Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Надвірнянщина відзначила День Державного Прапора України

Державний прапор – це уособлення нашої незалежності, це наш дух, наша честь і наша слава. Це символ всіх головних етапів і звершень, які сталися протягом багатовікової історії становлення незалежної України.

23 серпня 2017 року Надвірнянщина в черговий раз утвердила єдність української нації на теренах рідної землі під синьо-жовтим знаменом. Урочисті заходи з нагоди Дня Державного Прапора України відбулись за участю представників районної та місцевої влад, делегації з наших міст-побратимів Республіки Польща, Республіки Чехія та Румунії, учасників АТО, учасників національно-визвольних змагань ОУН-УПА, вихованців НСОУ Пласт станиця Надвірна та Прикарпатського військово-спортивного ліцею, Надвірнянського районного центру творчості та національно-патріотичного виховання молоді, керівників та колективів підприємств, установ та організацій, представників політичних партій, громадських організації та мешканців міста.

Заходи розпочались традиційною урочистою ходою від будинку «Просвіти» до пам’ятника Великому Кобзареві. Святкова хода відбувалася під скандування національно-патріотичних гасел і спільне виконання гімну ОУН-УПА «Ой, у лузі червона калина».

Почесну місію підняття Державного Прапора України на майдані Шевченка виконали голова Надвірнянської районної ради Іван Гурмак, заступник голови Надвірнянської РДА Богдан Зеленчук, міський голова Зіновій Андрійович, учасники АТО Юрій Остапчук і його внук Андрій та Андрій Левицький і його донька Анна.

Звертаючись до жителів та гостей Надвірнянщини, голова районної ради Іван Гурмак наголосив:

«Державний Прапор України є надбанням всієї нації, який омитий кров’ю українців на їх шляху до незалежності. Синьо-жовтий стяг – це символ нашої національної свідомості і високого українського духу, символ національної свободи, символ спільної боротьби і символ перемоги у московсько-українській війні. Закликаю всіх до єднання під синьо-жовтим знаменом. Слава Україні! Героям Слава!»

Під час урочистих заходів з нагоди відзначення Дня Державного Прапора представники районної та міської влад нагородили почесними грамотами  Надвірнянської районної ради, районної державної адміністрації та міської рад громадських діячів та представників трудових колективів Надвірнянщини за вагомий особистий внесок у становлення української державності, соціально-економічний розвиток, активну громадянську позицію  та сумлінну працю на благо громади та всієї держави.

Завершив урочистості святковий концерт за участі лауреата районного та обласного конкурсів читців Назара Олексина та фольклорно-етнографічного колективу РБК «Шовкова косиця».

 

Анонси

Скликається двадцять п'ята сесія районної ради

Згідно розпорядження голови районної ради від 10.01.2019 № 3-р ...

Детальніше

Оголошується перший конкурс з визначення проектів (програм), розроблен

Конкурсні пропозиції приймаються за адресою:м.Івано-Франківськ, вул. Грушевського 21, каб. ...

Детальніше

Конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2017 році від Мінр

Мінрегіон оголошує проведення конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у ...

Детальніше

Оголошено 8 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядува

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 23.03.2017 № ...

Детальніше

Опитування

Чи користуєтесь Ви інформацією з нашого веб-сайту?

(Всього проголосувало 1208)

25.3%   (306)
74.7%   (902)
Loading...

Голосувати


Напишіть нам

Адреса
майдан Т.Шевченка 33
місто Надвірна,
Надвірнянський район
Івано-Франківська обл.
Телефон
(03475) 2-24-52
Факс
(03475) 2-24-29
E-mail
rada.nadvirna@ukr.net rada.nadvirna@ukrpost.ua