Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Робоча поїздка по виконанню програми соціально-економічного розвитку Надвірнянського району в селищі Ланчин та селі Красна

27 червня 2017 року голова районної ради Іван Гурмак спільно з депутатом районної ради Василем Білоусом, депутатами обласної ради Михайлом Іваночко та Юрієм Голінеєм та заступником голови РДА Богданом Зеленчуком проінспектували хід виконання програми соціально-економічного розвитку Надвірнянського району в селищі Ланчин та селі Красна.

Посадовці відвідали Ланчинську ЗОШ І-ІІІ ст... ім.. Юрія Шкрумеляка, на заміну даху якої після робочого візиту делегації керівництва Івано-Франківської області, зокрема голови обласної ради Олександра Сича, з обласного бюджету виділили 260 тис. гривень. Також на ті ж потреби Ланчинської ЗОШ І-ІІІ ст.. було виділено 100 тис. гривень з районного бюджету. На даний час ведуться будівельні роботи і частину покрівлі вже вдалося замінити.

Керівники району, депутати районної та обласної ради побували в Ланчинській лікарні де перевірили хід виконаних робіт по ремонту даху лікарні, облаштуванні ринв, на які з районного бюджету було виділено 80 тис. гривень. Іван Гурмак, Василь Білоус, Михайло Іваночко, Юрій Голіней та Богдан Зеленчук також оглянули відділення та відвідали окремі палати медзакладу.

У селі Красна посадовці проінспектували виконання робіт по добудові навчального корпусу Краснянської ЗОШ І-ІІІ ст.. Зокрема за сприяння депутата районної ради Василя Білоуса на добудову навчального закладу з районного бюджету виділено 200 тис. гривень, крім того за сприяння депутата обласної ради Михайла Іваночка з обласного бюджету виділено 200 тис. гривень на встановлення та заміну вікон в школі, яку вже проведено. Завершення будівельних робіт в школі допоможе уникнути навчання школярів в другу зміну.

Найболючіше питання даних населених пунктів та й зокрема Надвірнянського району полягає в катастрофічному стані автошляхів. На часткове вирішення даної проблеми цьогоріч з обласного бюджету виділено 2 млн. гривень. В ході робочої наради за сприяння депутатів обласної ради Михайла Іваночка, Василя Сенатовича та Ольги Федишин 1 млн. гривень спрямовано на ремонт дороги Надвірна-Ланчин через село Красна, також завдяки депутатам обласної ради Руслану Осташуку, Юрію Голінею та Михайлу Ерстенюку буде проведено ремонт дороги Надвірна-Бистриця теж на суму 1 млн. гривень.

 

Анонси

Програма заходів з нагоди Дня українського козацтва, Дня захисника Укр

News image

14 жовтня під Покровом Пресвятої Богородиці українці відзначають низку ...

Детальніше

Скликається шістнадцята сесія районної ради

Згідно розпорядження голови районної ради від 04.10.2017 №81-р скликається ...

Детальніше

Оголошується перший конкурс з визначення проектів (програм), розроблен

Конкурсні пропозиції приймаються за адресою:м.Івано-Франківськ, вул. Грушевського 21, каб. ...

Детальніше

Конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2017 році від Мінр

Мінрегіон оголошує проведення конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у ...

Детальніше

Оголошено 8 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядува

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 23.03.2017 № ...

Детальніше

Опитування

Чи користуєтесь Ви інформацією з нашого веб-сайту?

(Всього проголосувало 1140)

24.8%   (283)
75.2%   (857)
Loading...

Голосувати


Напишіть нам

Адреса
майдан Т.Шевченка 33
місто Надвірна,
Надвірнянський район
Івано-Франківська обл.
Телефон
(03475) 2-24-52
Факс
(03475) 2-24-29
E-mail
rada.nadvirna@ukr.net rada.nadvirna@ukrpost.ua