Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
В районній раді відбувся День депутата

31 серпня 2017 року під головуванням голови районної ради Івана Гурмака в Надвірнянській районній раді відбувся День депутата. Мета його – попередній розгляд матеріалів 15 сесії районної ради сьомого скликання, яка відбудеться 7 вересня.

Участь у засіданні також взяв голова районної державної адміністрації Олександр Кеніз. День депутата, як завжди, насичений, дискусійний і конструктивний. Районні обранці обговорили проекти рішень, які пропонуються на розгляд сесії та заслухали доповідачів по ключових питаннях. Всього було розглянуто 6 основних та 21 додаткових питань, які виносяться на чергову сесію.

Про стан поводження з твердими побутовими відходами в районі доповідав начальник відділу архітектури, містобудування, містобудівного кадастру та житлово-комунального господарства районної державної адміністрації Тарас Угринчук.

Про звіт районної державної адміністрації про виконання районного бюджету за перше півріччя 2017 року та про внесення змін до рішення районної ради від 05.01.2017 № 282-10/2017 "Про районний бюджет на 2017 рік" доповідав  начальник управління фінансів районної державної адміністрації Михайло Обідняк. За його словами незабезпеченість заробітною платою працівників бюджетних установ району до кінця року складає близько 16 млн. гривень.

Про інформацію районної державної адміністрації про хід виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку району за перше півріччя 2017 року, про хід виконання депутатських запитів та про інформацію районної державної адміністрації про хід виконання районних цільових програм, затверджених районною радою доповідав заступник голови районної державної адміністрації Богдан Зеленчук.

Також районні обранці обговорили ряд додаткових питань, з яких заслухали начальника відділу культури районної державної адміністрації Олександра Зварчука щодо присвоєння муніципальному оркестру народної музики "Аркан" районного будинку культури імені Сергія Орла.

Розгляд матеріалів сесії продовжили на засіданнях постійних депутатських комісій районної ради.

 

 

 

Анонси

Скликається двадцять п'ята сесія районної ради

Згідно розпорядження голови районної ради від 10.01.2019 № 3-р ...

Детальніше

Оголошується перший конкурс з визначення проектів (програм), розроблен

Конкурсні пропозиції приймаються за адресою:м.Івано-Франківськ, вул. Грушевського 21, каб. ...

Детальніше

Конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2017 році від Мінр

Мінрегіон оголошує проведення конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у ...

Детальніше

Оголошено 8 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядува

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 23.03.2017 № ...

Детальніше

Опитування

Чи користуєтесь Ви інформацією з нашого веб-сайту?

(Всього проголосувало 1208)

25.3%   (306)
74.7%   (902)
Loading...

Голосувати


Напишіть нам

Адреса
майдан Т.Шевченка 33
місто Надвірна,
Надвірнянський район
Івано-Франківська обл.
Телефон
(03475) 2-24-52
Факс
(03475) 2-24-29
E-mail
rada.nadvirna@ukr.net rada.nadvirna@ukrpost.ua