Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Робоча поїздка по виконанню програми соціально-економічного розвитку Надвірнянського району в селищі Ланчин та селі Красна

27 червня 2017 року голова районної ради Іван Гурмак спільно з депутатом районної ради Василем Білоусом, депутатами обласної ради Михайлом Іваночко та Юрієм Голінеєм та заступником голови РДА Богданом Зеленчуком проінспектували хід виконання програми соціально-економічного розвитку Надвірнянського району в селищі Ланчин та селі Красна.

Посадовці відвідали Ланчинську ЗОШ І-ІІІ ст... ім.. Юрія Шкрумеляка, на заміну даху якої після робочого візиту делегації керівництва Івано-Франківської області, зокрема голови обласної ради Олександра Сича, з обласного бюджету виділили 260 тис. гривень. Також на ті ж потреби Ланчинської ЗОШ І-ІІІ ст.. було виділено 100 тис. гривень з районного бюджету. На даний час ведуться будівельні роботи і частину покрівлі вже вдалося замінити.

Керівники району, депутати районної та обласної ради побували в Ланчинській лікарні де перевірили хід виконаних робіт по ремонту даху лікарні, облаштуванні ринв, на які з районного бюджету було виділено 80 тис. гривень. Іван Гурмак, Василь Білоус, Михайло Іваночко, Юрій Голіней та Богдан Зеленчук також оглянули відділення та відвідали окремі палати медзакладу.

У селі Красна посадовці проінспектували виконання робіт по добудові навчального корпусу Краснянської ЗОШ І-ІІІ ст.. Зокрема за сприяння депутата районної ради Василя Білоуса на добудову навчального закладу з районного бюджету виділено 200 тис. гривень, крім того за сприяння депутата обласної ради Михайла Іваночка з обласного бюджету виділено 200 тис. гривень на встановлення та заміну вікон в школі, яку вже проведено. Завершення будівельних робіт в школі допоможе уникнути навчання школярів в другу зміну.

Найболючіше питання даних населених пунктів та й зокрема Надвірнянського району полягає в катастрофічному стані автошляхів. На часткове вирішення даної проблеми цьогоріч з обласного бюджету виділено 2 млн. гривень. В ході робочої наради за сприяння депутатів обласної ради Михайла Іваночка, Василя Сенатовича та Ольги Федишин 1 млн. гривень спрямовано на ремонт дороги Надвірна-Ланчин через село Красна, також завдяки депутатам обласної ради Руслану Осташуку, Юрію Голінею та Михайлу Ерстенюку буде проведено ремонт дороги Надвірна-Бистриця теж на суму 1 млн. гривень.

 

Анонси

Оголошується перший конкурс з визначення проектів (програм), розроблен

Конкурсні пропозиції приймаються за адресою:м.Івано-Франківськ, вул. Грушевського 21, каб. ...

Детальніше

Конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2017 році від Мінр

Мінрегіон оголошує проведення конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у ...

Детальніше

Оголошено 8 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядува

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 23.03.2017 № ...

Детальніше

Опитування

Чи користуєтесь Ви інформацією з нашого веб-сайту?

(Всього проголосувало 1172)

24.6%   (288)
75.4%   (884)
Loading...

Голосувати


Напишіть нам

Адреса
майдан Т.Шевченка 33
місто Надвірна,
Надвірнянський район
Івано-Франківська обл.
Телефон
(03475) 2-24-52
Факс
(03475) 2-24-29
E-mail
rada.nadvirna@ukr.net rada.nadvirna@ukrpost.ua