Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Підприємству НГВУ «Надвірнанафтогаз» - 60 років!

8 вересня 2017 року у клубі «Нафтовик» відбулись урочисті заходи з нагоди відзначення 60-річчя з дня заснування НГВУ «Надвірнанафтогаз» та професійного свята – Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості, яке традиційно відзначають в Україні в другу неділю вересня.

Привітати нафтовиків району завітали представники обласної, районної та міської влад, керівництво ПАТ «Укрнафта» та НГВУ «Надвірнанафтогаз».

Начальник НГВУ «Надвірнанафтогаз» Володимир Чуприна привітав своїх колег з професійним святом, та зазначив, що не зважаючи на сьогоднішнє становище підприємства, надвірнянські нафтогазовидобувники успішно виконують поставлені перед ними завдання. До привітань також приєднались заступник голови правління ПАТ «Укрнафта» Геннадій Радченко, керівник апарату Івано-Франківської ОДА Роман Маланій, голова Надвірнянської РДА Олександр Кеніз, міський голова Зіновій Андрійович, голова облпрофкому Ігор Басюк та інші.

У своєму вітальному слові голова районної ради Іван Гурмак відзначив, що особисто знає наскільки відповідальною та важкою є робота нафтовиків адже, його батько теж віддав десятки років свого життя саме цій галузі.

«Надвірнянщина здавна набула слави промислового краю Прикарпаття і районна рада та депутатський корпус районної ради спільно з нафтовиками району готові завжди відстоювати цю закономірність на державному рівні. Бажаю перемог, міцного здоров’я, оптимізму і невичерпної наснаги у вашій нелегкій праці. Хай мирне небо і родинний затишок оселяться у Ваших домівках. Хай зростають професійні досягнення, трудових звершень Вам на благо України!» - наголосив очільник району.

З нагоди відзначення 60-ти річчя зі створення нафтогазовидобувного управління «Надвірнанафтогаз» та Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості кращих працівників підприємства відзначили спільними грамотами районної ради та районної державної адміністрації, а також вручили відзнаки, грамоти та подяки від правління ПАТ «Укрнафта», Івано-Франківської ОДА та обласної ради, Надвірнянської міської ради.

Всі присутні мали можливість переглянути світлини працівників нафтової галузі та фільм про те, в яких умовах і як доводиться працювати нафтовикам. Зі сцени також лунали музичні вітання у виконанні солістів та художніх колективів Надвірнянщини та інших районів Прикарпаття.

 

Анонси

Скликається двадцять п'ята сесія районної ради

Згідно розпорядження голови районної ради від 10.01.2019 № 3-р ...

Детальніше

Оголошується перший конкурс з визначення проектів (програм), розроблен

Конкурсні пропозиції приймаються за адресою:м.Івано-Франківськ, вул. Грушевського 21, каб. ...

Детальніше

Конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2017 році від Мінр

Мінрегіон оголошує проведення конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у ...

Детальніше

Оголошено 8 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядува

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 23.03.2017 № ...

Детальніше

Опитування

Чи користуєтесь Ви інформацією з нашого веб-сайту?

(Всього проголосувало 1208)

25.3%   (306)
74.7%   (902)
Loading...

Голосувати


Напишіть нам

Адреса
майдан Т.Шевченка 33
місто Надвірна,
Надвірнянський район
Івано-Франківська обл.
Телефон
(03475) 2-24-52
Факс
(03475) 2-24-29
E-mail
rada.nadvirna@ukr.net rada.nadvirna@ukrpost.ua