Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На Надвірнянщині запрацював дитячий християнський табір «Веселі канікули з Богом»

6 липня 2017 року у місті Надвірна відбулось освячення оновленого приміщення благодійного фонду «Карітас – Надвірна» Коломийсько-Чернівецької Єпархії УГКЦ та відкриття дитячого християнського табору «Веселі канікули з Богом».

На урочистості завітали правлячий Архієрей Коломийсько-Чернівецької єпархії Кир Василій Івасюк, священнослужителі Надвірнянського деканату, голова Надвірнянської районної ради Іван Гурмак, міський голова Зіновій Андрійович, заступник голови Надвірнянської РДА Богдан Зеленчук, начальник відділу архітектури, містобудуівання та ЖКГ Надвірнянської РДА, депутат міської ради Тарас Угринчук, начальник відділу молоді та спорту РДА Христина Богославець, учасники табору, представники громадськості та засобів масової інформації.

Правлячий Архієрей Коломийсько-Чернівецької єпархії Кир Василій, Декан Надвірнянський УГКЦ отець Андрій Бакота, директор БФ «Карітас-Надвірна» отець Андрій Будзак, отець-мітрат Богдан Михайлина, отець Михайло Мільчаковський та отець Андрій Василів провели спільну молитву і посвяту приміщення.

Архієрей Кир Василій поблагословив всіх присутніх та звернувся зі словами Ісуса Христа з Святого Письма: «Пустіть дітей! Не бороніть їм приходити до мене, бо таких Царство Небесне» (Мт. 19:13). Він подякував директору благодійного фонду, керівникам району та міста, волонтерам, меценатам та всім причетним до оновлення цього приміщення.

Щирі слова подяки за підтримку висловив також керівник БФ «Карітас-Надвірна» отець Андрій Будзак, який зазначив, що спільними зусиллями вдалось відремонтувати дане приміщення для зустрічей дітей та проведення їх дозвілля. Так само і в минулому році завдяки підтримці небайдужих людей було відкрито соціальну їдальню і за цей час вже роздано близько 4000 безкоштовних обідів.

Привітав присутніх голова Надвірнянської районної ради Іван Гурмак, який зазначив, що майбутнє у руках дітей і завдання дорослих - створити всі необхідні умови для гідного виховання молоді.

«Благодійний фонд «Карітас – Надвірна» активно працює на Надвірнянщині і продовжує робити великий християнський внесок в життя та дозвілля жителів і гостей міста. Діючи пліч-о-пліч, вірю, що разом керівництво району і благодійного фонду зробить ще не одну добру справу. Дякую всім хто долучився до оновлення приміщення, яке отримало друге життя.» - відзначив Іван Гурмак.

Після урочистих заходів всі присутні прийняли таїнство Миропомазання з рук Архієрея Кир Василія. На завершення аніматори разом з дітьми подарували гостям низку танцювальних композицій, в яких взяли участь всі присутні.

На сьогодні християнський табір відвідує 40 дітей віком від 5 до 12 років. Дітлахів розділили на чотири групи, які мають надзвичайно цікаві назви: «Неандертальці», «Маленькі дикуни», «Пухнасті мамонти», «Печерні вогники». Табір діє з 3 липня, а вихователями працюють на волонтерських засадах місцеві школярі та студенти. Специфіка дитячого християнського табору «Веселі канікули з Богом» полягає у всебічному розвитку малечі, яка співає, танцює, займається спортом, вчиться відданій дружбі та повазі, а головне зростає в любові до Бога, любові один до одного та до себе.

 

 

 

 

Анонси

Оголошується перший конкурс з визначення проектів (програм), розроблен

Конкурсні пропозиції приймаються за адресою:м.Івано-Франківськ, вул. Грушевського 21, каб. ...

Детальніше

Конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2017 році від Мінр

Мінрегіон оголошує проведення конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у ...

Детальніше

Оголошено 8 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядува

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 23.03.2017 № ...

Детальніше

Опитування

Чи користуєтесь Ви інформацією з нашого веб-сайту?

(Всього проголосувало 1172)

24.6%   (288)
75.4%   (884)
Loading...

Голосувати


Напишіть нам

Адреса
майдан Т.Шевченка 33
місто Надвірна,
Надвірнянський район
Івано-Франківська обл.
Телефон
(03475) 2-24-52
Факс
(03475) 2-24-29
E-mail
rada.nadvirna@ukr.net rada.nadvirna@ukrpost.ua