Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
У селі Черник відкрили спортивний майданчик зі штучним покриттям

10 серпня 2017 року у селі Черник Зеленської сільської ради відбулось урочисте відкриття спортивного майданчика зі штучним покриттям.

Участь у заході взяли голова обласної ради Олександр Сич, заступник голови ОДА Ярослав Паранюк, депутати обласної ради Руслан Осташук та Юрій Голіней, керівництво району, зокрема голова Надвірнянської районної ради Іван Гурмак, голова райдержадміністрації Олександр Кеніз, заступник голови районної ради Ігор Писклинець, заступник голови РДА Богдан Зелегчук, депутати районної ради Андрій Карманський, Сергій Волошин та Степан Северилов, сільський голова с. Зелена Віталій Хопта, директор та працівники Черниківської ЗОШ І-ІІ ст., громадськість та представники засобів масової інформації.

Освятив майданчик та благословив присутніх парох церкви Пресвятої Богородиці о. Мирон Тимів. Урочисті заходи традиційно розпочали із спільного виконання Державного Гімну України.

"Під час робочих поїздок керівництва обласної ради районами області, ми скрізь бачили, що такі майданчики потрібні. Бо незалежно від кількості мешканців того чи іншого села, на них постійно займаються діти і молодь, - відзначив на відкритті Олександр Сич, - маючи перевиконання обласного бюджету, депутатський корпус вирішив додатково виділити фінансовий ресурс на одинадцять таких майданчиків для тих населених пунктів, де є основа під штучне покриття".

За словами керівника обласної ради, майданчик в селі Черник відкрили першим з 11 запланованих на 2017 рік. Олександр Сич запевнив, що таку практику планують продовжувати і надалі.

Зі спортивною подією, місцевих мешканців привітав голова районної ради Іван Гурмак, який наголосив, що даний футбольний майданчик зі штучним покриттям вдалося побудувати завдяки консолідації дій всіх гілок влади району та області. Адже, молодь повинна мати всі необхідні умови для здорового та спортивного життя, незважаючи на те, де проживає: у міській чи сільській місцевості.

«Перебуваючи в умовах неоголошеної війни, бачимо, що українцям необхідно завжди бути готовим стати на захист рідної домівки і рідної держави, тому  впевнений у юних українцях, які проводитимуть своє дозвілля на цьому майданчику, займаючись спортом і гартуючи тіло та дух.» - відзначив очільник Надвірнянщини.

Спортивний майданчик поблизу тамтешньої школи почали будувати більше п’яти років тому. Завершити його вдалося за кошти обласного бюджету, які були виділені в рамках програми будівництва спортивних майданчиків. Варто зазначити, що у районному чемпіонаті з футболу серед юніорів, саме збірна села Зелена, в якій гравці Черниківської школи, виграли першість і в рамках відкриття майданчика керівники області та району відзначили місцеву футбольну команду ФК «Зелена» та його тренера Василя Завадського грамотами і медалями, а також подарунками у вигляді футбольних м’ячів.

"Майданчик для нас дуже важливий. Ним будуть користуватися і проводити своє дозвілля і школярі, і молодь не лише Черника, а й сусідніх шкіл", - розповів директор Черниківської загальноосвітньої школи Іван Годзюр та подякував всім причетним до реалізації даної справи. Також цього року здійснено перекриття даху Черниківської ЗОШ І-ІІ ст.

 

 

 

Анонси

Скликається двадцять четверта сесія районної ради

Згідно розпорядження голови районної ради від 13.11.2018 № 77-р ...

Детальніше

Оголошується перший конкурс з визначення проектів (програм), розроблен

Конкурсні пропозиції приймаються за адресою:м.Івано-Франківськ, вул. Грушевського 21, каб. ...

Детальніше

Конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2017 році від Мінр

Мінрегіон оголошує проведення конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у ...

Детальніше

Оголошено 8 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядува

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 23.03.2017 № ...

Детальніше

Опитування

Чи користуєтесь Ви інформацією з нашого веб-сайту?

(Всього проголосувало 1202)

25.4%   (305)
74.6%   (897)
Loading...

Голосувати


Напишіть нам

Адреса
майдан Т.Шевченка 33
місто Надвірна,
Надвірнянський район
Івано-Франківська обл.
Телефон
(03475) 2-24-52
Факс
(03475) 2-24-29
E-mail
rada.nadvirna@ukr.net rada.nadvirna@ukrpost.ua