Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
«Нафтогазовидобувне управління "Надвірнанафтогаз" – один з двигунів економіки Надвірнянського району…» - Іван Гурмак

Понад пів століття нафто- газовидобувне управління нашого краю демонструвало своє прагнення працювати на благо району та Української держави. Сьогодні в умовах неоголошеної війни надзвичайно важливо розвивати паливно-енергетичний комплекс, що дає змогу забезпечити енергетичну незалежність не тільки нашого краю а й всієї країни.


Тісна співпраця керівництва району та нафто-газовидобувного управління «Надвірнанафтогаз» завжди була конструктивно побудована. Взаєморозуміння та допомога у вирішенні господарських питань Надвірнянщини, а також волонтерська співпраця вкотре підтверджує патріотизм та вагомий внесок працівників підприємства у суспільне життя району і в спільну боротьбу за територіальну цілісність України. Левову частку надходжень до бюджету району, складали і надалі складають податки від підприємства НГВУ «Надвірнанафтогаз».

Надвірнянщина здавна набула слави промислового краю Прикарпаття і районна рада та депутатський корпус районної ради спільно з нафтовиками району готові завжди відстоювати цю закономірність на державному рівні. Про що свідчать ряд прийнятих районною радою звернень до вищого керівництва держави спрямованих на підтримку нафто- газовидобувної галузі в районі.

Хочу висловити щиру подяку нафтовикам нашого краю, які щоденно своєю працею забезпечують надійну базу для функціонування виробничої та соціальної сфери в районі.

Завдяки Вашим зусиллям розвиток нафтогазової галузі спрямований на піднесення національної економіки, зміцнення енергетичної незалежності Української держави і хочеться вірити, що так буде і надалі.

Напередодні Дня працівника нафтової, газової та нафтопереробної промисловості та з нагоди 60-ліття нафто- газовидобувного управління «Надвірнанафтогаз» прийміть щирі слова вітання.

Найперше хочеться побажати стабільної роботи на підприємстві адже, всі ми знаємо, що промисловий потенціал є і він закладений не тільки у наявності покладів паливних продуктів, а завдяки професійній і відданій праці багатьох колективів нафтогазовидобувних та переробних підприємств, бурових, нафто-, газотранспортних та сервісних організацій, професійній майстерності та творчому підходу до дорученої справи кожного робітника, спеціаліста, керівника.

Бажаю перемог, міцного здоров’я, оптимізму і невичерпної наснаги у вашій нелегкій праці. Хай мирне небо і родинний затишок оселяться у Ваших домівках. Хай зростають професійні досягнення, трудових звершень Вам на благо України!

З повагою,

Голова районної ради Іван Гурмак

 

Анонси

Програма заходів з нагоди Дня українського козацтва, Дня захисника Укр

News image

14 жовтня під Покровом Пресвятої Богородиці українці відзначають низку ...

Детальніше

Скликається шістнадцята сесія районної ради

Згідно розпорядження голови районної ради від 04.10.2017 №81-р скликається ...

Детальніше

Оголошується перший конкурс з визначення проектів (програм), розроблен

Конкурсні пропозиції приймаються за адресою:м.Івано-Франківськ, вул. Грушевського 21, каб. ...

Детальніше

Конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2017 році від Мінр

Мінрегіон оголошує проведення конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у ...

Детальніше

Оголошено 8 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядува

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 23.03.2017 № ...

Детальніше

Опитування

Чи користуєтесь Ви інформацією з нашого веб-сайту?

(Всього проголосувало 1140)

24.8%   (283)
75.2%   (857)
Loading...

Голосувати


Напишіть нам

Адреса
майдан Т.Шевченка 33
місто Надвірна,
Надвірнянський район
Івано-Франківська обл.
Телефон
(03475) 2-24-52
Факс
(03475) 2-24-29
E-mail
rada.nadvirna@ukr.net rada.nadvirna@ukrpost.ua