Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
«Сміттєва диверсія» на Надвірнянщині

3 липня 2017 року в Надвірнянському районі, а саме в селищі Ланчин стався неабиякий інцидент: з першими променями сонця до селища на несанкціонованому полігоні твердих побутових відходів вантажівки вивантажили 100 т сміття невідомого походження. При попередньому огляді виявлено, що відходи мають «львівське» походження.

Ланчинський селищний голова Михайло Іванюк звернувся до голови Надвірнянської районної ради Івана Гурмака з проханням прийняти міри щодо незаконного засмічення Львівськими ТПВ району.

Варто зазначити, що жодна з сільських, селищних, міських рад Львівської області, жодне Львівське комунальне чи приватне підприємство офіційно не зверталися до Надвірнянської районної та міської рад з проханням прийняти львівське сміття на місцеві полігони.

Не гаючи часу, на звернення керівників політичних фракцій ВО «Свобода» та ВО «Батьківщина» в Надвірнянській районній раді, Іван Гурмак скликає позачергову 14 сесію районної ради сьомого скликання, що відбудеться 6 липня о 12 год., на якій розглянуть єдине питання: «Про звернення районної ради».

Коментуючи «Сміттєву диверсію», Іван Гурмак відзначив, що Надвірнянщина не є полігоном для будь-яких твердих побутових відходів.

«Вимагаю від керівництва Львівської області і зокрема міста Львів негайно вивезти сміття з території району, вибачитися перед мешканцями селища Ланчин за завдану шкоду та сплатити відповідну компенсацію.» - наголосив очільник Надвірнянського району.

Нагадаємо, що Львівський міський голова Андрій Садовий своєю бездіяльністю перетворив мальовничий Львів в зону екологічного лиха, котра розповзається по всій Україні і вже дісталася Надвірнянщини. Протягом року, керівництво Львівщини яскраво продемонстрували своє небажання цивілізовано, по-європейськи вирішувати проблему поводження з ТПВ шляхом його переробки й утилізації, а просто намагаються створити ще одне величезне сміттєзвалище уже за межами міста, щоб звозити та складувати на ньому побутові відходи до настання чергової екологічної трагедії на зразок Грибовицької.

Також, сьогодні депутат обласної ради Михайло Іваночко звернувся до Івано-Франківської обласної ради та обласної державної адміністрації, Івано-Франківської прокуратури та в ГУ поліції Івано-Франківської області з приводу незаконного вивантаження «Львівського сміття» на території Надвірнянщини. Адже, для Івано-Франківщини цей випадок не є поодиноким.

 

Анонси

Оголошується перший конкурс з визначення проектів (програм), розроблен

Конкурсні пропозиції приймаються за адресою:м.Івано-Франківськ, вул. Грушевського 21, каб. ...

Детальніше

Конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2017 році від Мінр

Мінрегіон оголошує проведення конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у ...

Детальніше

Оголошено 8 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядува

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 23.03.2017 № ...

Детальніше

Опитування

Чи користуєтесь Ви інформацією з нашого веб-сайту?

(Всього проголосувало 1172)

24.6%   (288)
75.4%   (884)
Loading...

Голосувати


Напишіть нам

Адреса
майдан Т.Шевченка 33
місто Надвірна,
Надвірнянський район
Івано-Франківська обл.
Телефон
(03475) 2-24-52
Факс
(03475) 2-24-29
E-mail
rada.nadvirna@ukr.net rada.nadvirna@ukrpost.ua