Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
З робочим візитом Іван Гурмак відвідав селище Битків

31 липня 2017 року голова районної ради Іван Гурмак спільно з депутатом Івано-Франківської обласної ради Василем Сенатовичем, депутатом районної ради Андрієм Крицьким та заступником голови райдержадміністрації Богданом Зеленчуком з робочою поїздкою відвідали селище Битків.


Посадовці оглянули окремі об’єкти соціальної інфраструктури населеного пункту, а саме Битківську ЗОШ І ст.., де ведуться ремонті роботи згідно обласного проекту «Створення якісних санітарно-гігієнічних умов в школі – запорука збереження здоров’я школярів» - реконструкція приміщень та облаштування внутрішніх санвузлів.

Також керівники району спільно з селищним головою Василем Вінтоняком та приватними підприємцями (виконавцями робіт) побували  у Битківській ЗОШ І-ІІІ ст.. На сьогодні однією з найважливіших проблем навчального закладу є встановлення системи водовідведення, адже при зливах територія школи та підвальні приміщення  вщент залиті водою. Попередньо було озвучено  обсяг робіт водовідведення, що згідно складеного проекту необхідно провести на подвір’ї школи, а саме встановити каналізаційні колодці, які вбиратимуть воду. Проект буде реалізовано за обласні екологічні кошти в сумі 350 тис. грн. Також в навчальному закладі замінять вікна за  кошти районного бюджету в сумі 146 тис. грн. та систему опалення на суму 120 тис. грн.

Голова районної ради Іван Гурмак наголосив, що необхідно розпочинати роботи по встановленню водовідвідної системи у Битківській ЗОШ І-ІІІ ст., щоб вже цього навчального року місцевим школярам було комфортно опановувати ази науки.

Крім того, оглянули земельну ділянку для облаштування футбольного поля та обговорили послідовність дій. Депутат обласної ради Василь Сенатович питання по облаштуванні футбольного поля для проведення матчів районного рівня тримає на особистому контролі. Вже невдовзі розпочнуться перші будівельні роботи.

 

 

Анонси

Скликається двадцять четверта сесія районної ради

Згідно розпорядження голови районної ради від 13.11.2018 № 77-р ...

Детальніше

Оголошується перший конкурс з визначення проектів (програм), розроблен

Конкурсні пропозиції приймаються за адресою:м.Івано-Франківськ, вул. Грушевського 21, каб. ...

Детальніше

Конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2017 році від Мінр

Мінрегіон оголошує проведення конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у ...

Детальніше

Оголошено 8 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядува

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 23.03.2017 № ...

Детальніше

Опитування

Чи користуєтесь Ви інформацією з нашого веб-сайту?

(Всього проголосувало 1202)

25.4%   (305)
74.6%   (897)
Loading...

Голосувати


Напишіть нам

Адреса
майдан Т.Шевченка 33
місто Надвірна,
Надвірнянський район
Івано-Франківська обл.
Телефон
(03475) 2-24-52
Факс
(03475) 2-24-29
E-mail
rada.nadvirna@ukr.net rada.nadvirna@ukrpost.ua