Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На позачерговій чотирнадцятій сесії районної ради

6 липня 2017 року під головуванням голови районної ради Івана Гурмака відбулась позачергова чотирнадцята сесія районної ради. У роботі сесії взяли участь 29 районних обранців, депутати обласної ради Василь Сенатович та Михайло Іваночко, перший заступник і заступник голови райдержадміністрації Іван Тодорук і Богдан Зеленчук, міський голова Зіновій Андрійович, сільські та селищні голови, представники громадських організацій, ЗМІ району, начальники районних відділів поліції і СБУ, а також прокурор району.

Іван Гурмак поінформував присутніх, що сесійне засідання ініціювали депутатські фракції у районній раді ВО «Свобода» та ВО «Батьківщина» після звернення до районної ради Ланчинського селищного голови Михайла Іванюка щодо незаконного вивантаження на місцевому полігоні 100 тонн сміття, як опісля з`ясувалося, зі Львова.

У зв’язку з ситуацією, що склалася в районі в порядку денному сесії було єдине питання «Про звернення районної ради». По даному питанні доповідав голова районної ради Іван Гурмак, який зачитав проект рішення, напрацьований виконавчим апаратом районної ради, та схвалений президією районної ради 6 липня ц. р. Проголосувавши його за основу, депутати приступили до обговорення.

Голова районної ради Іван Гурмак відзначив необхідність протокольно доручити керівникам представницької і виконавчої гілок влади району звернутися до керівництва області з метою виробити комплекс дієвих заходів стосовно розв`язання проблеми поводження з ТПВ у нашому краї. Цю позицію підтримав Андрій Крицький. Заступник голови районної ради Ігор Писклинець зауважив про доцільність розділити питання із львівським сміттям на політичну та господарську складові, акцентуючи на політичному характері пропонованого депутатам звернення. Депутат районної ради Андрій Карманський вбачає у теперішніх умовах, коли триває війна на сході країни, взагалі диверсію  проти краян стосовно несанкціонованого нахабного висипання сміття у населених пунктах, зокрема, у Ланчині. Депутат звернувся до присутніх у залі керівників правоохоронних органів району з вимогою знайти винних і з приводу цього проінформувати депутатський корпус на черговій сесії районної ради.

Своє бачення з приводу «Львівських гостинців» на Надвірнянщині висловив депутат обласної ради Михайло Іваночко, який, порушивши у своєму виступі низку проблем, закликав бути пильними, щоб не допустити подібної ситуації. Прозвучало звернення-вимога до структур народної самооборони та органів місцевого самоврядування, котрі повинні у ці дні тримати на контролі загрозливу ситуацію, пов`язану з можливістю несподіваного несанкціонованого завезення сміття у населені пункти Надвірнянщини.

Ланчинський селищний голова Михайло Іванюк, передусім, подякував депутатському корпусу за скликану позачергову сесію. Також він повідомив, що полігон ТПВ знаходиться за 2 км від селища. Сміття на ньому сортують, а те, що залишається опісля, загортають глиною. За його припущенням, чужих вантажівок не помітили, бо думали, що то від фірми «Оскар» везуть міндобрива, а також висловив припущення, що про місцезнаходження полігону водіям заздалегідь могли вказати місцеві жителі.

Депутат від Ланчинського округу Марія Яворська зауважила, що жителі селища вимагають прийняти міри, щодо подальшої долі «мандрівного сміття»  і можуть перекрити дорогу на знак протесту.

Іван Гурмак наголосив, що сміття з нашого району треба вивозити на полігон ТПВ у с. Рибне Тисменицького району згідно з укладеними договорами, бо існуючі сміттєзвалища у нашій місцевості загрожують антисанітарією і виникненням інфекційних захворювань.

Перед депутатами виступив начальник райвідділу поліції  Іван Кавінський, який повідомив про відкрите кримінальне провадження; про те, що слідчі звернуться за екологічною експертизою (принагідно зауважимо, що на сесію не прибули керівники чи представники Державної екологічної інспекції, хоча їх запрошували); про те, що встановлені відеокамери, зокрема, у Ланчині через недостатню технічну потужність не зафіксували номерних знаків автотранспортних засобів, якими завезли ТПВ зі Львова.

28 районних обранців ухвалили звернення, запропоноване виконавчим апаратом районної ради.

Голова районної ради Іван Гурмак повідомив, що орієнтовно наприкінці серпня – на початку вересня заплановано обговорити на черговій сесії районної ради серед інших і питання про роботу районної державної адміністрації про виконання Програми поводження з твердими побутовими відходами у Надвірнянському районі до 2020 року.

 

 

Анонси

Оголошується перший конкурс з визначення проектів (програм), розроблен

Конкурсні пропозиції приймаються за адресою:м.Івано-Франківськ, вул. Грушевського 21, каб. ...

Детальніше

Конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2017 році від Мінр

Мінрегіон оголошує проведення конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у ...

Детальніше

Оголошено 8 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядува

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 23.03.2017 № ...

Детальніше

Опитування

Чи користуєтесь Ви інформацією з нашого веб-сайту?

(Всього проголосувало 1172)

24.6%   (288)
75.4%   (884)
Loading...

Голосувати


Напишіть нам

Адреса
майдан Т.Шевченка 33
місто Надвірна,
Надвірнянський район
Івано-Франківська обл.
Телефон
(03475) 2-24-52
Факс
(03475) 2-24-29
E-mail
rada.nadvirna@ukr.net rada.nadvirna@ukrpost.ua