Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
У селі Перерісіль відкрили футбольний майданчик

2 серпня 2017 року у селі Перерісіль відбулось спортивне свято - офіційне відкриття нового футбольного поля зі штучним покриттям.

В церемонії відкриття футбольного майданчика взяли участь голова Надвірнянської районної ради Іван Гурмак, голова районної державної адміністрації Олександр Кеніз, заступник голови районної ради Ігор Писклинець, заступник голови райдержадміністрації Богдан Зеленчук, депутат районної ради Андрій Карманський, начальник відділу освіти РДА Степан Северилов, начальник відділу молоді та спорту РДА Христина Богославець, представники духовенства, сільський голова Василь Непеляк, директор Переріслянської ЗОШ І-ІІІ ст.. Богдан Сорочинський, педагогічні працівники та учні школи, громада села та засоби масової інформації.

Урочистості розпочалися із підняття Державного Прапора України та спільного виконання Державного Гімну. 

Традиційно керівники району перерізали урочисту стрічку, а священнослужителі місцевих конфесій освятили футбольне поле та благословили юних футболістів на великі звершення та досягнення в спорті.

Вітаючи присутніх, голова районної ради Іван Гурмак відзначив, що відкриття цього майданчику стало можливим завдяки консолідації зусиль всіх гілок влади в районі і сприятиме популяризації спорту серед молоді.

«Спортивна інфраструктура Надвірнянщини покращуватиметься і надалі. Адже, здорова спортивна молодь – здорова нація. Саме в таких населених пунктах, як Перерісіль, починається футбол, тут роблять перші футбольні кроки гравці, які потім поповнюють відомі клуби та збірні. Я вірю, що на цьому полі гратимуть майбутні зірки українського футболу. Слава Україні! Героям Слава!»

Слова подяки керівникам району за співпрацю висловив сільський голова Василь Непеляк та директор Переріслянської ЗОШ І-ІІІ ст.. Богдан Сорочинський, який зазначив, що після завершення робіт по облаштуванні майданчик, радості дітей не було меж. З нагоди урочистого відкриття футбольного майданчика лунали музичні композиції присвячені спорту. У свою чергу, посадовці подарували малечі нові м’ячі.

Відкриття футбольного поля зі штучним покриттям у селі Перерісіль стало можливим завдяки співфінансуванню з бюджету Переріслянської сільської ради в сумі 75 тис. гривень та за рахунок коштів з районного бюджету в сумі 592 тис. гривень. Облаштування футбольного поля тривало близько року. Чималих зусиль доклала дирекція Переріслянської ЗОШ І-ІІІ ст.. адже, майданчик знаходиться на території навчального закладу і його відкриття було довгоочікуваним для учнів.

 

 

 

Анонси

Скликається двадцять четверта сесія районної ради

Згідно розпорядження голови районної ради від 13.11.2018 № 77-р ...

Детальніше

Оголошується перший конкурс з визначення проектів (програм), розроблен

Конкурсні пропозиції приймаються за адресою:м.Івано-Франківськ, вул. Грушевського 21, каб. ...

Детальніше

Конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2017 році від Мінр

Мінрегіон оголошує проведення конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у ...

Детальніше

Оголошено 8 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядува

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 23.03.2017 № ...

Детальніше

Опитування

Чи користуєтесь Ви інформацією з нашого веб-сайту?

(Всього проголосувало 1202)

25.4%   (305)
74.6%   (897)
Loading...

Голосувати


Напишіть нам

Адреса
майдан Т.Шевченка 33
місто Надвірна,
Надвірнянський район
Івано-Франківська обл.
Телефон
(03475) 2-24-52
Факс
(03475) 2-24-29
E-mail
rada.nadvirna@ukr.net rada.nadvirna@ukrpost.ua