Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
«Нафтогазовидобувне управління "Надвірнанафтогаз" – один з двигунів економіки Надвірнянського району…» - Іван Гурмак

Понад пів століття нафто- газовидобувне управління нашого краю демонструвало своє прагнення працювати на благо району та Української держави. Сьогодні в умовах неоголошеної війни надзвичайно важливо розвивати паливно-енергетичний комплекс, що дає змогу забезпечити енергетичну незалежність не тільки нашого краю а й всієї країни.


Тісна співпраця керівництва району та нафто-газовидобувного управління «Надвірнанафтогаз» завжди була конструктивно побудована. Взаєморозуміння та допомога у вирішенні господарських питань Надвірнянщини, а також волонтерська співпраця вкотре підтверджує патріотизм та вагомий внесок працівників підприємства у суспільне життя району і в спільну боротьбу за територіальну цілісність України. Левову частку надходжень до бюджету району, складали і надалі складають податки від підприємства НГВУ «Надвірнанафтогаз».

Надвірнянщина здавна набула слави промислового краю Прикарпаття і районна рада та депутатський корпус районної ради спільно з нафтовиками району готові завжди відстоювати цю закономірність на державному рівні. Про що свідчать ряд прийнятих районною радою звернень до вищого керівництва держави спрямованих на підтримку нафто- газовидобувної галузі в районі.

Хочу висловити щиру подяку нафтовикам нашого краю, які щоденно своєю працею забезпечують надійну базу для функціонування виробничої та соціальної сфери в районі.

Завдяки Вашим зусиллям розвиток нафтогазової галузі спрямований на піднесення національної економіки, зміцнення енергетичної незалежності Української держави і хочеться вірити, що так буде і надалі.

Напередодні Дня працівника нафтової, газової та нафтопереробної промисловості та з нагоди 60-ліття нафто- газовидобувного управління «Надвірнанафтогаз» прийміть щирі слова вітання.

Найперше хочеться побажати стабільної роботи на підприємстві адже, всі ми знаємо, що промисловий потенціал є і він закладений не тільки у наявності покладів паливних продуктів, а завдяки професійній і відданій праці багатьох колективів нафтогазовидобувних та переробних підприємств, бурових, нафто-, газотранспортних та сервісних організацій, професійній майстерності та творчому підходу до дорученої справи кожного робітника, спеціаліста, керівника.

Бажаю перемог, міцного здоров’я, оптимізму і невичерпної наснаги у вашій нелегкій праці. Хай мирне небо і родинний затишок оселяться у Ваших домівках. Хай зростають професійні досягнення, трудових звершень Вам на благо України!

З повагою,

Голова районної ради Іван Гурмак

 

Анонси

Скликається двадцять п'ята сесія районної ради

Згідно розпорядження голови районної ради від 10.01.2019 № 3-р ...

Детальніше

Оголошується перший конкурс з визначення проектів (програм), розроблен

Конкурсні пропозиції приймаються за адресою:м.Івано-Франківськ, вул. Грушевського 21, каб. ...

Детальніше

Конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2017 році від Мінр

Мінрегіон оголошує проведення конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у ...

Детальніше

Оголошено 8 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядува

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 23.03.2017 № ...

Детальніше

Опитування

Чи користуєтесь Ви інформацією з нашого веб-сайту?

(Всього проголосувало 1208)

25.3%   (306)
74.7%   (902)
Loading...

Голосувати


Напишіть нам

Адреса
майдан Т.Шевченка 33
місто Надвірна,
Надвірнянський район
Івано-Франківська обл.
Телефон
(03475) 2-24-52
Факс
(03475) 2-24-29
E-mail
rada.nadvirna@ukr.net rada.nadvirna@ukrpost.ua