Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
У Делятині відзначили 110-ту річницю з дня народження Романа Шухевича

6 липня 2017 року в Народному Домі селища Делятин відбулись урочисті заходи приурочені 76-ій річниці проголошення Акту Відновлення Української Державності та 110-ії річниці з народження легендарного командира Української Повстанської Армії Романа Шухевича.

В урочистостях взяли участь голова Надвірнянської районної ради Іван Гурмак, депутат Івано-Франківської обласної ради Михайло Іваночко, депутати районної ради Сергій Штогрин та Володимир Черленюк, депутат міської ради Тарас Угринчук, селищний голова Петро Якимець, громадськість та представники засобів масової інформації.

Святковий концерт з нагоди знакових подій історії Української держави ініціював депутат районної ради Володимир Черленюк. Провідні танцювальні та вокальні колективи Делятина подарували глядачам неймовірну атмосферу патріотизму та українського мистецького колориту.

Вітаючи присутніх, голова районної ради Іван Гурмак наголосив, що не шануючи Героїв минулого ми не матимемо Героїв в майбутньому, бо саме знання власної історії робить націю єдиною та сильною. Очільник району відзначив героїчний чин славних синів та дочок України і подякував делятинцям за святкове дійство в честь героя України Романа шухевича.

З вітальним словом також виступив депутат Івано-Франківської обласної ради Михайло Іваночко, який зазначив, що історія України  зіткана з імен Героїв, що її творили, і одним з них є командир Роман Шухевич. Ми маємо брати приклад з борців за Українську державу, жити так, щоб щодня в будь-яких умовах, з вірою в перемогу бути готовим проголосити відновлення української держави і стати у бій за неї.

Нагадаємо, що 30 червня 1941 року у будинку Львівської «Просвіти» Ярослав Стецько зачитав Акт Відновлення Української Державності. Значимість цього Акту на тлі українських державницьких процесів у ХХ ст. є неоціненною подією в історії національної боротьби українців. Настрій, що панував серед українства після проголошення Акту, характеризувався словами із повстанського маршу:

«Слава, слава, слава,

Україні слава!

Хай живе Бандера

І його держава!»

Також, цього року 30 червня минула 110 річниця з дня народження легендарного командира УПА генерал-хорунжого Романа Шухевича. Все свідоме життя Провідника націоналістів  – це безперервна боротьба за незалежність України.

 

 

Анонси

Оголошується перший конкурс з визначення проектів (програм), розроблен

Конкурсні пропозиції приймаються за адресою:м.Івано-Франківськ, вул. Грушевського 21, каб. ...

Детальніше

Конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2017 році від Мінр

Мінрегіон оголошує проведення конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у ...

Детальніше

Оголошено 8 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядува

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 23.03.2017 № ...

Детальніше

Опитування

Чи користуєтесь Ви інформацією з нашого веб-сайту?

(Всього проголосувало 1172)

24.6%   (288)
75.4%   (884)
Loading...

Голосувати


Напишіть нам

Адреса
майдан Т.Шевченка 33
місто Надвірна,
Надвірнянський район
Івано-Франківська обл.
Телефон
(03475) 2-24-52
Факс
(03475) 2-24-29
E-mail
rada.nadvirna@ukr.net rada.nadvirna@ukrpost.ua