Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Журналісти Прикарпаття відвідали Надвірнянщину

4 липня 2017 року на Надвірнянщині відбувся виїзний пленум Івано-Франківської обласної спілки Національної спілки журналістів України і був присвячений питанням роботи засобів масової інформації, реформуванню комунальної преси.


Участь у пленумі взяли більше 30 журналістів Прикарпаття, керівники Надвірнянського району та міста. У затишному залі ДП «Надвірнянське лісове господарство» учасники обговорили проблеми реформування інформаційного суспільства та розвитку інформаційного простору в нашій державі.

Вітав учасників пленуму голова районної ради Іван Гурмак, який наголосив на важливості об'єктовного висвітлення засобами масової інформації подій сьогодення не тільки району чи області, а насамперед всієї Української держави. Очільник району проінформував присутніх про роль Надвірнянщини у боротьбі з московським агресором і поіменно згадав полеглих у московсько-українській війні бійців з району.

В інтерв’ю місцевим засобам масової інформації голова Івано-Франківської обласної спілки Національної спілки журналістів України Лілія Боднарчук подякувала представникам районної влади за можливість проведення виїзного пленуму на Надвірнянщині та розповіла про створення музею журналістики Прикарпаття в місті Івано-Франківськ.

Після завершення пленуму, його учасники на чолі з головним редактором районної газети «Народна воля» Іваном Гриджуком, оглянули визначні місця міста, а саме сквер загиблих вояків Української Повстанської Армії уродженців Надвірни Марти й Мирона Свідруків, котрі героїчно загинули в боротьбі з ворожими військами. Інформаційну довідку представила працівник міської ради Оксана Стефуняк.

Також начальник відділу культури райдержадміністрації Олександр Зварчук провів для журналістів невеличку оглядову екскурсію центром міста. Також учасники пленуму побували на виставці творів самобутнього художника Дмитра Угринюка в музеї історії Надвірнянщини.

Оновлену символічну могилу Борцям за Волю Україну з особливим захопленням оглянули журналісти Прикарпаття адже, на пам’ятній таблиці вказані імена бійців з різних куточків Франківщини. Родзинкою, де побували журналісти було Вольєрне господарство в селі Лоєва, де всі мали можливість помилуватися частиною мальовничих краєвидів Надвірнянщини.

Загалом сподіваємося, що кожен із майстрів слова відкрив для себе Надвірнянщину як туристичний куточок Прикарпаття, і головне – край, де пам’ятають і шанують Героїв України минулого і сьогодення.

 

Анонси

Оголошується перший конкурс з визначення проектів (програм), розроблен

Конкурсні пропозиції приймаються за адресою:м.Івано-Франківськ, вул. Грушевського 21, каб. ...

Детальніше

Конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2017 році від Мінр

Мінрегіон оголошує проведення конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у ...

Детальніше

Оголошено 8 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядува

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 23.03.2017 № ...

Детальніше

Опитування

Чи користуєтесь Ви інформацією з нашого веб-сайту?

(Всього проголосувало 1172)

24.6%   (288)
75.4%   (884)
Loading...

Голосувати


Напишіть нам

Адреса
майдан Т.Шевченка 33
місто Надвірна,
Надвірнянський район
Івано-Франківська обл.
Телефон
(03475) 2-24-52
Факс
(03475) 2-24-29
E-mail
rada.nadvirna@ukr.net rada.nadvirna@ukrpost.ua