Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

4 серпня 2017 року голова районної ради Іван Гурмак взяв участь в черговому засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, що відбулася під керівництвом голови райдержадміністрації Олександра Кеніза, за участі заступника голови райдержадміністрації Богдана Зеленчука, першого заступника міського голови Олега Йосипенка, членів комісії та запрошених.


На засіданні комісії слухали питання про недопущення надзвичайних ситуацій у зв’язку з аномальним підвищенням температури повітря на території району. За результатами доповідей та з урахуванням обговорення дано доручення головам міської, селищних та сільських рад, керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації, постійним лісокористувачам району: організувати моніторинг за станом пожежної безпеки в природних екосистемах та патрулювання найбільш небезпечних у пожежному відношенні лісових масивів, торфовищ, лісопаркових зон та сільськогосподарських угідь; прийняти рішення щодо заборони відвідування лісів населенням і в’їзду до них транспортних засобів; відпрацювати алгоритм дій у зв’язку з аномальним підвищенням температури повітря на території області та організувати цілодобове чергування працівників у райдержадміністрації і виконкомах; посилити контроль за місцями масового відпочинку на водних об’єктах району та забезпечити дотримання на них громадського порядку.  Також, обмежити час перебування на сонці дітей, які проводять відпочинок в таборах району, утримуватись від екскурсій та походів; провести позачергові інструктажі з питань охорони праці та пожежної безпеки з керівниками та працівниками сільськогосподарських підприємств, які працюють на полях, попередити їх під розписку про заборону спалювання соломи та інших сухих рослинних залишків; попередити про персональну відповідальність за виконання заходів пов’язаних з аномальним підвищенням температури повітря на території області.

За результатами комісії прийнято рішення про посилення контролю за виконанням вимог розпорядження облдержадміністрації від 31.05.2016 року № 354 «Про обмеження руху великогабаритного автотранспорту на автомобільних дорогах загального користування області у період підвищеної температури повітря».

На нараді обговорили також питання про здійснення контролю за роботою продовольчих ринків щодо дотримання температурних режимів при реалізації сировини і харчових продуктів тваринного походження, дотримання гігієнічних вимог при зберіганні та реалізації харчових продуктів; зобов’язати керівників та власників закладів харчування, де проводяться масові заходи, таборів оздоровлення та відпочинку дітей про необхідність дотримання санітарних норм та правил, технології приготування страв, гігієни обслуговування персоналу; забезпечити санітарний контроль джерел водопостачання і продуктів харчування підприємств виїзної та місцевої торгівлі.

На засіданні комісії також слухали питання про припинення діяльності ТзОВ "ІФКОМСЕРВІС- НАДВІРНА" на території міста та про розірвання договору оренди котелень з 1 вересня 2017 року. За результатами доповідей та з урахуванням обговорення дано доручення відділу освіти райдержадміністрації вивчити питання щодо розірвання договору оренди котелень з 1 вересня 2017 року з ТзОВ "ІФКОМСЕРВІС- НАДВІРНА". Рекомендувати міжрайонному відділу СБУ в Івано-Франківській області та районній прокуратурі дати оцінку щодо законності дій ТзОВ "ІФКОМСЕРВІС- НАДВІРНА". Заступнику голови райдержадміністрації Богдану Зеленчуку та першому заступнику голови міської ради Олегу Йосипенку дати пропозиції щодо вирішення ситуації, що склалася.

 

 

Анонси

Скликається двадцять четверта сесія районної ради

Згідно розпорядження голови районної ради від 13.11.2018 № 77-р ...

Детальніше

Оголошується перший конкурс з визначення проектів (програм), розроблен

Конкурсні пропозиції приймаються за адресою:м.Івано-Франківськ, вул. Грушевського 21, каб. ...

Детальніше

Конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2017 році від Мінр

Мінрегіон оголошує проведення конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у ...

Детальніше

Оголошено 8 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядува

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 23.03.2017 № ...

Детальніше

Опитування

Чи користуєтесь Ви інформацією з нашого веб-сайту?

(Всього проголосувало 1202)

25.4%   (305)
74.6%   (897)
Loading...

Голосувати


Напишіть нам

Адреса
майдан Т.Шевченка 33
місто Надвірна,
Надвірнянський район
Івано-Франківська обл.
Телефон
(03475) 2-24-52
Факс
(03475) 2-24-29
E-mail
rada.nadvirna@ukr.net rada.nadvirna@ukrpost.ua