Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Іван Гурмак взяв участь у виїзній колегії Надвірнянської районної державної адміністрації

27 липня 2017 року голова Надвірнянської районної ради Іван Гурмак взяв участь у виїзній колегії Надвірнянської районної державної адміністрації, яка відбулася на базі Зарічанської сільської ради під керівництвом голови райдержадміністрації Олександра Кеніза.


У роботі колегії районної державної адміністрації взяли участь заступник голови районної ради Ігор Писклинець, міський голова Зіновій Андрійович, заступник голови районної державної адміністрації Богдан Зеленчук, депутати Надвірнянської районної ради Іван Гнатишин та Сергій Волошин, якого розпорядженням голови райдержадміністрації включено до складу колегії, начальники управлінь і відділів районної державної адміністрації, працівники апарату районної державної адміністрації, керівники підприємств, установ, організацій району та  сільські, селищні голови.

На початку засідання сільський голова села Заріччя Богдан Клим’юк провів для учасників колегії ознайомчі екскурсії. Присутні мали можливість оглянути місцеву лікарську амбулаторію загальної практики сімейної медицини та ДНЗ «Золотий колосок».

Про роботу медичного закладу розповів головний лікар Зарічанської лікарської амбулаторії Ярослав Данилюк. Він проінформував присутніх, що функціонує денний стаціонар на 5 ліжок. Варто зазначити, що з січня 2017 року проведено реконструкцію приміщення на суму 381,1 тис.гривень, в тому числі кошти районного бюджету.

Завідуюча ДНЗ «Золотий колосок» Уляна Клим’юк ознайомила учасників колегії з діяльністю  дошкільного закладу, який відвідує 83 дітей дошкільного віку. У 2017 році проведений капітальний ремонт приміщень садочка та здійснено перекриття даху за кошти районного і сільського бюджетів на суму  270,0 тис. грн.

В підсумку голова Надвірнянської районної ради Іван Гурмак відзначив, що освоєння коштів з районного бюджету здійснено відповідно, що дало можливість покращити соціальну інфраструктуру села Заріччя на благо його мешканців. Очільник району наголосив, що незважаючи на те, що деякі населені пункти не мають представників в депутатському корпусі районної ради, депутати завжди лояльно ставляться до вирішення різного роду питань в закріплених за ними населених пунктах і спільно з сільськими головами докладають зусиль для їх вирішення.

Після ознайомлення із соціальною сферою учасники колегії приступили до  пленарної  частини засідання, на якому розглянули наступні питання:

Про роботу виконавчого комітету Зарічанської сільської ради з питань соціально-економічного та культурного розвитку населеного пункту за І півріччя 2017 року проінформував сільський голова Богдан Клим’юк.

Про хід виконання розпорядження облдержадміністрації від 03.09.2015 № 575 «Про заходи щодо сприяння проведенню децентралізації влади» в районі доповів радник голови РДА Тарас Олендій. За його словами восени цього року можливі вибори до Делятинської, Ланчинської селищної ОТГ та Переріслянської сільської ОТГ.

Про хід виконання Програми модернізації освітлення населених пунктів Надвірнняського району на 2016-2018 роки інформував начальник відділу будівництва Богдан Чіх. Відділом будівництва Надвірнянської районної державної адміністрації розроблена програма «Модернізація вуличного освітлення населених пунктів Надвірнянського району на 2016-2018 роки», яка затверджена рішенням сесії районної ради від 18.02.2016 № 128-4/2016.

В 2016 році на дану програму було передбачено та освоєно - 220, 0 тис. грн.

В 2017 році зроблено та профінансовано  роботи в сумі - 5999, 65 по таких  населених пунктах району: смт. Битків, с. Чорні Ослави, Парище, Заріччя, Лоєва та Пасічна.

Іван Гурмак відзначив, що при встановленні вуличного освітлення в населених пунктах району, селищні та сільські голови повинні відзначити пріоритетними вулиці, де проживають бійці московсько-української війни.

Про роботу служби у справах дітей райдержадміністрації доповідала начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Марія Сметанюк.

Про підготовку підприємств паливно-енергетичного комплексу, житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери району до опалювального сезону 2017/18 року доповів заступник голови райдержадміністрації Богдан Зеленчук.

На завершення виїзної колегії голова районної ради Іван Гурмак відзначив, що для конструктивного діалогу та подальшої співпраці всіх гілок влади в районі такі виїзні колегії є результативними і їх необхідно практикувати, адже все пізнається в порівнянні і сільські та селищні голови мають наочно ознайомлюватися з соціальною інфраструктурою інших населених пунктів району, щоб спільно вирішувати різного роду питання.

 

Анонси

Скликається двадцять четверта сесія районної ради

Згідно розпорядження голови районної ради від 13.11.2018 № 77-р ...

Детальніше

Оголошується перший конкурс з визначення проектів (програм), розроблен

Конкурсні пропозиції приймаються за адресою:м.Івано-Франківськ, вул. Грушевського 21, каб. ...

Детальніше

Конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2017 році від Мінр

Мінрегіон оголошує проведення конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у ...

Детальніше

Оголошено 8 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядува

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 23.03.2017 № ...

Детальніше

Опитування

Чи користуєтесь Ви інформацією з нашого веб-сайту?

(Всього проголосувало 1202)

25.4%   (305)
74.6%   (897)
Loading...

Голосувати


Напишіть нам

Адреса
майдан Т.Шевченка 33
місто Надвірна,
Надвірнянський район
Івано-Франківська обл.
Телефон
(03475) 2-24-52
Факс
(03475) 2-24-29
E-mail
rada.nadvirna@ukr.net rada.nadvirna@ukrpost.ua