Грушевського 21, каб. ...

Детальніше

Конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2017 році від Мінр

Мінрегіон оголошує проведення конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у ...

Детальніше

Оголошено 8 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядува

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 23.03.2017 № ...

Детальніше

Опитування

Чи користуєтесь Ви інформацією з нашого веб-сайту?

(Всього проголосувало 1172)

24.6%   (288)
75.4%   (884)
Loading...

Голосувати


Напишіть нам

Адреса
майдан Т.Шевченка 33
місто Надвірна,
Надвірнянський район
Івано-Франківська обл.
Телефон
(03475) 2-24-52
Факс
(03475) 2-24-29
E-mail
rada.nadvirna@ukr.net rada.nadvirna@ukrpost.ua