Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Відбулася чергова ХV сесія Надвірнянської районної ради

7 вересня 2017 року під головуванням голови районної ради Івана Гурмака відбулася чергова ХV сесія Надвірнянської районної ради. Порядок денний сесії був доволі насиченим – депутати розглянули 38 питань.

Традиційно на початку розгляду порядку денного районні обранці зачитали депутатські звернення та запити різного характеру. Із депутатськими заявами, запитами і зверненнями виступили Василь Білоус, Андрій Томин, Володимир Черленюк, Ігор Голіней, Микола Гусак, Микола Сенатович, Тетяна Пришляк, Володимир Мандзюк.

До депутатів і присутніх керівників органів місцевого самоврядування звернувся заступник голови ветеран московсько-української війни боєць батальйону «Крук» Юрій остапчук, з проханням допомогти із придбанням будівельних матеріалів та інструментів, а також інших необхідних речей для 128 ОГШ бригади, в якій проходять бойову службу військові з Надвірнянщини.

Про звіт районної державної адміністрації про виконання районного бюджету за перше півріччя 2017 року депутати заслухали начальника управління фінансів РДА Михайла Обідняка, який зазначив, що фінансування усіх розпорядників коштів районного бюджету здійснювалося  в умовах посилення фінансово-бюджетної дисципліни, виконання заходів економного, раціонального використання бюджетних коштів та першочергового фінансування видатків на оплату праці та інших захищених статей видатків. Депутати районної ради внесли зміни до рішення районної ради від 05.01.2017 № 282-10/2017 "Про районний бюджет на 2017 рік".

Про інформацію районної державної адміністрації про хід виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку району за перше півріччя 2017 року  та про хід виконання депутатських запитів доповідав заступник голови РДА Богдан Зеленчук. Згідно інформації районної державної адміністрації про хід виконання депутатських запитів, поданих депутатами районної ради сьомого скликання, з 88 депутатських запитів – 32 знято з контролю.

Про призначення керівника КП "Теплокомуненерго" доповідав заступник голови районної ради Ігор Писклинець.

Він зазначив, що заяву для участі в рейтинговому конкурсі на заміщення вакантної посади директора комунального підприємства «Теплокомуненерго» подав депутат міської ради Роман Мажак.

Шляхом відкритого голосування 22 районних обранці з 26 підтримали кандидатуру Романа Мажака і вирішили призначити його керівником комунального підприємства «Теплокомуненерго» Надвірнянської районної ради.

В черговий раз районні обранці схвалили звернення районної ради до Кабінету Міністрів України, народного депутата України Юрія Дерев’янка, Івано-Франківської обласної ради, Івано-Франківської обласної державної адміністрації щодо виділення коштів державного бюджету на оплату заробітної плати працівникам бюджетних установ району на 2017 рік. Оскільки, незабезпеченість асигнуваннями на оплату праці складає до кінця поточного року 21, 6 млн. гривень.

Також депутати підтримали звернення Верховинської районної ради Прем’єр-міністру України Гройсману В. Б., Голові національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг Вовку Д. В., щодо зниження тарифу на електроенергію, скасування плати за підключення до електромереж та збільшення ліміту  в опалювальний сезон для населення, що проживає в населених пунктах, на які поширюється дія Закону України «Про статус гірських населених пунктів в Україні».

Після жвавого обговорення районні обранці схвалили звернення районної ради до Кабінету Міністрів України, Центральної Виборчої Комісії, Івано-Франківської обласної ради та Івано-Франківської обласної державної адміністрації з проханням:

До Кабінету Міністрів України та Івано-Франківської обласної ради – призупинити прийняття будь-яких рішень щодо змін до перспективного плану формування територій Івано-Франківської області в частині Тисменичанської ОТГ до прийняття сільськими радами законних рішень про добровільне об’єднання.

До Центральної Виборчої Комісії - призупинити свою постанову№164 від 18.08.2017 року до прийняття законних рішень про визначення центру громади.

До Івано-Франківської обласної державної адміністрації - скасувати своє  розпорядження №419 від 25.07.2017 року «Про затвердження висновку щодо відповідності проектів рішень про добровільне об’єднання територіальних громад  Конституції та законам України» та звернутись до Центральної Виборчої Комісії про призупинення виборчого процесу до Переріслянської ОТГ.

Окремим рішенням депутати надали згоду на продовження термінів дії договорів оренди приміщень і договорів користування приміщеннями, про що доповідав голова Фонду комунального майна району Іван Коцько.

На завершення пленарного засідання депутати районної ради підтримали звернення районної ради до Президента України П. Порошенка щодо недопущення фактів переслідування за громадську і політичну діяльність, а також внесли зміни до рішення районної ради від 18.02.2016 № 118-4/2016 "Про програму розвитку місцевого самоврядування в Надвірнянському районі на 2016-2020 роки".

В результаті своєї роботи депутати районної ради ухвалили проекти рішень з усіх питань порядку денного з внесеними змінами та доповненнями.

Завершуючи пленарне засідання, голова районної ради Іван Гурмак подякував депутатам за конструктивну роботу та апарату районної ради за підготовку матеріалів.

 

Анонси

Скликається двадцять п'ята сесія районної ради

Згідно розпорядження голови районної ради від 10.01.2019 № 3-р ...

Детальніше

Оголошується перший конкурс з визначення проектів (програм), розроблен

Конкурсні пропозиції приймаються за адресою:м.Івано-Франківськ, вул. Грушевського 21, каб. ...

Детальніше

Конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2017 році від Мінр

Мінрегіон оголошує проведення конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у ...

Детальніше

Оголошено 8 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядува

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 23.03.2017 № ...

Детальніше

Опитування

Чи користуєтесь Ви інформацією з нашого веб-сайту?

(Всього проголосувало 1208)

25.3%   (306)
74.7%   (902)
Loading...

Голосувати


Напишіть нам

Адреса
майдан Т.Шевченка 33
місто Надвірна,
Надвірнянський район
Івано-Франківська обл.
Телефон
(03475) 2-24-52
Факс
(03475) 2-24-29
E-mail
rada.nadvirna@ukr.net rada.nadvirna@ukrpost.ua