Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На Надвірнянщині урочисто запустили підвідний газопровід Надвірна-Ланчин

10 липня 2017 року на Надвірнянщині урочисто запустили підвідний газопровід Надвірна-Ланчин, будівництво якого тривало в два етапи протягом 10-ти років. Загальна вартість становить більше 7 млн. гривень.

У заході взяли участь керівники області та району, зокрема голова обласної ради Олександр Сич, голова районної ради Іван Гурмак, голова обласної державної адміністрації Олег Гончарук, голова районної державної адміністрації Олександр Кеніз, голова правління ПАТ «Івано-Франківськгаз» Віталій Шульга, депутати обласної ради Михайло Іваночко та Юрій Голіней, депутат районної ради Андрій Карманський, представники місцевої громади та засобів масової інформації.

Поблагословили та освятили газопровід декан Надвірнянський УПЦ КП Митрофорний Протоієрей о.Олег Траско та декан Надвірнянський УГКЦ о. Андрій Бакота.

Варто зазначити, що першу чергу підвідного газопроводу, довжина якого складала 7,305 кілометрів, спорудили ще в 2006-2007 роках. Тоді частково газифікували село Саджавка та селище Ланчин. Вартість такого газопроводу склала 5,620 млн. гривень.

Ще 1,5 млн грн. виділив Державний фонд регіонального розвитку у 2016 році на будівництво ІІ черги підвідного газопроводу.

"В області є чимало незавершених об’єктів, проблем, які потребують вирішення. Однак, зробити це одночасно силами районного, обласного та державного бюджетів, неможливо. Тому, ми обираємо пріоритети і, консолідуючи зусилля, рік за роком вкладаємо кошти, щоб завершувати важливі для мешканців області об’єкти. Так, крок за кроком, об’єкт за об’єктом, ми будуємо Україну", - відзначив на відкритті Олександр Сич.

Голова Надвірнянської районної ради Іван Гурмак подякував керівникам області за співпрацю і зазначив, що на сьогодні для жителів окремих населених пунктів району проблема газопостачання була однією з найактуальніших, адже блакитне паливо в оселях – це перш за все підвищення комфортності життя людей, тому відкриття даного газопроводу є важливою і довгоочікуваною подією для Надвірнянщини.

Депутат районної ради Андрій Карманський відзначив, що сьогодні ми здійснили мрію тисяч жителів Надвірнянщини. Підвідний газопровід Надвірна– Ланчин введено в експлуатацію і 25 тисяч мешканців Надвірнянщини отримають можливість користуватися газовими мережами.

Блакитний вогник у Герці урочисто запалили Олександр Сич, Іван Гурмак, Олег Гончарук та Олександр кеніз.

Довідка:

У 2007 року в області розпочалось будівництво газопроводу високого тиску Надвірна - Ланчин , яким було передбачено дві черги будівництва: 7300 м. - перша черга та 5800м. - друга черга.

Загальна вартість будівництва становить 6735, 9 тис. гривень, зокрема:

кошти місцевого бюджету складають 2735,9 тие.грн.,

кошти НАК „Нафтогаз України" - 2500,0тис.грн

кошти державного фонду регіонального розвитку 1500,0 тис.грн.

Введення в експлуатацію даного газопроводу дасть змогу продовжити газифікацію:

смт. Ланчин (700 житлових будинків );

с. Саджавка (300 житлових будинків);

с.Красна - 1000 житлових будинків;

с.Верхній Майдан - 460 житлових будинків, де у 2008р. Проведено будівництво всіх запроектованих розподільчих газопроводів та в даний час проводиться будівництво підвідного газопроводу, на яке виділено кошти з обласного бюджету в сумі 653,0 тие.грн.

Крім того, слід зазначити, що газопровід «Надвірна-Ланчин» є проектним джерелом газопостачання сіл Білі Ослави, Чорні Ослави, Чорний потік з загальною перспективою газифікації понад 3300 житлових будинків.

 

 

 

 

Анонси

Оголошується перший конкурс з визначення проектів (програм), розроблен

Конкурсні пропозиції приймаються за адресою:м.Івано-Франківськ, вул. Грушевського 21, каб. ...

Детальніше

Конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2017 році від Мінр

Мінрегіон оголошує проведення конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у ...

Детальніше

Оголошено 8 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядува

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 23.03.2017 № ...

Детальніше

Опитування

Чи користуєтесь Ви інформацією з нашого веб-сайту?

(Всього проголосувало 1172)

24.6%   (288)
75.4%   (884)
Loading...

Голосувати


Напишіть нам

Адреса
майдан Т.Шевченка 33
місто Надвірна,
Надвірнянський район
Івано-Франківська обл.
Телефон
(03475) 2-24-52
Факс
(03475) 2-24-29
E-mail
rada.nadvirna@ukr.net rada.nadvirna@ukrpost.ua