Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На Надвірнянщині відзначили День Конституції України

День Конституції України – символ національного єднання й загальної відповідальності українців за сьогодення й майбутнє Української держави. 27 червня 2017 року у переддень Дня Основного Закону в районному будинку культури відбулись урочистості за участі керівників району та міста, вояків-ветеранів ОУН-УПА, громадськості та представників засобів масової інформації.


Святковий концерт приурочений Дню Конституції України розпочали із спільного виконанням державного Гімну України та композиції «Думи мої, думи мої» на слова Тараса Шевченка. Присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять Героїв Небесної сотні та українських військових, які віддали своє життя в боротьбі за незалежність та свободу рідної землі.

З історичною довідкою виступила вчитель фізико-математичного ліцею Людмила Качало, яка відзначила, що Конституція України наголошує на абсолютній цінності людини, її життя і здоров'я, честі й гідності, недоторканності та безпеки. Основний Закон є визначальним чинником забезпечення державного суверенітету України, консолідації суспільства, створення належних умов для самореалізації особистості.

Голова районної ради Іван Гурмак наголосив, що День Конституції є важливою датою в становленні Української держави, але перш за все важливо дотримуватися її норм.

Музичні композиції дарували солісти та колективи районного будинку культури, зокрема Віктор Чудновський та народний фольклорно-етнографічний колектив «Шовкова косиця» РБК. Своєю майстерністю вже вкотре присутніх вразив муніципальний оркестр народної музики «Аркан» Надвірнського РБК.

Також танцювальний ансамбль «Горяночка» виконали український танок. Завершили урочистості спільним виконанням Державного Гімну України.

 

 

Анонси

Оголошується перший конкурс з визначення проектів (програм), розроблен

Конкурсні пропозиції приймаються за адресою:м.Івано-Франківськ, вул. Грушевського 21, каб. ...

Детальніше

Конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2017 році від Мінр

Мінрегіон оголошує проведення конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у ...

Детальніше

Оголошено 8 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядува

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 23.03.2017 № ...

Детальніше

Опитування

Чи користуєтесь Ви інформацією з нашого веб-сайту?

(Всього проголосувало 1172)

24.6%   (288)
75.4%   (884)
Loading...

Голосувати


Напишіть нам

Адреса
майдан Т.Шевченка 33
місто Надвірна,
Надвірнянський район
Івано-Франківська обл.
Телефон
(03475) 2-24-52
Факс
(03475) 2-24-29
E-mail
rada.nadvirna@ukr.net rada.nadvirna@ukrpost.ua